Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4718


Paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim cos napisze chce najpierw sie upewnic czy sie nie myle, dlatego czy zna ktos faceta ze zdjecia w prawym gĂłrnym rogu z artykulu odnosnie naszej wizyty (kudlaty, zaporzyczylem od CIebie linka mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko )...narazie moze nie rozumiecie oco mi chodzi, prosze tylko o odpowiedz czy ktos go zna Artykul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to temat tabu ale ja sie wychyle - moze moj bÂład !!!CZy to nie jest przeuroczy pan ktory jezdzil na zygzaku ???Najpierw uderzyl w fazera a nastepnie przewrocil sie z dzieckiem Szkoda ze dziecko poprzycieral , bo chlopa mi nie zal. ( sory ale na takie imprezy tak sie nie przyjezdza - moja wlasna opinia).Jak najbardziej ku przestrodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to temat tabu ale ja sie wychyle - moze moj bÂład !!!CZy to nie jest przeuroczy pan ktory jezdzil na zygzaku ???Najpierw uderzyl w fazera a nastepnie przewrocil sie z dzieckiem Szkoda ze dziecko poprzycieral , bo chlopa mi nie zal. ( sory ale na takie imprezy tak sie nie przyjezdza - moja wlasna opinia).Jak najbardziej ku przestrodze.
tak zgadza sie to jest ten PAJAC....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaÂłem sie ze zostane przegoniony za moja otwarta odpowiedz - ale widze ze sa tutaj jednak ludzie ktorzy wola slyszec szczera prawde az do bolu niz owijac w bawelne !!!Ja mysle ze taki typ niepowiniem miec wstepu na takie imprzy , a gdyby zrobil krzywde wiekszemu gronu osob - chyba bysmy go tam zlinczowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracaliœmy z Sarnowa, w³aœciwie niedaleko za samym domem dziecka by³ ³uk i zakrêt w prawo. Tam siê wysypa³ i stoczy³ siê wraz z motocyklem ze skarpy. Podejrzewam, ¿e gdyby nie spotkanie w DD, to rozwali³by siê prêdzej czy póŸniej, potrzebowa³ tylko okazji, ¿eby przesadziÌ. yay, przypomnia³o mi siê szuranie rêkawicami o asfalt, gdy jecha³em na plecaczku, na nieprzeciêtnym Bandicie 400, ten pêd powietrza, autostradê, zachodz¹ce s³oùce i wielk¹ euforiê. Wiem, ¿e to out of topic, ale muszê siê popodniecaÌ, bo a¿ mn¹ trzêsie, tak mi tego potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.