Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3460


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra, przejdŸmy do konkretówkorbielów czy szczyrkgdzie i o którejja np jestem za opcj¹ szczyrk skrzyczne 8 rano i na tok czekam na inne opcjejeœli korbielów to podajcie dok³adn¹ lokalizacjêjeœ³i ktoœ chce sie zabraÌ to na trasie bielsko-miejsce docelowe mogê pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz wyjeÂżdÂżam, wrĂłce w nocy, napiszcie tu gdzie jedziemy, kto jedzie i o ktĂłrej, mĂłgÂłby jeszcze ktos z jadÂących podaĂŚ jakiÂś kontaktowy nr tel ÂżebyÂśmy sie znaleÂźli, mĂł nr podaÂłem kilka postĂłw wczeÂśniejpozdro i mam nadzieje Âże do zobaczeniaj jutro gdzieÂś na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce jechac i jak najbardziej jestem za szczyrkiem, bo karnet mi zostaÂł po ostatnim wyjezdzie;)
No co Ty nie powiesz... A wracajac do wyjazdu z Mendel i czarrna to bylo na prawdw lux!!Tylko pozniej troche za duzo sniegu napadalo ( oj a jak przy tym wialo...szczegolnie na wyciagu.Bo jak jezdzilem to nie zwrocilem uwagi bo tak sie balem )Wezcie sobie dobre gogle i jeszcze zapasowe bo jak zaparuja to duuupa zbita.No moze nie do konca bo gleby sa efektowne(Mendel moze poswiadczyc ) jak sie nic nie widzi...i czlowiek sie mniej boi.czarrna wcale nie umie sie bawic bo nie chciala sie z nami przewracac... i zajela mi miejsce z przodu w awcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie sobie dobre gogle i jeszcze zapasowe bo jak zaparuja to duuupa zbita.No moze nie do konca bo gleby sa efektowne(Mendel moze poswiadczyc ) jak sie nic nie widzi...i czlowiek sie mniej boi.czarrna wcale nie umie sie bawic bo nie chciala sie z nami przewracac...       i zajela mi miejsce z przodu w awcie
fak ju bicz ja sie nie wywraca³am, bo mi gogle nie zaparowa³y a poza tym jestem œwietnym narciarzem a miejsce Ci z przodu zajelam, bo sie spóŸni³eœ i to by³o za kare Mendel Szczyrk wzywa, kiedy jadymy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider nie bĂŞdziesz jutro na Skrzycznym sam Tak sie skÂłada Âże wybieram siĂŞ z MaĂŚkiem (Maciek DT125) jutro do Szczyrku, ale nie wiem o ktĂłrej godzinie bĂŞdziemy na miejscu. A na ktĂłrym bĂŞdziesz jeÂździÂł? Na maÂłym czy na duÂżym? Bo my zawsze jeÂździmy na maÂłym. Jak coÂś to sie jeszcze jutro zdzwonimy. MĂłj tel 504-913-156Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ju¿ wszystko wiem, Spider sie Ÿle okreœli³, posta wys³a³ 26 minut po pó³nocy, czyli jakby na to niepatrzeÌ dziœ, a w poœcie napisa³ "jutro" zamiast "dziœ" i tym wprowadzi³ mnie w b³¹d W ka¿dym razie my jutro mykamy do Szczyrku na nartki. PozdrawiamP.S.Orjentuje siê ktoœ jak z cenami w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem spowrotempogoda zajebista, warunki ca³kiem nieŸle, tylko miejscami oblodzone, no i brak³o tylko towa¿ystwa jak doprowadê moje kolano do stanu u¿ywalnoœci to jutro te¿ jadê (drzewa w szczyrku s¹ doœÌ agresywne tego roku, a mo¿e poprostu nie powinno sie jeŸdziÌ po lesie )by³em na stoku od 8 do 12 i praktycznie zero stania w kolejkach do wyciagu, ok 12 juz zaczyna³o sie robiÌ t³oczniejjeœ³i kolano pozwoli to jade jutro równie¿ tak ¿eby o 8 byÌ na miejscujeœ³i ktoœ chêtny to pisaÌ tu lub dzwoniÌ i sie zgadamyco do cen to krzese³kowy na skrzyczne w tym roku po 4,50 wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kolo narciaza to nawet nie stalas     No nie-kolomnie na wyciagu .To juz jeden stopien sprawnosci
ech....a ja nawet nie doceni³am jaki mnie zaszczyt kopn¹³, ¿e mog³am staÌ ko³o Ciebie i nawet Cie dotchn¹Ì o panie i mistrzu a je¿eli chozi o stopieù sprawnoœci to wydaje mi sie, ¿e jestem na wy¿szym ni¿ pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróci³em, jak na pierwszy raz w tym roku ca³kiem fajnie, co prawda przejazd przez Szczyrk... pora¿ka, w Szczyrku byliœmy o 9, do Czyrnej dojechaliœmy na 10.... 2 autobusy niemog³y siê min¹c i zablokowa³y drogê :| Warunki ca³kiem dobre, lodu na stokach brak (no mo¿e z wyj¹tkiem czarnej 5 z Hali Skrzyczeùskiej - tak te¿ zalicza siê najefektowniejsze gleby ) Powrót te¿ zostawie bez komentarza, jedn¹ p³ugopiaskarke widzia³em w Bielsku a póŸniej ca³y czas nic...W ka¿dym razie jestem wykoùczony i zadowolonyPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.