Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4385


..:: JoRgUś ::..

Rekomendowane odpowiedzi

witam was wszystkichszukam pomocy poniewaz chce zarejestrowac honde nsr 125 ma 50 cm3, tak dokladnie to jeszcze niemam tej hondy, chce jÂą sprowadziĂŚ z niemiec i dzwonilem do kumpla do niemiec czy by mi nie zalatwil tego tak zeby juz w niemcach przerobic jakos to na 50cm ale powiedzial mi ze niema w niemcach zbytnio znajomosci i musial by kupowac nowy cylinder 50cm, zalozyc go i do rzeczoznawcy i by to za dlugo trwalo i kosztowne by to bylo no i powiedzial mi ze moze mi tÂą honde sprowadzic ale jako 125cm no i wlasnie musze w polsce jakos to wykombinowac zeby zarejestrowac to na 50cm, ma ktos jakies znajomosci tutaj z was??? bardzo bym prosil o pomocaha jeszcze jedno, napewno niektorzy beda sie zastanawiali dlaczego chce to zarejestrowac na 50 cm jesli juz skonczylem 18 lat, napisze wam odrazu dlaczego bo niewiem czy szybko bede na necie.. chce to zarejestrowac na 50cm poniewaz ja prawo jazdy kat. A bede mial dopiero koÂło sierpnia-wrzeÂśnia 2006 a mam jeszcze rok mlodszego brata i on bedzie mial prawko dopiero za rok i chcialby sobie tez troche pojezdzic na tej hondzi pojezdzimy jakis sezon moze dwa i sie kupi cos wiekszegojeszcze raz bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ch³opie skoro chcesz to na 50cm3 rejestrn¹Ì to no... "cicho...mam znajomoœci na jednej ze stacji djagnostycznych w Tychach " no ale to kosztuje bo sam niewiem czy tak nie zrobie z moj¹ SUZI.Ale jest ma³y k³opot bo bez motoru na stacji sie nieobejdzie, tak wiêc jak co to go byœ musia³ przywie¿Ì.Pogadam z ch³opakiem ze stacji i dam ci znaÌ co i jak ale to potem na osobnoœci :splash: NarrA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to takie numery przechodzi³y kiedys teraz jest ciê¿ko, musia³byœ mieÌ orzeczenie od rzeczoznawcy PZmot ¿e motocykl ma zmniejszon¹ pojemnoœÌ do 50cm inaczej nie da rady, nawet gdybyœ mia³ milion blokad i twoja maszyna rozwija³a by 40km/h to gdy w papierach bêdzie miêÌ 125cm zarejestruj¹ to jako motocykl, mój kumpel kupi³ 80cm zarejestrowane na motorower i w urzêdzie w sosnowcu odmówili mu przerejestrowania, powiedzieli oczywiœcie ¿e przerejestrowaÌ mog¹ ale spowrotem na motocykl tak¿e ciê¿ka sprawa, ale spróbowaÌ zawsze mo¿na napisz o wynikach bo sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zrobic taki knif to musisz miec .... Papier od rzeczoznawcy PZM ( nie myl z PZU )... rachunek z serwisu informujacy o zalozeniu niby kitu 50 ccm.... oraz przeglad.... czyli 3 papiero na lewo... bz tego ni *uja....Za swojej kadencji rejestrowalem jush kilka 125 i 80 na 50 ccm
maku mam bardzo wielkÂą proÂśbe do ciebie... tak w ogĂłle to dziĂŞki za te cenne informacje!! sytuacja wyglÂąda tak: przeglÂąd i rzeczoznawce bym zaÂłatwiÂł, ale niewiem co z tym serwisem.. jeÂśli ty rejestrowaÂłes juÂż kilka 125 na 50 to jakis serwis masz co by ci to zalatwil.. daÂłbyÂś rade zaÂłatwiĂŚ ten rachunek jakoÂś??? byÂłbym bardzo wdziĂŞczny!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Cie policja bedzie chciala zatrzymac a ty taka NSRka bedziesz lecial dajmy te 140-150 a ty im dasz kwitek, ze to motorower to wszyscy, ktorzy byli zamieszani w to moga dostac po dupie..!
nikt nie dostanie po dupie tylko mi sie moze dostac nikomu innemu nic nie moga zarzucic poniewaz bede mial rachunek z serwisu ze zalozony byl kit 50 ccm i jak to rejestrowalem to to byl motorower i powiedziaÂł bym ze potem ja sam sobie zalozylem spowrotem 125 ccm i ja bym mial przejebane, ale tez nie jeÂździÂłbym jak glupi po te 150 km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam tyle Âże to pisanie na forum o tym jest trochĂŞ nie powaÂżne - bo nikt powaÂżny nie odpisze - trzeba osobiÂście znaĂŚ i juÂż,i jest to przy duÂżym ryzyku,a ten kto ci to robi to mo w portach - i dziwie siĂŞ Maku Âże ty piszesz na FORUM. wiem coÂś o tym - i wiem jakiej to dyskrecji wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam tyle Âże to pisanie na forum o tym jest trochĂŞ nie powaÂżne - bo nikt powaÂżny nie odpisze - trzeba osobiÂście znaĂŚ i juÂż,i jest to przy duÂżym ryzyku,a ten kto ci to robi to mo w portach - i dziwie siĂŞ Maku Âże ty piszesz na FORUM. wiem coÂś  o tym - i wiem jakiej to dyskrecji wymaga.
no na forum nie powaÂżne a na allegro co chwile jest aukcja z hondÂą nsr i pisze ze jest zarejestrowana na 50 ccm a leci ok.160km/h i nikt sie do tego nie doczepi!!! a na forum miaÂłby sie akurat ktoÂś doczepic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.