Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4494


kuba_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,poszukuje dobrego osrodka nauki jazy na kat. A na slasku. Chodzi mi o osrodek, ktory potrafi nauczyc osobe niejezdzaca. Chce wyslac malzonke na kurs a nie wszystkie nauki jazdy podchodza do tematu rzetelnie, raczej interesuje ichskasowanie forsy przede wszystkim. z gory dzieki za jakies informacje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-Art na JagielloĂąskiej, masz pod nosem dobrego instruktora (Franciszek SaÂługa), robiÂłem tam prawkoraz mnie tak przegoniÂł po mieÂście, Âże nie mogÂłem uwierzyc, ze tak siĂŞ jeÂździ na L-ce dynamiczna i pewna jazda! zero obijaniakoleÂś ma niezÂłe podejÂście i sposoby na prowadzenie szkolenia, a do tego jest lekko pokrĂŞcony polecamP.S.napisz coÂś o sobie przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiœcie to nie polecam zbytnio Auto-Art'u. G³ównie z powodu braku porz¹dnego sprzêtu do szkolenia. Ja jeŸdzi³em Daelimem 125, ma³ym chopperkiem który absolutnie do nauki sie nie nadaje. Dodatkowo jeŸdzi³em rozklekotana CZ'tk¹. Je¿eli zmienili sprzêt to moge poleciÌ. Polecic te¿ mogê Jacka prowadz¹cego kursy na A. Kontaktu z nim szukaj w Boosterze. Ewentualnie daj znaÌ to postaram sie sko³owac do niego namiary. Kursy prowadzi w Katosach, a sprzêt ma chyba taki sam jak na egzaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeÂździÂłem Daelimem 125, maÂłym chopperkiem ktĂłry absolutnie do nauki sie nie nadaje. Dodatkowo jeÂździÂłem rozklekotana CZ'tkÂą. JeÂżeli zmienili sprzĂŞt to moge poleciĂŚ.
te¿ jeŸdzi³em na tych sprzêtach i co do CZ'ty to mam dobr¹ opiniê, bo mia³a takiego kopa ze siê ca³kiem przyjemnie jeŸdzi³o, a stan techniczny oceni³bym na 5Daelim to inna historia, raz jecha³em do Gliwic do oœrodka za³atwiÌ egzamin i jecha³o mi siê tak sobienie wiem czy coœ zmienili, ale tu nie osprzêta chodzi, tylko o instruktora, a jeœli by Ci zale¿a³o na motocyklu, to w Katowicach ko³o 'Belga' na ul. Granicznej jest plac manewrowy i czêsto widze tam Hondê 400-kê, mozesz siê przewieŸÌ i pogadaÌ z instruktorem, albo na Francuskiej popytaÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecic teÂż mogĂŞ Jacka prowadzÂącego kursy na A. Kontaktu z nim szukaj w Boosterze. Ewentualnie daj znaĂŚ to postaram sie skoÂłowac do niego namiary. Kursy prowadzi w Katosach, a sprzĂŞt ma chyba taki sam jak na egzaminie.
chyba kojarze o kogo Ci chodzi.rzeczywiÂście, koleÂś jest niezÂły.po mieÂście jeÂździ za kursantami wielkim skuterem tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-Art na JagielloĂąskiej, masz pod nosem dobrego instruktora (Franciszek SaÂługa), robiÂłem tam prawkoraz mnie tak przegoniÂł po mieÂście, Âże nie mogÂłem uwierzyc, ze tak siĂŞ jeÂździ na L-ce dynamiczna i pewna jazda! zero obijaniakoleÂś ma niezÂłe podejÂście i  sposoby na prowadzenie szkolenia, a do tego jest lekko pokrĂŞcony polecamP.S.napisz coÂś o sobie przy okazji
Kudlaty zgadzam sie z Toba. Pod koniec 2005 robiÂłem tam kurs na A, fakt ze duzo wczesniej jezdzilem juz na moto, ale np. moj kumpel poszedÂł tam, od zera sie uczyl, i sie nauczyl. Fajne sprzety (np. CBF 250) teoria super no i do jazd Pan F.S. tez naprawde sie przykÂłada. Polecam ten osrodek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeÂździÂłem Daelimem 125, maÂłym chopperkiem ktĂłry absolutnie do nauki sie nie nadaje.
To tez jest fakt, daelim jest do ... chociaz do nauki sie przydaje, bo jak nauczylem sie robic daelimem Ăłsemki to CBF robiÂłem je na 2 biegu. I moim zdaniem warto jezdzic przy nauce na roznych sprzetach, bo pozniej latwiej sie przesiac na caÂłkiem inny motocykl przy egzaminie, a w Bytomiu jest nim Suzuki GN 250 ktorym nie jezdzilo mi sie zbyt dobrze. CBF byÂła the best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieje, ze do wiosny zrobie dzieki Wam jakies rozpoznanie i cos albo raczej ktos ciekawy sie znajdzie. Co do Franka z Bytomia to znam go i moze dlatego nie jestem tak calkowicie zdecydowany na niego , chociaz z tego co slysze to raczej ludzie go chwala. Generalnie znalezc osrodek to nie problem, ale tak jak pisalem zalezy mi raczej na kims kto nauczy mi babke jezdzic - wlasnego sprzetu uzywac- za duze ryzyko .pozdrawiamkuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-Art na JagielloĂąskiej, masz pod nosem dobrego instruktora (Franciszek SaÂługa), robiÂłem tam prawkoraz mnie tak przegoniÂł po mieÂście, Âże nie mogÂłem uwierzyc, ze tak siĂŞ jeÂździ na L-ce dynamiczna i pewna jazda! zero obijaniaP.S.napisz coÂś o sobie przy okazji
Wszystko wlasnie fajnie ale mysle ze wiekszosc z facetow ktorzy maja albo chca zrobic kat A raczej nie szli w pierwszej kolejnosc na kurs tylko wczesniej juz na czyms jezdzili a potem robili (robia) prawko a tu mam calkiem "zielone jablko" - duze doswiadczenie jako "plecak":-)
P.S.napisz coÂś o sobie przy okazji
Co do mnie Kudlaty to jak widac jestem z Bytomia i 2 lata temu przesiadlem sie na drag stara , wczesniej jezdzilem na gsx750 a jeszcze prezd inne sprzety i dla malzonki wtedy nie bylo tematu prawka bo byl za duzy strach ,a teraz jak sie bujamy to zaczelo sie jej o wiele bardziej podobac i urodzil sie pomysl prawka. pozdrowienia,kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wlasnie fajnie ale mysle ze wiekszosc z facetow ktorzy maja albo chca zrobic kat A raczej nie szli w pierwszej kolejnosc na  kurs tylko wczesniej juz na czyms jezdzili a potem robili (robia) prawko a  tu mam calkiem "zielone jablko" - duze  doswiadczenie jako "plecak":-)Co do mnie Kudlaty to jak widac jestem z Bytomia i  2  lata  temu  przesiadlem sie na drag stara , wczesniej jezdzilem na gsx750 a jeszcze prezd inne sprzety i dla malzonki wtedy nie bylo tematu prawka bo byl za duzy strach  ,a teraz jak sie bujamy to zaczelo sie jej o  wiele bardziej  podobac i urodzil sie pomysl prawka. pozdrowienia,kuba
Ja zaczynaÂłem jako "zielone jabÂłuszko" NaszczĂŞÂście miaÂłem duÂże doÂświadczenie w poruszaniu siĂŞ po drogach puszkÂą. Prawko robiÂłem w Auto-Arcie, ale nauka na tym Daelimie jest naprawdĂŞ bardzo trudna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.