Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skalar gadged spun i ja tez wrocilismy z tym ze wczoraj (mm...snieg)no maÂło miejsca do siedzenia ale na imprezy chyba nie przyhcodzi sie siedziec tylko szalec nie??poznaÂłam kilku nowych ludzikow no i spotkanie ze starymi znajomymiAAAA......-Medel jak zwykle porwal mnie tym razem do biora na maÂłe co nieco(dzikeuje Mendelku za mikoÂłaja i cukierka)-Leo z kolega (tomkiem chyba) dzieki za przesympatyczne rozmowy,komentarze i komplementy-Macu ojj.. miÂło byÂło poznac tak samo i Macka hihi..-chÂłopak pilnujacy Niuni tez bardzo milutki(zal mi go tylko ze tka musiaÂł sterczec:()-Madzia jak zwyklee.... Fajna i Anielica Anushkaaa i Czarna sie wszystko rozumie bez zbednego komentaza -Motomaniaczka miÂło byÂło pogadac no i speÂłnienia marzen -no i Mario mnie tak zaskoczyÂł swoimi informacjami na moj temat wraz z...(nie pamietam zas nicka wstyd:doh: ) zee normalnieee miÂło mi byÂłoo eeee.. za duzo bylo by pisac no super byÂło hcoc mogÂło byc czegos wiecej No i najwazniejsze wielkie dziekuje w strone organizatorĂłw i wspoÂłorganizatorĂłw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze byÂło to, ze wchodze do tej knajpy patrze i nikogo cholera nie znam! Kurcze my mamy az tylu anonimowych userĂłw ? heheh buziole dla wszystkich bylo fajnie ! Tylko zapomnialam jak sie nazywa polowa ludzi ktorych poznaÂłam... skleroza ;( Nasch przykro mi, ze ukradli Ci aparat. To wredne swinstwo... :[ Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloohaaaÂłooo wstaÂłem!jak dlamnie zajebista impreza!dziĂŞki Wam wszystkim zza zabawe, spotkanie ze znajomymi, poznanie nieznajomych itd enoo.. jakto niebyÂło miejsca... byÂło... tylko ze hehe troszke pozniej szkoda tylko ze wiele soob sie tak szybko zwijaÂło..i powiem szczerze ze nieprzypuszczaÂłem ze tyle ludu sie zwali.. ale to dobrze aha i jedna rzecz..jeÂśli jeszcze raz na tego typu imprezie 90% tego co mi bedzie trafiaĂŚ do uszow bĂŞdzie "ucy ucy" to zrobie sobie z osoby odpowiedzialnej za to puzle!no to tyle bajjjp.s. hahaha usÂłyszaÂłem fragment rozmowy telefon bramkaza pozwole sobie przytoczyĂŚ cytat: "A tutaj jakaÂś chujowa impreza MOTUROWCĂW"kolejny cyytat: "MOTĂROWCY ci od Âścigaczy i harlejĂłw" a no i "pa mamo" hehehhehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapa bo z duza iloscia osob sie witalem, mowielem ,,co tam'' a tylko poprostu pamietalem jak wygladaja-w zyciu bym nie powiedzial jakim motocyklem jezdza Bylo fajnie-ale malo ludzi z kompostu!Najwiekszym minusem bylo brak miejsc, z ktorym sobie juzs potem poradzilismy:)Zapodajcie zdjeciami-wiecie ktorymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim siê rozkrêci³o ja musia³em wyjœÌ
U mnie podobnie Chocia¿ zd¹¿y³em poznaÌ mnóstwo ludzi i napiÌ siê DOBREGO bo BUTELKOWEGO leszka ( w tym miejscu chcia³em pozdrowiÌ szanownego rozusa ) Dziêki za mi³y wieczór i oby do nastêpnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mam jeszcze tylepromili ze nie cjhce mi sie tego czytac i ide spac ale: virtual nei chciales sie dac rozebrac, a Ty Âłocze dyrektorze miales sie gorzaly ze mna napic i co ??? kurde chyba bedziesz sie musial teraz ze mna prywatnie umowic... ale thx ludziska imprezka jak dla mnie jak najbardziej udana... a teraz ide sprzatac katrola wraca do domu na miesiac a pozniej znowy yno jazda a virtual thx za nocleg ale oka na chwilke nawet nie zmruzylam hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie by³o, pare osób siê pozna³o,Anzo dziêki za dojazd,Kukiem za odwóz tak¿e choÌ mniej bo mi jakby to powiedzieÌ skasowa³ fajki ale naprawde dziêki - Kuki z³o¿ymy siê z Madzi¹ i damy Ci te 2000z³ za benzynê Krzysiu zgadza siê fajnie by³o,ale to mi ino smaka narobi³o na imprezy w sezonie,ju¿ doczekaÌ siê nie umieumowy dotrzyma³em-stuka³em siê czêsto heheposiedzieÌ by³o gdzie-ja wykorzystywa³em do tego motocykle Trochê za ma³o czasu ¿eby pogadaÌ ze wszystkimi aha Maku mom pytanko,mosz mo¿e mój stroboskop???? bo wzia³êm p³yty a kurde zapomnia³em o stroboskopie,mom nadzieje ¿e siê nie straci³Pozdro i do nastêpnej imprezy (coœ s³ysza³em o imprezie w zimie w wapiennicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polac mu bo dobrze gada.Zamala knajpa jak na tylu ludzi .... i taki chaos byl
macie racje... ale jak to sie mowi: NIE WAZNE GDZIE WAZNE Z KIM!!i wlasnie o to chodzilo..zeby spotkac znane twarze i napicie sie z nimi zlocistego absolutnie nie zaluje ze pojechalem!! btw : dzieki Davka za transport! czekam na fotki!! pozdro!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIOBU moze to my wpadlismy na stolik z Cebulem i cos sie tam przewrocilo potem jakies palanty do nas przylecialy i jeden chcial bic Cebula ale szybko mu to wybilem z glowy, potem te pajace z ochrony przyszly itp ale po krotkiej agresywnej debacie stwierdzili chyba ze se dadza spokoj.Jednego tego ochroniarzyka chyba delikatnie pchnolem i wkoncu poszli cwaniaczki.Za malo ich bylo na tylu motocyklistow Ziobu jesli to nasza wina to sorry musisz nam wybaczyc alkohol wywoluje dziwne zachowania Ogolnie to miejsca baaaaaaaaardzo malo , myslalem ze to bedzie o wiele wieksze.Ogolnie to chyba przy wyjsciu mi sie film urwaÂł A teraz mam cieeeeeeeeeeeezki dzien Syndrom dnia poprzedniego.W sumie bylo ok pare osob poznalem pogadalem ale niestety z wszystkimi to i tak by sie nie dalo pogadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.