Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3460


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od jazdy obok FISu to lepszy jest chyba tylko zjazd z Pilska inna strona niz ta z ktorej sa trasy Jak dla mnie Soszow jest troche za krotki i nigdy jak tam bylem to trasa nie byla przygotowana tak na cacy. Poza tym tam sa takie kolejki ze glowa boli....W Szczyrku jest podobnie... przygotowanie tras do kitu Ja tam w zeszlym sezonie najwiecej czasu spedzilem w Korbielowie. W tygodniu jest zupelnie pusto, a w weekend trzeba tylko wczesnie wstac i tez sie czlowiek ujezdzi jak swinia Chyba najtaniej - karnet na pol dnia kosztowal cos okolo 35 PLN O takich warunkach jak na hali miziowej to gdzie indziej mozna pomarzyc + lasy do freestyle'u + snow park na dole.....i coz jeszcze do szczescia potrzeba.Ale jak tylko bedzie sie dalo jezdzic to ja sie pisze.....nie wazne gdzie to bedzie Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sory ale w polsce jeszcze ani razu nie widzialem trasy przygotowanej tak naprawde pozadnie.....dlatego nie uczeszczam juz do szczyrku bo ludu w piz...u i karnety nie sa najtansze , o wiele wiecej sie wyjezdzilem wlasnie na soszowie , uczeszczam tamn tylko w tyg i ani razu nie bylo kolejek A do zjezdzania miedzy drzewkami po pusku to sie piszeee !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz gdzies tego linka wrzuciÂłem, ale looknijcie na ten oÂśrodek na SÂłowacji... od Katowic to jest ok 130 km ale warto wczesniej wstac i wybraĂŚ siĂŞ wÂłasnie tam Jesli chodzi o Soszow to kolejki naprawde moga zniechĂŞciĂŚ do biaÂłego szaleĂąstwa.. jeÂśli chodzi o polskie oÂśrodki to ja pisze siĂŞ na KorbielĂłw www.velkaraca.sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wÂłasnie Tygrys w tym problem, Âże smigac na desce nie umiem, ale moze ktos by mnie nauczyÂł ?
Wiesz Anushka ja sie nauczylem podstaw w dwa dni i teraz mi juz leci z gorki wiec mysle ze Tobie tez duzo wiecej to nie zajmie a jest to fajne odprezenie ja nie mozna posmigac na moto juz sie nie moge doczekac sniegu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzamto co tygrys naisaÂł ja tez zaczoÂłem w zeszyÂłm sezonie pierwse dwa dni troche obolaÂły choziÂłem, bo sniegu nie byÂło tylko sztuczne wszystko i jeden wielki lud, a deskie tez nie ma wyporzyczamzawsze ceny to w kranicy 30zÂł za dobe i ten plus Âże jak siĂŞ skacze i siĂŞ zÂłamie to niec nie robiÂą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeÂździÂł ktoÂś z was w Zakopcu? Ja od maÂłego jeÂźdÂże i jakoÂś tam jeszcze nie miaÂłem okazji zawitaĂŚ w zime.
Ne... jakos mnie bardzo mnie tam ciagnie , ceny i wszedzie full ludzi....Jakos wole wtedy wyjechac na jakis lodowiec np bardzo dobrze spominam Kaprun (tak tak ta kolejka w tunelu) - tu bylo trowszke drozej ale tygodniowy pobyt z przejazdem (2osoby) wyszedl na 600zl (z karnetami na 5 dni w Hochkar (zima 2003)wiec zakopane tak... NIE szczyrk ... tylko w tygodniu juz wkazdym razie podobno ludziska gdzieniegdzie jezdza sobie hehewiec syp syp syp z nieba nialy puszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne... jakos mnie bardzo mnie tam ciagnie , ceny i wszedzie full ludzi....Jakos wole wtedy wyjechac na jakis lodowiec np bardzo dobrze spominam Kaprun (tak tak ta kolejka w tunelu) - tu bylo trowszke drozej ale tygodniowy pobyt z przejazdem (2osoby) wyszedl na 600zl (z karnetami na 5 dni w Hochkar (zima 2003)wiec zakopane tak... NIE szczyrk ... tylko w tygodniu juz wkazdym razie podobno ludziska gdzieniegdzie jezdza sobie hehewiec syp syp syp z nieba nialy puszku
hmm ja sie wybieram na sylwestra do austrii ale skipass w Kaprun kosztuje 130E prawie wiec niewiem jak z przejazdem i zakwaterowaniem (Jeszcze do tego w Kaprun) wyszlo cie to 600zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeÂździÂł ktoÂś z was w Zakopcu? Ja od maÂłego jeÂźdÂże i jakoÂś tam jeszcze nie miaÂłem okazji zawitaĂŚ w zime.
zgadzam sie z Bronxem w zakopcu ceny kosmos i ludzi cala masa ja smigam do Bilaki Tatrzanskiej jest w miare spoczko a moze dlatego tak uwazam bo nie znam innych fajnych miejsc :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx ano juz jezdÂża dobrze sÂłyszaÂłeÂś, kumpel w zeszÂłym tygodniu wrĂłciÂł z lodowca:))a tak wracajÂąc do samego tematu to CI z jednÂą deskÂą to wcaleni nie takie bidoki tylko praktycznie patrzÂą siĂŞ wiadomo jazda w grupie zimno to trze coÂś wypic,wiec nuszki razem i problem mniejszy )a w zeszÂłym sezonie na kasprowym karnet na caÂły dzieĂą 50zÂł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.