Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4040


JuchaS

Rekomendowane odpowiedzi

No bo holera mam problem, znam siĂŞ troche na tym, ale jak juÂż mi doszÂła elektroniki troche to nie mam doÂświadczenia w tym i szukam pomocy, mianowicie mam honde mtx 125, i kiedyÂś mi siĂŞ chyba przestawiÂł zapÂłon (znaki typu strzelaÂł z tÂłumika, ciĂŞÂżko zapaliĂŚ, tylko na pycha) pewnego dnia strzeliÂło z rury i zgasÂł, tak go juz zapaliĂŚ nie moÂżna. nie wiem co to, pewnie moduÂł zapÂłonu siadÂł, ale iskra jest (nie wiem czy jak moduÂł siÂądzie to juÂż iskry wogĂłle nie ma czy jak) iskra jest niebieska, czyli dobrze, paliwo dochodzi, sprĂŞÂżanie dobre i nie wiem, czy to moduÂł mam wymieniaĂŚ czy co i o co tam chodzi, moÂże ktoÂś miaÂł podobny problem, chcem nabraĂŚ jakiegoÂś doÂświadczenia w tym.z gĂłry thxpozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest iskra to nie modul (bo jak modul walnal to juz wogole nie bedzie chodzil- nie moze dawac lewej iskry w zlym momencie). ja mialem tak sam- byla to cewka wysokiego napiecia zacznij od sprawdzenia napiecia na cewce, jak bedzie zle to kapa... cewka do wymiany. zobacz to z elektronikiem albo z mechanikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest iskra to nie modul (bo jak modul walnal to juz wogole nie bedzie chodzil- nie moze dawac lewej iskry w zlym momencie). ja mialem tak sam- byla to cewka wysokiego napiecia zacznij od sprawdzenia napiecia na cewce, jak bedzie zle to kapa... cewka do wymiany. zobacz to z elektronikiem albo z mechanikiem
teraz mi wlasnie siadl modul. Byla iskra ale nie palil. zmienilem na modul ktory kupilem na bazarze. jezdzilem do czasu jak sie nie zagrzal i potem kaplica - zle parametry. Juz mam modul i czekam tylko na podpiecie. A modul to Ci naprawia za 300 zl. w warszawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z dolnego ÂślÂąska, jakieÂś 50 km od wrocka. DziĂŞki za odpowiedzi, kurde wreszcie siĂŞ czegoÂś dowiedziaÂłem ) modlĂŞ siĂŞ Âżeby to nie byÂł moduÂł tylko ... juÂż sobie kupiÂłem do niego dwa tÂłoki ... z tym Âże jeden vertex siĂŞ rozsypaÂł w proch po ok 700 km :| na szczĂŞÂście nic z cylindrem siĂŞ nie stanĂŞÂło ... dobra nastĂŞpne pytanie (dla pewnoÂści i oÂświecenia umysÂłu:) ) moduÂł jest pod bakiem czy to to tam przy magnecie ?? czy jeszcze gdzie indziej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno, iskra jest zajebista, niebieœciutka i mocna. wydaje mi siê ¿e nie jest w tym momencie co trzeba. Bo je¿eli np. jecha³em popuœci³em gazu (wysokie obroty) to mi strzela³ lub wystarczy³o go wy³¹czyÌ i wl¹czyÌ to te¿ nieŸle dawa³ z rury, stawa³o siê to stopniowo, najpierw ciê¿ko na kopa siê zapala³o, potem na pyra ³adnie ale od kopa nie, potem to ju¿ na pyra ciê¿ko by³o go zapaliÌ i jak tylko zszed³ na ni¿sze obroty to gas³ od razu, a je¿eli jest iskra w z³ym momêcie tzn, ¿e jest modu³ trzaœniêty tak ?? dzêx pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.