Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4473


ojciec dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji i opinii na temat tych butĂłw.Czy ktoÂś wie gdzie moÂżna obejrzeĂŚ te Daytony? Czy majÂą porzÂądne protektory?Z gĂłry dziĂŞkiDaytonaSidiSidi oglÂądaÂłem, sÂą naprawde konkretne, tylko ta cena 
Te Daytona nie wygladaja jakos zachecajaco, nie jest tez napisane (przynajmniej ja nie widze) z jakiego to materialu i czy maja jakas membrane w srodku.Podjedz do InterMotors (InterCars) i tam zobacz buty W2, sa tansze i wg mnie jepiej wykonane, maja konkret protektory i jakas membrane w srodku. Na wiosne bedzie wyprzedaz i napewno chapniesz jakas okazje na allegro.Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design naprawdê mi siê podoba, ciekawe czy maj¹ choÌby jak¹œ tandetn¹ membranê, bo nigdzie o tym nie wspomniano.Ogólnie to podobaj¹ mi siê tylko jak za podstawowy model, to cena hmm w/g mnie nieco za wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w InterMotors i niestety Pan z obslugi byl w ramach zastepstwa przez co nie byl mi w stanie zbyt wiele wyjasnic. Szczerze, to ja bym sie tak jakoscia w2 nie zachwycal. Jakosc jest jednak powiazana z cena (tutaj stosunek ceny do jakosci wypada dobrze, ale te buty nie moga sie rownac z sidi czy alpinami). Co do WT w InterM to nie bylo zbyt wielkiego wyboru, a info jak juz powiedzialem bardzo skromne. Na stonie producenta znalazlem ciekawy model (fajny wyglad + membrama) ale niestety nie ma go w ofercie InterMotors. Moja uwage zwrocily te buty tu se klikn¹Ì.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do InterMotors (InterCars) i tam zobacz buty W2, sa tansze i wg mnie jepiej wykonane, maja konkret protektory i jakas membrane w srodku.
postaram siĂŞ tam podjechaĂŚ
Sidi vertigo sa zajebiste
byĂŚmoÂże ale nie chce butĂłw ktĂłre bÂłyszczÂą i ÂświecÂą siĂŞ jak choinka. Szukam czegoÂś skromnego z wyglÂądu, najlepiej czarnego z porzÂądnymi protektorami aha i Âślizgacze nie sÂą mi potrzebne.DziĂŞki wszystkim za informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.