Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4360


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe,w³aœnie to czytam,no niezle ,goœÌ jest mocny ,z pozoru mo¿e to g³upie zachowanie ale jesli chodzi o powa¿ne sprawy jak np. gleby itp. to naprawde jest spoko i nie robi sobie jaj jak niektórzy. PS. w FB testerem jest Grzegorz Chochó³ ,czy to Chocho³ z kompostowniKuuuu,ile razy to mi sie wys³a³o,jeszcze skan nie dzia³a post-36-1138973227.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na oczy nie muszĂŞ CiĂŞ widzieĂŚ, bo wystarczy mi to co piszesz A piszesz MOIM zdaniem pierdoÂły
nie mam ochoty na przepychanke w stylu maku kontra tomcio ale sam siebie poczytaj. twoj ulubiony dzial to oftopic czyli sam sobie odpowiedz kto pisze pierdoÂły.Idealnie na precla roku pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ochoty na przepychanke w stylu maku kontra tomcio ale sam siebie poczytaj. twoj ulubiony dzial to oftopic czyli sam sobie odpowiedz kto pisze pierdoÂły.Idealnie na precla roku pasuje
Misiu-ptysiu rozbawiÂłeÂś mnie Od razu widaĂŚ, kto jest precel Ja pisaÂłem to na luzie, a nie po to, Âżeby siĂŞ z kimÂś przepychaĂŚ, bo to nie w moim stylu Ale skoro nie zakumaÂłeÂś o co chodzi, to....Trudno A piszĂŞ najwiĂŞcej w dziale humor, bo w przeciwieĂąstwie do Ciebie ja takowy posiadam I tak na marginesie, to nie porĂłwnuj mnie z Tomciem, ani z nikim innym, bo nie mam 5 lat i blond krĂŞconych wÂłoskĂłw, ÂżebyÂś sobie po mnie jeÂździÂł BuÂźka NICO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu-ptysiu rozbawi³eœ mnie Od razu widaÌ, kto jest precel Ja pisa³em to na luzie, a nie po to, ¿eby siê z kimœ przepychaÌ, bo to nie w moim stylu Ale skoro nie zakuma³eœ o co chodzi, to....Trudno  A piszê najwiêcej w dziale humor, bo w przeciwieùstwie do Ciebie ja takowy posiadam I tak na marginesie, to nie porównuj mnie z Tomciem, ani z nikim innym, bo nie mam 5 lat i blond krêconych w³osków, ¿ebyœ sobie po mnie jeŸdzi³ BuŸka NICO 
moze pociagniemy zapalki kto jest preclem jak to ladnie powiedziales misiu ptysiu A co do poczucia humoru w tym temacie to spojz pare postow w gore i poczytaj swoja wypowiedz. najlepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, nie przesadzaj....Jak Ci triumpha zakoszÂą to co nie pĂłjdziesz na policjĂŞ, a powierzysz poszukiwania kolegom w dresach, bo taki twardziej jestes i srasz na policjĂŞ ?? Lulej mial szczĂŞÂście, Âże trafil na pajacy, a nie na takich na ktĂłrych trafiĂŚ by nie chciaÂł, bo mogÂłoby sie to dla niego gorzej skonczyĂŚ
ale prosze cie. nie traktuj tego jako czarne to czarne biale to bilale. Zglosil bym, ale tylko dla formalnosci. nie sram tez na kazdy radiowoz itd ale nie zmienia to faktu ze uwazam policje w polsce za bande skorumpowanych nieudacznikow chlajacych wode i udajacych twardzieli w czapce. nie powiem, bo zdazylo mi sie spotkac paru na poziomie ale wiekszosc jest ponizej krytyki. niestety odpowiedzialnosc zbiorowa, taka to juz grupa zawodowa.Po drugie koledzy w dresach moga zdecydowanie wiecej niz milicjanci. A sam dobrze wiesz ze policja tez ma wiele wspolnego z kradziezami samochodow w polsce. tylko z tego powodu moj znajomy nie odzyskal mesia. znalezli go wlasnie koledzy w dresie tylko ze byl maly problem...stal na garazach policyjnych no i po mesiu. a sledztwo nic nie wykazalo i umozyli. ot cala polska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ludzi tyle przypadków- do mnie zawsze podchodzili jak cz³owiek do cz³owiekajeszcze upierdasa nie spotka³em(a spotkaù mia³em pare) bart_b piszesz o odpowiedzialnoœci grupowej - a to w³aœnie motocykliœci zawsze na to narzekaj¹ - ¿e niby wszyscy s¹ dawcami - ja przez to ¿e nie chce byÌ tak pojmowany jednoczeœnie innych tak nie postrzegam - podobnie jak nie mówie ¿e wszyscy ksiê¿a s¹ peda³ami,z³odziejami bo wiem ¿e wszystko zale¿y od konkretnego cz³owieka,taki policjant te¿ ma rodzine do wy¿ywienia,w wiêkszoœci krêgów wstydzi siê do zawodu przyznaÌ przez takich ludzi jak Ty - bo zaraz zostan¹ mu przyczepione wszystkie g³upie wpadki ka¿dego znanego Ci lub nie policjanta. Co do plucia to uwa¿am ¿e to jedna z najwiêkszych zniewag jakie mog¹ byÌ - i dziwie siê ¿e ci policjanci go nie z³apali,naciulali mu i wypuœcili jeszcze z mandatem (mo¿e trochê przesadzi³em -ale s¹d powinien byÌ za zniewagê)(bo jak jakiœ dres idzie przez miasto w nocy i krzyczy to ka¿dy po policje dzowni a jak ktoœ w radiowóz pluje to mam mu klaskaÌ?????)w sumie w dupie to mam i mo¿esz sobie mnie preclem nazwaÌ jak se chcesz ale to podniecenie ca³¹ sytuacja dla mnie jest œmieszne.pozdrawiam i ¿ycze nie spotykaÌ wiêcej takich policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz LEO mowisz o tym ze nie traktujesz ludzi z danych grup spoÂłecznych czy zawodowych tak samo ale sÂłowa pt "kazdy" jakos padaja w twoich wypowiedziach. druga sprawa ani Ciebie ani Nico nie nazwaÂłem konkretnie preclem a wzroszyliscie sie najbardziej czyli wniosek jest prosty kto sie kim czuje a bardziej nie czuje ale ma swiadomosc ze.... piszesz tu jakies tam rzeczy typu "ma rodzine do wyzywienia" itp. wszystko rpozumiem ale to nie obliguje do pewnych zachowan i nie powiesz mi ze pan wladza to taki milych czlowiek ktory przeprowadza staruszki przez ulice i uczy dzieci jezdzic na rowerze. miales farta ze trafiles na jakis przyzwoitych. ja niestety takich napotykam zadko a wiekszosc z ktorymi mialem do czynienia to pajace z mozgiem wielkosci orzeszka ziemnegokolejna sprawa to to co pisalem w odpowiedzi wicherowi. nie wszystko jest biale i czarne. po trzecie nie podniecam sie w/w sytuacja tylko uwazam ze byla smieszna, ot caly powod napisania tematu.troszke luzu przyjacielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna sprawa to to co pisalem w odpowiedzi wicherowi
Ja tak nie w temacie juÂż i prosze mnie nie biĂŚ, ale mam prosbe Nauczcie sie odmieniaĂŚ mĂłj nick Wicher - Wichrowi-(piszĂŞ do...) Wichra itd DziĂŞkujĂŞ i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie bede klocil czy to co zrobil Lulej bylo dobre czy zÂłe i czy mam humor czy jednak nie. Bo troche sobie wyobrazilem jak to moglo wygladac i powiem Wam ze napluc na maske radiowozu w czasie jazdy to nie jest takie proste, a jesli jechal na jednym kole to juz wogole. Pozdrawiam
A mnie siê wydaje, ¿e to ca³kiem proste trudniej by³oby jechac na kole, zdjaÌ gacie i nasraÌ na ow¹ maskê...Aha, no i sie jeszcze póŸniej podetrzeÌ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris wlasnie takie sprawy sie ciagnom latami :|Mi pierwsze wezwanie na policje za pobicie(nie bede opoowiadal o co chodzi..)przyszlo po pol roku, narazie minelo 8-9 miesiecy i nic cicho jest Co do zachowania Luleja?hmmm jakos mnie to nie dziwi Jak sie go zna, to idzie do niego przywyknac Tutaj duzo osob sie wypowiada o nim a nawet go nie znaja, nigdy z nim nie jezdzili, moze nawet go bnigdy nie widzieli....Co do Policji w Polsce nie bede sie wypowiadal...nio ale po cos jest i np. mozna czuc sie czasem bezpieczniej jak sie idzie po jakies czarnej dzielnicy i czasem ich tam widac! Ja nigdy nie mialem koszulki CHWDP i nigdy nie bede mial-chociaz zdazaly sie problemy z policja-a ja trafialem na spoko kolesi!Co do precli to jak komus cos nie pasuje niech idzie do sklepu i poprosi pania zapierdalajaca tam 8-10 godzin za 600zl-800zl(POLSKA) to wam da precelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie w temacie juÂż i prosze mnie nie biĂŚ, ale mam prosbe Nauczcie sie odmieniaĂŚ mĂłj nick Wicher - Wichrowi-(piszĂŞ do...) Wichra itd DziĂŞkujĂŞ i pozdrawiam
co nie bic !!!! jakie nie bic!!!! wlasnie ze zostaniesz zbluzgany A tak serio to Wicherowi tez jest poprawnie w naszym jakze elastycznym jezyku polskim pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.