Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4334


rekrut76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wreszcie kase i zaczynam mysleĂŚ o ubiorze ( jest to mĂłj pierwszy sezon wiĂŞc wogĂłle siĂŞnie znam)chodzi mi o wybĂłr kurtki w bosterze oglÂądaÂłem fajnÂą kurteczke sportech siĂŞ chyba nazywa chÂłopaki nawet fajny upust mi zrobili ale w takiej cenie sÂąjuÂż teÂż skĂłrzane kurtki np. polskiej firmy Tarbor Co mi doradzicie bo juÂż nie wiem co robiĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybraÂła skĂłre.Fakt ze droÂższa ale jakos bardziej mi sie podoba, nie wiem czemu myÂśle ze lepsza skĂłra.Goratexy jakos nie wiem czmue nie bardzo mi podchodzÂą.ale nie sa jakies zupeÂłnie do dupy.Przymiez w czym lepiej,wygodniej siĂŞ czujesz.na co ciĂŞ staĂŚ i bier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarówno skóre jak i goretex. I powiem Ci tak: o wiele wygodniej jeŸdzi mi siê w skórze, bardziej przylega do cia³a, du¯o bardziej siê poddaje i przede wszystkim - dobra skóra odpowiedniej gruboœci (1,1-1,2 mm) daje wiêksze zabezpieczenie w czasie upadku i œlizgu po asfalcie (jeœli chodzi o œciralnoœÌ materia³u). Chocia¿ s³ysza³am, i¿ nowoczesne ubrania goretexowe mog¹ swoj¹ wytrzyma³oœci¹ dorównywaÌ ju¿ ubraniom skórzanym. Jesli chodzi o estetyke: du¿o ³adniej prezentuje siê skóra zw³aszcza jeœli dobierze siê ubiór pod kolor motocykla Goretex jest w tym wzglêdzie bardziej uniwersalny.Minus ubraù skorzanych - przemakalnoœÌ (ale od czego mamy kondony ) i jest w nich nieco ch³odniej ni¿ w goretexie.Zale¿y te¿ od rodzaju motocykla jaki posiadasz, tego jak chcesz spêdzaÌ na nim czas i w czym bedzie Ci wygodniej Jednak cokolwiek kupisz - pamiêtaj, aby ubranie to mia³o odpowiednie ochraniacze i zabezpieczenia w miejscach najbardziej nara¿onych na urazy Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He odwieczny dylemat JA mam to i to. Textylia sÂą oki szczegĂłlnie jesli chodzi o turystke, jak lubisz "luz" nie chcesz sie niczym przejmowaĂŚ rzucisz lub powiesisz takie ubranko jak chcesz i gdzie chcesz, a jak sie ubrudzi to wypierzesz i po kszyku.A minus taki ze gorzej wyglÂąda, duuuzo gorzej zabezpiecza przed upadkami itd. SkĂłra to taka zbroja super wyglÂąda ( ciezkie cholerstwo)Na bierwszy rzut BRAÂŁBYM TEXTYLIA A POTEM BYM DOKUPIÂŁ SKĂREznajÂąc juz swoje upodobania i predyspozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.