Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4523


sara

Rekomendowane odpowiedzi

BARDZOOOOOOOO!!!!!!!! dobr¹ kolacje,noszenie kapci przez tydzien i wielkii c³¹usek z wielkim przepraszam az dziw ze jeszcze zyjesz:)Lakiernik.
ÂŻYJĂ, bo on jeszcze o niczym nie wie Chyba ta kolacja i bycie miÂłym przez tydzieĂą jest jakimÂś rozwiÂązaniem, mam nadziejĂŞ, Âże oprĂłcz tych rys nic wiĂŞcej sie nie staÂło. Zaczynam od dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak, po co mĂŞÂża pytaĂŚ, tu jest masa ludzi, co pomogÂą
Mój m¹¿ nie wie , ¿e zapisa³am sie na to forum, chcê go poprostu czymœ zadziwiÌ. Nigdy wczeœniej nie interesowa³y mnie motory, no ale najwy¿szy czas ¿eby to polubiÌ... -tym bardziej, ¿e na tegoroczne wakacje wybieramy siê na jego "rumaku"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka juÂż jestem i uwaÂżam Âże kaÂżdy powinnien wÂłaÂśnie taki byĂŚ  :msn-wink Napewno bĂŞdĂŞ potrzebowaÂła pomocy bo akurat w kwestii motorĂłw naprawdĂŞ jestem zielona. A tak w gĂłle co zrobiĂŚ Âżeby zatrzec rysy z motora, ktĂłry wczoraj przez przypadek przewrĂłciÂłam w garaÂżu?
Lekcja Nr 1Nie mĂłwi siĂŞ "z motora" NIGDY !Lekcja Nr 2"Motora" nie da siĂŞ przez przypadek przewrĂłciĂŚ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekcja Nr 1Nie mĂłwi siĂŞ "z motora"  NIGDY !Lekcja Nr 2"Motora"    nie da siĂŞ przez przypadek przewrĂłciĂŚ !
hmmm... a jak siĂŞ mĂłwi ?? A tak w ogĂłle. to nie przez przypadek sie przewrĂłciÂł tylko jak chciaÂłam go ustawiĂŚ na inne miejsce ( nie wiedziaÂłam, Âże jest tak ciĂŞzki i polecĂŞ razem z nim). ZabrakÂło mi odwagi i jeszcze nie przyznaÂłam sie ... wiĂŞc trzymaj kciuki Âżeby mnie nie zamordowaÂł, bo dzisiaj pewnie bede musiaÂła mu o tym opowiedzieĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Saro:) no zapewne wiele ciekawych rzeczy sie tutaj dowiesz jak pisala Manka o motocyklach i nie tylko... ale pamiĂŞtaj ze niektĂłre rzeczy musisz braĂŚ z przymrozeniem oka bo tutaj panuje rodzinna atmosfera i czĂŞsto jakis Âświrus sobie Âżartuje - a pozatym witam na forumi mam nadzieje Âże oprĂłcz interesowania sie hobby mĂŞÂża zobacyzmy CiĂŞ na zlocie jakimÂśpozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Saro:) no zapewne wiele ciekawych rzeczy sie tutaj dowiesz jak pisala Manka o motocyklach i nie tylko... ale pamiĂŞtaj ze niektĂłre rzeczy musisz braĂŚ z przymrozeniem oka bo tutaj panuje rodzinna atmosfera i czĂŞsto jakis Âświrus sobie Âżartuje - a pozatym witam na forumi mam nadzieje Âże oprĂłcz interesowania sie hobby mĂŞÂża zobacyzmy CiĂŞ na zlocie jakimÂśpozdrowionka
Hej Suzi, dziĂŞki za sÂłowa otuchy Atmosfera jest tu naprawdĂŞ iÂście rodzinna i chyba dlatego lubiĂŞ tu zaglÂądaĂŚ. Boshe, chyba siĂŞ juÂż uzaleÂżniÂłam od tego forum... Ja rĂłwnieÂż mam nadziejĂŞ, Âże spotkamy sie kiedys na jakimÂś zlocie Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Saro:) Âłoo tu sie dowiesz wieleeeeee ciekawych rzeczy i nie tylko z dziedziny motocykli:) a co idzie za tym zaskoczysz maÂłzkona nie tylko wiedzÂą o motocyklach:) pryz okazji kilka skutkĂłw ubocznych ci sie przyplÂącze no i dawaj tu maÂłzonka tak co bedziecie z nami soczek oczywiscie na imprezach wiec dozobaczyszka i milej edukacjiJakis tam Suzuki   juz my cie podszkolimy:) idz sprawdz co jest napisane na motocyklu oprucz SUZUKI, no chyba ze nie mam napisane to sprawdz w dukumentach:)
Hej Manka , sprawdziÂłam juÂż to "jakiÂś tam Suzuki"- GSXR600 i obiecujĂŞ poprawĂŞ A co do imprez i to jestem jak najbardziej za i wcale nie koniecznie z Markiem (moim mĂŞÂżem) tylko muszĂŞ sprawiĂŚ sobie jakiĂŚ "motorek" Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.