Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ChwalĂŞ siĂŞ moim nowym nabytkiem.


Baza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sÂądrobne kÂłopoty z gaÂźnikami ale juÂż rozmawiaÂłem z Gixerem i na wiosnĂŞ przywiozĂŞ moje maleĂąstwo na peÂłny serwis gaÂźnikĂłw
Lepiej przywiez go teraz bo na wiosne raczej Ci go nie wezmiemy bo jest taki zajob ze ciezko sie wyrobic z samymi przegladami....Poza tym jak sie okaze ze jest cos nie tak z gaznikami to bedziesz mial czas poszukac przez zime czesci. [ Dodano: 2005-11-03, 18:22 ]
bo o ile siê nie mylê to nie ma ró¿nicy na prze³o¿eniu prêdkoœciomierza
No nie wiem,np. miedzy SV650 a SV1000 jest roznica. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do licznika to siê coœ wykombinujê.Nie wierzê ¿ebym do wiosny nie znalaz³ jakiejœ sztuki. Napewno coœ bêdzie.A co do serwisu Gixer to nie ma szans teraz przywieŸÌ bo jestem sp³ukany i muszê wyjœÌ na prost¹ i naprawdê nie mam teraz kaski ¿eby daÌ na coœ co jest mi w tej obecnie chwili niepotrezbne.Bêdziemy gadaÌ.Ja chcê to daÌ do fachowców a nie jakiegoœ Maùka co se w piwnicy grzebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW...... Ostro Âże tak tanio.. GRATULACJE ( a gdzie tak tanio go dorwaÂłeÂś -- skÂąd miaÂłeÂś namiar na kolesia ?? ). Fajny street moze w przyszÂłoÂści... A co z robisz z tÂą owiekÂą ( jak bedziesz chciaÂł sprzedaĂŚ to daj znac :wink: - moze do Nsr przypasuje :wink: - oile niesprzedam ) Ps. Kto chce kupiĂŚ Nsr z 1997r za 3,5 tys ?? Pszcie na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno dam jakieœ info jak bym nie bra³ ja ani ktoœ z moich bliskich znajomych.Ostatnio nie wiem czy ktoœ widzia³ w jarmarku CBR 600 F1 1990 za 3,9 oczywiœcie do zarejestrowana ale ig³a podobno. Czyli 4,5 by wysz³a. Zainteresowa³o mnie to bo goœÌ z bielska.Kolega mia³ braÌ ale nie wypali³y mu fundusze( bo nie móg³ sprzedaÌ MZ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,ja ,tak to wszyscy œwiêci, a jak jakiœ kumpel podjedzie jakimœ kosmosem ,to jêzory wszyscy wywalaj¹ i wtedy jakoœ skrupó³y znikaj¹ do jazdy na obcych motorsach. 8) Ja generalnie mam paru kumpli z którytmi nie bojê siê zamieniaÌ na sprzêty,bo wiem ¿e mamy olej w g³owie i ka¿dy z nas wie ile kosztuje zachodu,¿eby mieÌ motorsa.Ten temat mo¿na powi¹zaÌ z innym z tego forum,mianowicie z motocyklowym braterstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.