Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4192


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

Temat napisaÂłem dlatego Âże wczoraj ukazaÂł siĂŞ artykuÂł o mnie w DZ Po wypadku medja zaczeÂły siĂŞ mnÂą interesowaĂŚ, najpierw lokalna TV Kanon chcac zrobiĂŚ z mojego nieszczĂŞÂścia sensacje, ordynator wywaliÂł ich z OIOM-u. NastĂŞpnie byÂła audycja w Radio. W 2000r. sam odnalazÂł mnie TVN, redaktorka Dorota Danielak zapytÂła czy zgodziÂłbym siĂŞ na rozmowe z niÂą - rozmowa TAK. 1.5h ustalaÂłem warunki, Âżadnych nie speÂłniÂła. NastĂŞpnie wybory i reportaÂż na TVP3 gdzie nasze reportaÂże siĂŞ zbiegÂły i teraz jestem z Wami i TVP2. Brygida FrosztĂŞga do dziÂś nie przysÂłaÂł obiecanych taÂśm, o ktĂłre siĂŞ upominam. Cztery razy byÂłem w prasie, wczoraj w DZ, oto link.http://opole.naszemiasto.pl/wydarzenia/559121.htmlNasze medja oceniam b. Âźle A Wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do mediów, to nasze nastawienie widaÌ w poprzednich postach,zw³aszcza z sezonu...tak nas opisuj¹: psychopaci, szukaj¹cy œmierci itp...mam ich w dupie po prostu...naginaj¹ prawdê, by sie mogli dobrze sprzedaÌ!! Ten artyku³ w dzienniku nie jest taki z³y...ale skoro ma budziÌ w ludziach chêÌ pomocy nie powinni pisaÌ tego:"...M³odzieùcza brawura w po³¹czeniu z niesprawnymi hamulcami motocykla..."Ja bym pomyœla³:"sam sobie winien, pomogê komuœ kto mia³ jakieœ nieszczêœcie nie ze swojej winy".No i s³owo motocykl dziala na ludzi negatywnie, to dla wiêkszoœci synonim nazwy gry"rosyjska ruletka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uwaznie sledze dzienniki i inne programy informacyjne ostatnio zaczolem kukac na porgramy typu uwaga (ktore z zalozenia uwazalaem za idiotyczne) no i moje przekonanie sie poglebia , pokazuja , zarzucaja ludziom niewiadomo co , tak jakby sami byli swieci . Gosc z wodzislawia co pobiera oplate za przejazd , ma dzialanosc na jakis zasadach to po ch..j sie mieszaja , nie dosc ze gosc mial pomysl jak cos zrobic to przedstawili go w calym reportazu dosc nieciekawie.....Byl wypadek w zakopanym , potem z kamera latali i pytali sie czego dzieci bez kaskow? Ja pierd... zauwazcie jak jezdza samochody z TV , zawsze przepisowe pradkosc .... , pozatym osobiscie nie pozwolibym sie kamerowac , nich sie licza troszke z ludzmi...Niestety jak Pchelka pisal , pierdolone media = 4 wladza:/okreslam media bardzo a raczej querewsko stronnee !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety media sa do dupy, wystarczy spojrzec na jakiekolwiek wiadomoscinajpierw same katastrofy, tragedie a dopiero pozniej na samym koncu podaja jakies pozytywne wiadomosci, zeby czasem ludzie nie poczuli sie za dobrze, zeby czasem im sie przez to lepiej nie zrobilonie ma to jak dolowac...
program tego co poleci jest tak specjalnie ustalany takie male kruczki psychologiczne ;] oj oj ludzie zadaja sensacji i media im to dostarczaja proste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaniem medii jest dopasowanie informacji do potrzeb widza. oni wybuieraja takie fragmenty, wycinja,itd, ktore im odpowiadaja i moga sie im przychylic. Niestety takie malostkowe opinie jak tutaj nie maja wplywu na to c sie dzieje w mediach. Media to jedna wielka manipulacja. Ludzie widza to co chca widziec. Zreszta nigdy nie zanmy prawdy jaka jest.Te wszytskie tragedie,przykre widoki...nagieta rzeczywisytosc do oczekiwan ludzkich. Taka jest prawda. 3/4 naszego spoleczenstwa nie widzi tych manewrow telewizji, prasy, itp. Ufaja mediom i licza sie zkadym slowem jakie powie.Dla mnie osobiscie media na dzien dzisiejszy to jedna, wielka komedia. Zal tylek sciska. Nie ma porzadnych programow 9wyjatki male sa). Nie wspomne juz o prasie (miesieczniki, tygodniki, itp.), ktora zeszla na psy. Jedne wielkie brukowce. Wszytsko jest podane na tacy. NIc nie jest pozostawione do wlasnego namyslu. A potem sie dziwic, ze mamy glupie spoleczenstwo. Jezeli taka ma byc rola mediow, to chyba lepiej byloby bez niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym osobiscie nie pozwolibym sie kamerowac , nich sie licza troszke z ludzmi...
Inaczej nie klikaÂł bym teraz z Wami Mnie sfilmowali w ³ó¿ku, Was na kompostowni i wszyscy coÂś uÂświadomiliÂśmy ludziom - ktoÂś siĂŞ ze mnÂą nie zgadza P.s sam sobie zawiniÂł pacza - zgadza siĂŞ Ale jak dostajesz propozycjĂŞ i chĂŞĂŚ pomocy, nie skoÂżystaÂłbyÂś WSZYSTKIE MEDJA BOJÂĄ ÂŚIĂ PORUSZYĂ SPRAWY EUTANAZII PRZEZEMNIE - DLACZEGO? JUÂŻ NIE MĂWIÂĄ O MNIE, CHOZĂ MOI RODZIĂE WYPOWIADAJÂĄ SIĂ TAK Rodzice JanuszaJanusz nasz syn jest naszym Âżyciem codziennym. Jego tragedia jest i naszÂą tragediÂą. Wypadek 11 lat temu spowodowaÂł przeÂłom w naszym Âżyciu. Od czsu tego wypadku nasze Âżycie zmieniÂło siĂŞ zupeÂłnie. LegÂły w gruzach nasze marzenia, nasze wizje o przyszÂłoÂści naszego syna i jego rodziny. Nasz czas jakby siĂŞ zatrzymaÂł. Wszystko czym dysponujemy w sensie materialnym i czasowym poÂświĂŞcamy tylko jemu. To poÂświĂŞcenie, o ktĂłrym szeroko byÂła uprzejma napisaĂŚ w reportaÂżu pani redaktor Sylwia jest autentyczne. MiÂłoœÌ do naszego dziecka stawiamy ponad wszystko. Nie jest teraz istotne dla nas nic innego poza opiekÂą Janusza. Ten wysiÂłek, ktĂłry my wkÂładamy aby ulÂżyĂŚ mu w cierpieniu fizycznym i umysÂłowym tylko my widzimy z dnia na dzieĂą. Tego nie da siĂŞ wyraziĂŚ sÂłownie ani teÂż pisemnie. To trzeba samemu przeÂżyĂŚ i doÂświadczyĂŚ by przekonaĂŚ siĂŞz autopsji. W caÂłym tym nieszczĂŞÂściu cieszymy siĂŞ, Âże Janusz mimo wszystko patrzy optymistycznie na Âświat, na moÂżliwoÂści techniczne tego Âświata. Wspaniale radzi sobie w naszym odczuciu z tÂą technikÂą, zwÂłaszcza z technikÂą komputerowÂą. DziĂŞki temu nawiÂązaÂł wiele znajomoÂści, zdobyÂł wielu przyjació³ zdrowych i bĂŞdÂących w zbliÂżonym stanie zdrowia. Wszyscy mu wspó³czujÂą, pokrzepiajÂą, ÂżyczÂą poprawy zdrowia i ÂświeÂżego optymizmu. Janusz sam i z naszym udziaÂłem znalazÂł wiele bratnich dusz, ktĂłre wsparÂły go w tak trudnych chwilach i nadal jak tylko mogÂą ÂświadczÂą mu przeró¿nÂą pomoc. Cieszymy siĂŞ z kaÂżdego dnia, ktĂłry wspĂłlnie przeÂżywamy mimo ciÂągÂłej udrĂŞki i ciÂągÂłego stresu o dzieĂą jutrzejszy. To co siĂŞ staÂło pamiĂŞtnego dnia i jego skutki, ciÂągle nasuwa nam na myÂśl pytanie, dlaczego dotknĂŞÂło to jego i nas? O tym pamiĂŞtamy, ale pĂłki siÂł i zdrowia nam starczy nie ustaniemy w niesieniu pomocy Januszowi. Dajemu mu to co zapewne kaÂżdy rodziĂŚ daĂŚ powinien swojemu dziecku. SpeÂłniamy kazdÂą wolĂŞ Janusza na miarĂŞ naszych moÂżliwoÂści. Staramy siĂŞ by byÂł na swĂłj sposĂłb szczĂŞÂśliwy, a jego szczĂŞÂście jest i naszym szczĂŞÂściem. JeÂśli kiedyÂś nam zabraknie siÂł i zdrowia to i wĂłwczas speÂłnimy kaÂżde jego Âżyczenie i kaÂżdÂą proÂśbĂŞ. Eutanazja jest ostatecznoÂściÂą, ktĂłra juÂż z samej nazwy jest trudna do zaakceptowania, ale dla takich jak nasz syn moÂże byĂŚ jedynym rozwiÂązaniem. MyÂślimy a nawet wiĂŞcej jesteÂśmy przekonani, Âże coÂś takiego nie nastÂąpi, Âżywimy ciÂągle nadziejĂŞ, Âże medycyna znajdzie sposĂłb na uratowanie go choĂŚby w zakresie czĂŞÂściowej samodzielnoÂści. Nie dopuszczamy myÂśli, Âże bĂŞdzie inaczej. Tego Âżyczymy Januszowi i sobie samym. Optymizm nas nie opuszcza. Z nadziejÂą poprawy stanu zdrowia Janusza budzimy siĂŞ kaÂżdego ranka i z nowymi siÂłami zabieramy siĂŞ do codziennych czynnoÂści, ktĂłre niczym uszkodzona pÂłyta gramofonowa sa toÂżsame. Tak trwaĂŚ bĂŞdziemy przy Januszu aÂż do kresu naszych siÂł.To narazie tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Inaczej nie klikaÂł bym teraz z Wami  Mnie sfilmowali w ³ó¿ku, Was na kompostowni i wszyscy coÂś uÂświadomiliÂśmy ludziom - ktoÂś siĂŞ ze mnÂą nie zgadza      2)Ale jak dostajesz propozycjĂŞ i chĂŞĂŚ pomocy, nie skoÂżystaÂłbyÂś       
Ad1. \od kazdej reguly sa wyjatki , ja nie dalbym sie filmowac na stoku podczs jakiegos kretynskiego reportarzu...Co do twojwj sprawy Nico niznam jej doglebnie wic sie nie wypodwiadamPisales ze ustalalses z babka reguly gry ok 1,5h a ona je potem olala ....Ad2.Tu pokazuje sie pomocna strona mediow , potrafia naswietlic jakas sprawe tak aby ludzie pomagali sobie , innym - i to jest ok ( o ile nie ma ukrytych zadnych innych podtekstow)Wiec moje podsumowanie jest takie , media sa do dup..y i nie sa bezstronne , ale czasami sa potrzebne Odpowiadajac na pytanie co sadze o mediach .... wiecej beztronnosci i mniej ukladow , oraz na + maja swoje akcje ktore zaowocowaly poprawa zycia , warunkow spolecznych osob POTRZEBUJACYCH !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE MEDJA BOJÂĄ ÂŚIĂ PORUSZYĂ SPRAWY EUTANAZII PRZEZEMNIE - DLACZEGO? JUÂŻ NIE MĂWIÂĄ O MNIE, CHOZĂ MOI RODZIĂE WYPOWIADAJÂĄ SIĂ TAK Rodzice JanuszaJanusz nasz syn jest naszym Âżyciem codziennym. Jego tragedia jest i naszÂą tragediÂą. Wypadek 11 lat temu spowodowaÂł przeÂłom w naszym Âżyciu. Od czsu tego wypadku nasze Âżycie zmieniÂło siĂŞ zupeÂłnie. LegÂły w gruzach nasze marzenia, nasze wizje o przyszÂłoÂści naszego syna i jego rodziny. Nasz czas jakby siĂŞ zatrzymaÂł. Wszystko czym dysponujemy w sensie materialnym i czasowym poÂświĂŞcamy tylko jemu. To poÂświĂŞcenie, o ktĂłrym szeroko byÂła uprzejma napisaĂŚ w reportaÂżu pani redaktor Sylwia jest autentyczne. MiÂłoœÌ do naszego dziecka stawiamy ponad wszystko. Nie jest teraz istotne dla nas nic innego poza opiekÂą Janusza. Ten wysiÂłek, ktĂłry my wkÂładamy aby ulÂżyĂŚ mu w cierpieniu fizycznym i umysÂłowym tylko my widzimy z dnia na dzieĂą. Tego nie da siĂŞ wyraziĂŚ sÂłownie ani teÂż pisemnie. To trzeba samemu przeÂżyĂŚ i doÂświadczyĂŚ by przekonaĂŚ siĂŞz autopsji. W caÂłym tym nieszczĂŞÂściu cieszymy siĂŞ, Âże Janusz mimo wszystko patrzy optymistycznie na Âświat, na moÂżliwoÂści techniczne tego Âświata. Wspaniale radzi sobie w naszym odczuciu z tÂą technikÂą, zwÂłaszcza z technikÂą komputerowÂą. DziĂŞki temu nawiÂązaÂł wiele znajomoÂści, zdobyÂł wielu przyjació³ zdrowych i bĂŞdÂących w zbliÂżonym stanie zdrowia. Wszyscy mu wspó³czujÂą, pokrzepiajÂą, ÂżyczÂą poprawy zdrowia i ÂświeÂżego optymizmu. Janusz sam i z naszym udziaÂłem znalazÂł wiele bratnich dusz, ktĂłre wsparÂły go w tak trudnych chwilach i nadal jak tylko mogÂą ÂświadczÂą mu przeró¿nÂą pomoc. Cieszymy siĂŞ z kaÂżdego dnia, ktĂłry wspĂłlnie przeÂżywamy mimo ciÂągÂłej udrĂŞki i ciÂągÂłego stresu o dzieĂą jutrzejszy. To co siĂŞ staÂło pamiĂŞtnego dnia i jego skutki, ciÂągle nasuwa nam na myÂśl pytanie, dlaczego dotknĂŞÂło to jego i nas? O tym pamiĂŞtamy, ale pĂłki siÂł i zdrowia nam starczy nie ustaniemy w niesieniu pomocy Januszowi. Dajemu mu to co zapewne kaÂżdy rodziĂŚ daĂŚ powinien swojemu dziecku. SpeÂłniamy kazdÂą wolĂŞ Janusza na miarĂŞ naszych moÂżliwoÂści. Staramy siĂŞ by byÂł na swĂłj sposĂłb szczĂŞÂśliwy, a jego szczĂŞÂście jest i naszym szczĂŞÂściem. JeÂśli kiedyÂś nam zabraknie siÂł i zdrowia to i wĂłwczas speÂłnimy kaÂżde jego Âżyczenie i kaÂżdÂą proÂśbĂŞ. Eutanazja jest ostatecznoÂściÂą, ktĂłra juÂż z samej nazwy jest trudna do zaakceptowania, ale dla takich jak nasz syn moÂże byĂŚ jedynym rozwiÂązaniem. MyÂślimy a nawet wiĂŞcej jesteÂśmy przekonani, Âże coÂś takiego nie nastÂąpi, Âżywimy ciÂągle nadziejĂŞ, Âże medycyna znajdzie sposĂłb na uratowanie go choĂŚby w zakresie czĂŞÂściowej samodzielnoÂści. Nie dopuszczamy myÂśli, Âże bĂŞdzie inaczej. Tego Âżyczymy Januszowi i sobie samym. Optymizm nas nie opuszcza. Z nadziejÂą poprawy stanu zdrowia Janusza budzimy siĂŞ kaÂżdego ranka i z nowymi siÂłami zabieramy siĂŞ do codziennych czynnoÂści, ktĂłre niczym uszkodzona pÂłyta gramofonowa sa toÂżsame. Tak trwaĂŚ bĂŞdziemy przy Januszu aÂż do kresu naszych siÂł.Nikt Nie miaÂł ochoty rozwin¹Ì ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelkie artykuÂły i reprtaÂże ja patrze przez palce, z reguÂły dziennikarze wypisujÂą idiotyzmy aby tylko zrobiĂŚ sensacje, wiem coÂś o tym gdyÂż 2 lata temu ukazaÂł siĂŞ artykuÂł w GAZECIE WYBORCZEJ ktĂłry dotyczyÂł miedzy innymi mnie, nie miaÂł on nic wspĂłlnego z prawdÂą do tego stopnia Âże pani redaktor ANGELIKA SWOBODA wymyÂślaÂła fakty ktĂłre nigdy nie miaÂły miejsca wypisaÂła po prostu kupe kÂłamstw i gÂłupot, niepojmuje jak tak moÂże byĂŚ ale od tego czasu biore na kazdy artykuÂł sporÂą poprawke!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s sam sobie zawiniÂł  pacza - zgadza siĂŞ  Ale jak dostajesz propozycjĂŞ i chĂŞĂŚ pomocy, nie skoÂżystaÂłbyÂś       
W tej pomocy chodziÂło mi o sposĂłb przedstawienia Twojego wypadku przez media: "..brawura..", "..brak hamulca.." .To nasuwa czÂłowiekowi wÂłaÂśnie coÂś takiego: "sam sobie winien...lepiej pomĂłc ludziom po powodzi, czy czymÂś takim. A nie czÂłowiekowi, ktĂłry niejako z wlasnej woli siĂŞ tak urzÂądziÂł.." (bez urazy...Co do eutanazji, to powinna byĂŚ legalna. JesteÂśmy wolnymi ludÂźmi i kaÂżdy z nas powinien decydowaĂŚ o sobie do samego koĂąca! A jeÂśli z jakiegoÂś powodu nie jest w stanie, a wczeÂśniej wyraÂżaÂł takÂą wolĂŞ(jakiÂś peÂłnoprawny dokument typu testament, itp, bÂądz wypowiedziane "bĂŞdÂąc w peÂłni wÂładz umysÂłowych" przy Âświadkach..), to powinno zostaĂŚ to uszanowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico333...moze i masz racje,ze media klamia...ale nie moge sie z Toba zgodzic, ze po lbie ch. Dobra, widze te minki jakie tam umiesciles...ale przypuszczam,iz tak uwzasz,bo inaczej bys tego nie napisal. Media klamia...ale co bysmy bez nich zrobili. Zylibysmy dalej w zacofaniu, nieswiadomosci nie tylko tego co sie dzieje do okola nas, ale takze na swiecie. Tak jak kolega napisal wyzej, ze patrzy na wszelkie reportaze,itd przez palce. Tak nalezy robic. Nie nalezy brac wszystkiego do serca. A jesli ktos godzi sie na udzielenie wywiadu..hmmmm...tyle juz mamy doswiadczen jesli chodzi o media,ze mozemy przewidziec co bedze mialo miejsce. A mimo to ciagle cos sie robi...Ucieka sie do mediow w roznych sprawach..korzystamy z nich...bo to jest jedyne zrodlo informacji o tak olbrzymimm zasiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza siĂŞ.To jest nie ferr Âże gdy jesteÂś w centrum zaineresowania to sÂą uprzejmi, mili, tak cukrujÂą Âże siĂŞ zaufa.To wpienia Âże z wÂłasnych obietnic siĂŞ nie wywiÂązujÂą.A ikonki podkreÂślajÂą co piszemy, jednak jest ich maÂło i dodajÂą kolorytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta jak sama pisze ma ochote na.. Czesc!Mam na imiĂŞ Mariola. Mam 32 lata. KiedyÂś oglÂądaÂłam w telewizji program z Twoim udziaÂłem. Dopiero niedawno kupiÂłam komputer, dlatego nie moglam odezwac sie szybciej. Czy masz jeszcze ochote na taka internetowa przyjazn, o ktorej mowiles?Na internetowÂą przyjaŸù, moÂże ktoÂś jest zainteresowany [email protected]post-1030-1138777583.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.