Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4316


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja wiem....to samo mozna powiedzieĂŚ o alkoholu....mnie to nie rusza po prostu...sam wiem na co mogĂŞ sobie pozwoliĂŚ.... nigdy nie bawiÂłem sie w ÂżadnÂą chemiĂŞ itp...wiem dobrze, co to robi z czÂłowiekiem i skutki alkoholu i dragĂłw widziaÂłem...kaÂżdy wybiera sowjÂą drogei nie ma co go ÂżaÂłowaĂŚ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to facet ma 100% racje,wszystko zalezy tez od tego w jakim towarzystwie czlowiek sie obraca,bo przeciez jak jedni biora to dlaczego my mamy byc od nich gorsi-coz uwazam takie myslenie za calkowicie puste,czlowiek ma przeciez prawo wyboru i sam decyduje jaka ma w zyciu draga podazac i jest to tylko w jego gestii czy wybor, ktorego dokana bedzie trafny czy tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyÂś juÂż tego sÂłyszaÂłem i wg mnie koleÂś bajki opowiada np. jak rodzice zjedli swoje dziecko ...wiadomo - jego celem jest przekonanie sÂłuchaczy Âże narkotyki sÂą zÂłe, ale jeÂśli daje takie przykÂłady to to zaczyna byĂŚ Âśmieszne...
Kornik to niestety jest prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee pierdolicie hipolicie.... ja rozumie po jakichs twardych dragach to moze cos we Âłbie sie dziaĂŚ-jak najbardziej! ale bez jaj shiz po ganji to ja nigdy nie miaÂłem i zaden z moich kolegĂłw rĂłwnieÂż, to akurat wydaje mi sie smieszne !!a moze temu kolesiowi ktĂłry to mĂłwi wkrĂŞciÂła siĂŞ wÂłaÂśnie taka ostra shiza, zeby wszystkich nastraszyc.. na bank byÂł zajebany w trupa jak to nagrywaÂł pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee pierdolicie hipolicie.... ja rozumie po jakichs twardych dragach to moze cos we Âłbie sie dziaĂŚ-jak najbardziej! ale bez jaj shiz po ganji to ja nigdy nie miaÂłem i zaden z moich kolegĂłw rĂłwnieÂż, to akurat wydaje mi sie smieszne !!a moze temu kolesiowi ktĂłry to mĂłwi wkrĂŞciÂła siĂŞ wÂłaÂśnie taka ostra shiza, zeby wszystkich nastraszyc.. na bank byÂł zajebany w trupa jak to nagrywaÂł pozdr!
Moge Cie pierdolnac w Âłeb?!!!!!!!Tacy ludzie jak Ty mnie wkurwiaja!!! Chuja wiesz a sie madrzysz...samemu chcialem kiedys pracowac w osrodku pomocy dla osob w nalogu i troche o tym wiem...jezeli masz jakas wade w organizmie i te zajebane toksyny akurat tam sie dostane to po glupiej chmurze zielska mozesz zaraz umrzec. Samemu mialem czasem misje po biaÂłku ze musze spierdolic przed stara mojej laski...albo zdupialem przed swiatelkiem. Te wszystkie dragi sa chore!!!! dlatego pierdole!! nie wdupiam i nie bakam. to jest dla ciuli. I nie mozna mowic kazdy wybiera swoja sciezke...zajebiesz se raz paska metaamfetaminy i za chuja nie wyjdziesz...myslisz ze jednorazowo nic sie nie stanie!!!! chuja jeden raz i cale zycie w dupe Kenyy Twoj stary byl zajebany w trupa jak Cie robil. Ja do osob ktore takie prelekcje prowadza w szkolach mam szacunek...wszystko co mowil to prawda...gdyby tacy zasrani ludzie jak Ty ogladali sobie wiadomosci albo czytali troche gazet to by o takich rzeczach wiedzieli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee pierdolicie hipolicie.... ja rozumie po jakichs twardych dragach to moze cos we Âłbie sie dziaĂŚ-jak najbardziej! ale bez jaj shiz po ganji to ja nigdy nie miaÂłem i zaden z moich kolegĂłw rĂłwnieÂż, to akurat wydaje mi sie smieszne !!a moze temu kolesiowi ktĂłry to mĂłwi wkrĂŞciÂła siĂŞ wÂłaÂśnie taka ostra shiza, zeby wszystkich nastraszyc.. na bank byÂł zajebany w trupa jak to nagrywaÂł pozdr!
Prosze o troszke wiecej szacunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee pierdolicie hipolicie.... ja rozumie po jakichs twardych dragach to moze cos we Âłbie sie dziaĂŚ-jak najbardziej! ale bez jaj shiz po ganji to ja nigdy nie miaÂłem i zaden z moich kolegĂłw rĂłwnieÂż, to akurat wydaje mi sie smieszne !!a moze temu kolesiowi ktĂłry to mĂłwi wkrĂŞciÂła siĂŞ wÂłaÂśnie taka ostra shiza, zeby wszystkich nastraszyc.. na bank byÂł zajebany w trupa jak to nagrywaÂł pozdr!
niee gdzi tam bo po co.... z moim kumplem sie wogole dogadac nie da... bo ma tak we Âłbie... I to dzieki jak to sie mowi... lekki dragom.. nie groznym... po ktorych wielce.. nic nie ma.. Pamietaj kazdy ma inny organizm.. Jednego poryje po bakaniu a jeden bedzie bakal i nic i bedzie okej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie oburzyc czyjas wypowiedzia....ale bez przesady A co do wypowiedzi tego Czlowiek to zgodze sie ze madrze gada.
Ktos kto maÂło..wie od dragach.. kto nie wie co to za pieklo... co to za gowno... To co sie wypowiada... ( ale wypowiedziec kazdy sie przeciez moze ) a do tego obraza cala reszte.... Ja rozumie ...ze okej.. on twierdzi..ze mu nic nie ma.. okej.. teraz Ci nic.. nie ma.. ale co bedzie kiedys nie wiesz.. i tego nikt nie wie...i nie potrafi przewidziec... Z Toba na dana chwile jest okej.. ale To Ty... a jak mowilam.. kazdy jest inny ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze znam goscia, ktory jeszcze w licealnych czas (jak dragi wchodzily do polskich szkol) zaczal przypalac. To byla jedna z czolowych postaci ekipy z ktora sie bujalem po knajpach. Wtedy wszystko bylo extra i zabawa, nowosc, powiew zycia z MTV, slowem elita - nikt sie tak nie bawil. Liceum sie skonczylo, skonczyly sie co Âłikendowe imprezki we wspolnym gronie. Towarzystwo sie syplo. Moj kumpel pojechal na studia do Lodzi, razem z kumplami wynajal mieszkanie w kamienicy. Dzialo sie na tej chacie... Topili lufe za lufa, bongo nie styglo, czad!!!! Nawet jakies powazniejszej dilerki probowali. ... Pewnego dnia.... Impreza w toku, zaloga zgrana i zjarana nagle moj kumpel odsuwa sie od wszystkich i zasuwa gadke "Czuje ze jestem w kuli.." Najpierw mial zawias, a pozniej zaczal podejrzewac wszystkich (najlepszych kumpli, ktorzy byli razem z nim od bajtla) o to, ze knuja przeciwko niemu, ze go obgaduja, ze chca go okrasc, zer....nac jego laske.... itp. Gosc mial tygodniowa shize... Po tym zdarzeniu odstawil zielone i bruntante ... Teraz ma firme, dzieciaka. Przykladny niemalze obywatel.Powtarzam to przyszlo nagle, podczas normalnej imprezki, Gosc nie bral niczego twardego.Zwykl mawiac: nie ma jak przypalic. Przysmazyc gramiszcza jest spoko bo jest luzik i mozna wszystko wziac na spokojnie caly ten syf. Zbakany byl kazdego dnia, na studiach, w samochodzie, na imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Cie pierdolnac w Âłeb?!!!!!!!Tacy ludzie jak Ty mnie wkurwiaja!!! Chuja wiesz a sie madrzysz...samemu chcialem kiedys pracowac w osrodku pomocy dla osob w nalogu i troche o tym wiem...
z caÂłym szacunkiem,a czego Ty nie wiesz na tym forum?
...jezeli masz jakas wade w organizmie i te zajebane toksyny akurat tam sie dostane to po glupiej chmurze zielska mozesz zaraz umrzec.
prawda jest taka Âże "jezeli masz jakas wade w organizmie" to i Âłyk kawy moÂże Cie zabiĂŚ. I to nie jest gÂłupi Âżart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze nie powinienem sie wypowiadac w tym temacie poniewaz za wiele z tymi gownami przeszedlem i jezeli ktos tego nie doswiadczyl i zbyt wiele mowi to mnie to rusza...taka juz moja natura, moze zbyt wulgarnie i za ostro sie wyrazam ale obrazanie takich kolesi co prowadza takie lekcje o nrakotykach moim zdaniem jest nie powazne. ojciec dyrektor...moze trafiam na takie tematy w ktorych sie orientuje i potrafie cos w nich napisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak siĂŞ mĂłwi: "co kto lubi"...czy gdyby koles prawiÂł o ludziach, ktĂłrzy codziennie pijÂą to tez byÂście tak najeÂżdzali na wĂłdĂŞ? Wszystko w nadmiarze szkodzi i tu nie ma co wyzywaĂŚ ludzi od ciuli dlatego, zĂŞ sobie zapalÂą czasem, lub siĂŞ napijÂą....waÂżne by wiedzieĂŚ kiedy przestaĂŚ...A co do wad genetycznych, to Ojciec Dyrektor ma w 100% racjĂŞ...moÂże CiĂŞ zabiĂŚ jakiÂś lek, osa, nawet taki maÂły chomiczek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.