Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4433


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna,to mnie wkurwia u MANCIKA ze edytuje swoje posty po jakims czasie,czasem nawet na drugi dzien,bezsensu...Pchela powinien pozwolic na edycje posta ale tak do np. 5 minut.
gixer sorry ale z braku czasu piszê doœÌ szybko i nie czytam tego raczej wiêc potem muszê co nie co poprawiÌ sorry ¿e cie to a¿ tak bardzo irytuje postaram siê poprawiÌ co cie jeszcze w kur....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gixer sorry ale z braku czasu piszê doœÌ szybko i nie czytam tego raczej wiêc potem muszê co nie co poprawiÌ
No OK,mozesz poprawiac ale czasem zmieniasz calkowicie post i to jest bezsensu.Tak jak w tym topicu: najpierw Twoj 1 post pewnie inaczej wygladal,paru ludzi na niego odpisalo a jak zmieniles i reszta to czyta to moze sie tylko domyslac o co Ci chodzilo.Po za tym mnie nie wkurwiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sorry bardzo widzĂŞ Âże musze reaktywowoaĂŚ temat !!!Na pytanie sabela tak malowaÂłem sam te kaski zaczynam dopiero i byÂł to mĂłj pierwszy kontakt z aerografem i wogule z malowaniem ( jestem totalnym amatorem i samoukiem ) chciaÂłem poznaĂŚ opinie kask srebny jest mĂłj i tak samo jak drugi to zostaÂł odmalowany po kraksie byÂły w nieciekawym stanie spider nie nadaje siĂŞ do jazdy sÂłuÂżyÂł tylko jako element na ktĂłrym prĂłbowaÂłem siÂł dziĂŞki za opinie daÂło mi to do myÂślenia spoko jestem w trakcie malowania mojego moto jak bĂŞdzie gotowy to rzucĂŞ fotki Âżebyscie mogli jeszcze mnie troszkĂŞ zjeb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sorry bardzo widzĂŞ Âże musze reaktywowoaĂŚ temat !!!Na pytanie sabela tak malowaÂłem sam te kaski zaczynam dopiero i byÂł to mĂłj pierwszy kontakt z aerografem i wogule z malowaniem ( jestem totalnym amatorem i samoukiem ) chciaÂłem poznaĂŚ opinie
A to dobrze to jak sobie w koncu kask to wpadne do ciebie i mi zarzucisz jakis malunek pocwiczysc tez na moim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec aerograf + kompresor + farby ceny zaczynaja sie od okolo 120 zÂł za sam aerograf do naprawde profesjonalnego sprzetu ktory ogladalam w sklepie za 1200 zÂł Farby w sumie nie sa takie drogie. Kumpel mial fajny sprzecik za 500 zÂł razem z kompresorem i farbami do sprzedania, maluje sie po pewnym czasie przyzwyczajenia dosyc latwo jesli ktos ma wprawna reke do takich rzeczy Fajna zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec aerograf + kompresor + farby ceny zaczynaja sie od okolo 120 z³ za sam aerograf  do naprawde profesjonalnego sprzetu ktory ogladalam w sklepie za 1200 z³ Farby w sumie nie sa takie drogie. Kumpel mial fajny sprzecik za 500 z³ razem z kompresorem i farbami do sprzedania, maluje sie po pewnym czasie przyzwyczajenia dosyc latwo jesli ktos ma wprawna reke do takich rzeczy Fajna zabawa.
jak mogĂŞ coÂś dodaĂŚ to troszeczkĂŞ za maÂło aerograf za 100 czy 200 zÂłotych nie nadaje siĂŞ do malowania maÂłych rzeczy a w wiekszosci to jest za przeproszniem g..... kompresor do aerografu to jest maÂły i nie za drogi ale takim aerografem ni pomalujesz wiekszych czĂŞÂści juÂż nie wspomne o nakÂładaniu lakieru wiec jak ktoÂś chce siĂŞ bawiĂŚ to musi wydaĂŚ mniej wiĂŞcej tyleaerograf - dobry uÂżywany to jekieÂś 500zÂł (nowy tak jak napisaÂłaÂś ok choĂŚ widziaÂłem duÂżo droÂższe) kompresor juÂż taki wiĂŞkszy to okoÂło 1300 zÂł powiedzmy Âże 100l do tego pistolet jakiÂś najlepiej 2 bo podkÂład zasyfia trochĂŞ dysze tu wybĂłr jest duÂży od 70 -1000zÂł do wyboru farby nie sÂą drogie ale jak chcesz mieĂŚ bazĂŞ kolorĂłw Âżeby coÂś szÂło pomalowaĂŚ to musisz trochĂŞ tego kupiĂŚ 0,1l kosztuje ok 20 zÂł pozatym malowanie i chemia ktĂłrÂą trzeba odpowiedznio dobraĂŚ nie jest jak pisze anushka fajn, proste i przyjemne ale o tym trzeba siĂŞ samemu przekonaĂŚ pozdro aha zaskoczyÂła mnie wypowiedÂź kudÂłatego liczyÂłem na coÂś innego moÂże nie poczytaÂł caÂłego tematu ale to siĂŞ okaÂże:)twix mnie raczej nie zawiĂłdÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.