Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4415


Mendel

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! JeÂżeli jeszcze nie mieliÂśmy przyjemnoÂści porozmawiaĂŚ ze sobÂą to serdecznie proszĂŞ CiĂŞ o przeczytanie kilku poniÂższych punktĂłw. Wybacz, ale nie bĂŞdĂŞ "owijaÂł w baweÂłnĂŞ" i uÂżywaÂł delikatnych s³ówek bo juÂż mnie "krew zalewa" jak widzĂŞ niektĂłre przychodzÂące wiadomoÂści... PIERWSZE WRAÂŻENIE. Nawet nie prĂłbuj zaczynaĂŚ w stylu: "skÂąd klikasz??" albo "postukamy??". JeÂżeli jednak masz taki zamiar - wypierdalaj!!! CEL ROZMOWY. JeÂżeli chcesz ze mnÂą porozmawiaĂŚ, musisz mieĂŚ po co i wiedzieĂŚ czego chcesz. Teksty w stylu: "a moÂże Ty coÂś zaproponujesz", "czemu nic nie piszesz", "zapodaj jakiÂś fajny temat" uwaÂżam za nĂŞkanie podchodzÂące pod terroryzm, podobnie jak prĂłby rozmowy np. o pogodzie. Nie masz sprecyzowanego celu rozmowy - wypierdalaj. ANONIMOWOÂŚĂ. Z caÂłym szacunkiem - w dupie mam ile masz lat, jak wyglÂądasz i jak ma na imiĂŞ twĂłj pies. Nie chcĂŞ Twojego zdjĂŞcia i nie mam zamiaru daĂŚ Ci swojego. Interesuje mnie wymiana poglÂądĂłw na konkretny temat (patrz pkt nr 2). OdczujĂŞ potrzebĂŞ bliÂższej znajomoÂści - dam znaĂŚ. Jak nie pasuje to wiadomo - wypierdalaj. SZACUNEK. Mimo iÂż nasza rozmowa toczy siĂŞ w "wirtualu", pamiĂŞtaj o tym, Âże jednak po drugiej stronie siedzi Âżywa osoba, z krwi i koÂści. OkaÂż szacunek - otrzymasz to samo. JeÂżeli masz zamiar "napinaĂŚ siĂŞ" lub leczyĂŚ swoje kompleksy za poÂśrednictwem internetu, np. poprzez obraÂżanie mojej osoby - wypierdalaj. STYL. Zasadniczo uÂżywam polskich znakĂłw diakrytycznych, ale nie mam nic przeciwko nie uÂżywaniu ich. JeÂżeli nie masz ochoty pisaĂŚ z "ogonkami" - proszĂŞ bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja teÂż popeÂłniam czasem b³êdy, ale do kurwy nĂŞdzy nie w kaÂżdym zdaniu po trzy razy! Mam w "g³êbokim powaÂżaniu" to czy masz dysleksjĂŞ, dysgrafiĂŞ czy jeszcze jakieÂś inne dysmĂłzgowie. Staraj siĂŞ nie pisaĂŚ jak analfabeta bo napierdalanie "ortami" bez namysÂłu to zwykÂłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypierdalaj!!! Najlepiej do szkoÂły. FORMA. JeÂżeli piszesz w nastĂŞpujÂący sposĂłb: "klikashh", "pozdrĂłffki", "warszaffki" lub: "cO sÂŁyChAĂŚ U cIeBiE, bO u MnIe SpOx" to odbieram CiĂŞ jako czÂłowieka opóŸnionego w rozwoju i takiego traktowania siĂŞ spodziewaj. Z "dzieĂŚmi czatĂłw" na pewno nie mam zamiaru prowadziĂŚ dialogu, wiĂŞc (juÂż siĂŞ chyba sam domyÂślasz) wypierdalaj!!! Najlepiej tutaj: stopznieksztalcaniu.blo.pl! EMOTY. Prawie kaÂżdy ich uÂżywa, w tym rĂłwnieÂż ja. MajÂą swĂłj urok i czĂŞsto uÂłatwiajÂą komunikacjĂŞ. JeÂżeli jednak zamiast normalnego zdania masz zamiar wysÂłaĂŚ do mnie ciÂąg 10 obrazkĂłw - wypierdalaj; "komiks" i rozmowa na migi mnie nie interesuje. STATUS. JeÂżeli mĂłj status jest "dostĂŞpny" - pisz, jednak gdy widzisz, Âże "zaraz wracam" wcale nie oznacza to Âże siedzĂŞ przed komputerem, a juÂż na pewno nie daje Ci prawa do prĂłby przywoÂłania mnie do komputera poprzez napierdalanie 20 wiadomoÂści pod rzÂąd z zaÂłoÂżeniem "a nuÂż usÂłyszy i podejdzie..." (<--- wÂłaÂśnie tak siĂŞ to pisze!). JeÂżeli nie odpowiadam (mimo speÂłnienia powyÂższych i poniÂższych warunkĂłw) - cierpliwoÂści; widocznie nie mogĂŞ teraz rozmawiaĂŚ i odezwĂŞ siĂŞ jak tylko bĂŞdĂŞ miaÂł takÂą moÂżliwoœÌ. Nie masz zamiaru siĂŞ dostosowaĂŚ? Wypierdalaj!!! ÂŁAĂCUSZKI. Punkt niezwykle waÂżny, jeÂżeli nie najwaÂżniejszy. Nie tolerujĂŞ Âżadnych, ale to kurwa ÂŻADNYCH tasiemcĂłw o albaĂąskich wirusach, Âżydowskich terrorystach, komĂłrkowych hakerach, umierajÂących dzieciakach, czy pierdolonych testach na szczĂŞÂście (oczywiÂście zaliczajÂą siĂŞ to tego rĂłwnieÂż LINKI o podobnej tematyce). PrzesÂłanie mi takiej wiadomoÂści jest rĂłwnoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby (patrz pkt. nr 4). Nie bÂądÂźmy bezmĂłzgowcami i nie posyÂłajmy nikomu tych bzdur! JeÂżeli jednak masz siano zamiast mĂłzgu i wyÂślesz do mnie takÂą wiadomoœÌ, oznacza to, Âże jesteÂś bezmyÂślnym kretynem, ktĂłry daÂł siĂŞ zrobiĂŚ w ciula przez innego ciula, ÂżerujÂącego na naiwnoÂści takich kretynĂłw jak Ty. Masz zamiar wysÂłaĂŚ ÂłaĂącuszek - wypierdalaj... tak szybko jak tylko potrafisz! NATRĂTNOÂŚĂ + CIEKAWOÂŚĂ. JeÂżeli mĂłwiĂŞ Ci, Âże "jestem zajĂŞty" to jest tak w rzeczywistoÂści. Wydaje siĂŞ to caÂłkiem proste... Jednak nie dla wszystkich... Gdy piszesz "CzeœÌ" i w odpowiedzi widzisz: "Nie mogĂŞ rozmawiaĂŚ, nie mam teraz czasu!", a jednak pomimo tego dalej prĂłbujesz znaleŸÌ sobie rozrywkĂŞ, zadajÂąc debilne pytania w stylu: "A co robisz ciekawego?", to pogĂłdÂź siĂŞ z faktem, Âże na takie nudzenie odpowiedÂź jest jedna... WYPIERDALAJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.