Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

... jeden dzieù mnie "zawirusowa³o"(i mój komputer te¿) a kolega Ziobu ju¿ siê wygada³ !Faktycznie - szykujemy trochê niespodzianek... Co chwilê pojawiaj¹ siê nowe pomys³y - czêœÌ z nich ju¿ teraz odk³adamy do kolejnego spotkania bo musielibysmy przed³u¿yÌ "poznawanie siê" do niedzieli W zwiazku z tymi pomys³ami prosimy o przesy³anie (lub osobiste dostarczenie) Waszych filmików z tego sezonu - w roli g³ównej z Wami lub z Waszymi znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem !!!Przygotujemy listĂŞ hoteli wraz z ofertÂą cenowÂą.(jutro powinna siĂŞ pojawiĂŚ  Edit:ojjjjjjjjj!WychyliÂłem siĂŞ a moÂże Forumowiczka miaÂła innÂą propozycjĂŞ   
hahah dobree :D nie, nie on spi w hotelu! chyba, ze go ktos przygarnie bo ja napewno nie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zajebiscie. moja malzonka we wtorek odbiera prawko tak wiec przy piatku smialo mozemy przyjechac i sie napic jaka flaszke
Bart!!Ty leshczu...a moja dosc ze jeszcze nie ma to sie jeszcze rozwiodlem I co...ja siem co najwyzej jednego moge napic W koncu pijani kierowcy wioza smierc...A upaleni RADOSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zgodnie z wczeœniejszymi s³owami Rabbit'a poni¿ej lista hoteli w Katowicach.Ceny s¹ doœÌ zró¿nicowane - zale¿nie od iloœci gwiazdek *** Campanileul. Sowiùskiego 4840-018 Katowicecena: 160,00* Polonia ul. Kochanowskiego 3 Katowice, Cena: 99,00** KatowiceAl. Korfantego 9,Katowice,Cena: 108,00*** Senatorul. 1-go Maja 3Katowice,Cena: 164,00** Za³ê¿eul. Gliwicka 106Katowice,Cena: 164,00*** Silesiaul. Piotra Skargi 2,40-951 KatowiceCena: 171,00*** DiamentUl. Dworcowa 9Katowice,Cena: 269,00**** Novotelal. RoŸdzieùskiego 16, 40-202 KatowiceCena: 284,00**** Monopolul. Dworcowa 5KatowiceCena: 490,00Rezerwacje mo¿na prowadziÌ on-line, lub telefonicznie. Jeœli chodzi o nocleg "niewiast", mogê przyj¹Ì jedna, góra dwie piêkne niewiasty do siebie jakby jakieœ samotne by³y chêtne. Pozdrawiam Broda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.