Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3797


Joooker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam proÂśbe i pytanie do forumowiczĂłw z k-ce ktorzy mieszkaja w okolicach SÂłonecznej PĂŞtli miaÂłby ktoÂś czas czasami:) wpasc i pomoc mi przy motorze jak bym mial jakis problem pokazac doradzic jak cos zrobic? :)bo jesze niejestem tak bardzo obeznany w tym wszytskim bo pomoc jakas napewno sie przyda! Z Gory dziekuje jezeli sie ktos taki znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kto zna jakiegoÂś dobrego tokarza, ktĂłry mĂłgÂłby mi zrobiĂŚ zĂŞbatki do przodu i do tyÂłu za rozsÂądnÂą cene ??
Zêbatki siê kupuje. Robia je ró¿ne firmy np. JT, VAZ. Jeszcze nie s³ysza³em ¿eby ktoœ wytacza³ zêbatki u tokarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joooker ZXR jeÂśli data z Twojego profilu jest prawdziwa to urodziliÂśmy siĂŞ tego samego dnia !!!  Mam nadzieje Âże nie jesteÂśmy identyczni ...    
.... faktycznie dzieĂą miesiÂąc rok ten sam hehehe spoko co za zbieg okolicznosci mysle ze jednak nie jestesmy tacy sami bo nie ma 2 joooker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

... wiem o tym ale niektore rzeczy mozna sememu zrobic i nie chodzi mi o to ze rozkrecilem motor i nie wiem jak go zlozyc. Utworzylem ten temat aby kozystac z rad bardziej doswiadczonych kolegow a jezeli ktos byl by w stanie przyjechac i mi przy czyms pomoc to jesze lepiej. Nie jestem jesze tak bardzo doswiadczony ale sie ucze i mam nadzieje ze z wasza pomoca bedzie coraz lepiej! i kazda wskazowka od was jest dlamnie cenna bo wiem ze lepiej sie niektorzy znaja i moga dobrze doradzic co zrobic za co wielkie dzieki. a propo pomocy to moze Ty mi bedziesz w stanie doradzic ale to juz nie w tym temacie tylko w temacie Szukam pomocy > Klatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu taki rozkopany i pokombinowany sprzet ten fachowiec wezmie  Mam przyklady od nas z serwisu jak czasami kolesie dawali nam sprzety jak juz nie mogli sobie z nim poradzic.Wszystko fajnie tylko ze jak probowali sami naprawiac to wiecej narobili szkod niz pozytku. Cos o tym moze powiedziec nasz 4umowy Jajo  Inny przyklad to np. Hayabusa ktora trafila do nas pare miesiecy temu.Gosc twierdzil ze mu przerywa.No to sie wzielismy za nia.No i okazalo sie ze czyscil filtr paliwa przy pomocy sprezonego powietrza (bo probowal najpierw sam z kolegami naprawic usterke) i go poprostu "lekko" uszkodzil i taki zalozyl i probowal na nim jezdzic.No ale resztki papieru z tego filtra poszly do wtryskiwaczy (najpierw zostal zapchany jeden,potem nastepny itd.) a jak wiadomo wtryskiwaczy nie da sie rozbrac tylko trzeba wymienic a jeden to koszt 800z³ czyli 800 x 4=3200zl!A wystarczylo samemu nic nie kombinowac tylko pojechac do jakiegos serwisu gdzie wymieniliby mu filtr paliwa i za wszystko zaplacilby 150zl a tak teraz musi kupic czesci za duuuuuuuuuzo wieksza kase... Czasem poprostu nie da sie wytrzec dupy szklem  Historia tej hayabusy skonczyla sie tak ze gosc nie zgodzil sie na naprawe bo "za drogo" (chociaz zalatwilismy mu uzywane wtryskiwacze za polowe ceny) i ja zabral.Pewnie z kolegami dalej kombinowali  Ta Hayabusa i pare innych sprzetow nauczyly nas tego ze nie przyjmujemy juz na serwis takich sprzetow w ktorych grzebala "zlota raczka" bo to tylko strata czasu a wlasciciela nauczy ze czasem nie warto oszczedzac.I zeby ktos nie uwazal ze namawiam do korzystania tylko z serwisow bo samemu cos zrobic przy sprzecie to duza frajda ale jak sie nie znasz to lapy precz! Aha,przypomnial mi sie koles ktory mial kiedys ZX9R i przy wymianie swiec zalatwil glowice a zaraz po wymianie oleju zajechal silnik bo przez przypadek dostal sie syf do kanalow olejowych i nie bylo smarowania.(kto ma lub mial 9-ke z lat 1994-97 to pewnie wie o co chodzi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.