Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4300


FaLi22

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze Nasza"najsympatyczniejsza forumowiczka" (Manka )wypowiedziala sie na temat ...jak czêsto ostatnio spotykanych na forum ataków "agresji" no có¿ mysle ze jest to spowodowane zim¹ która zapowiada sie na jeszcze d³ugo d³ugo......eech ja osobiœcie juz jestem spokojny i zrelaksowany wlasnie wróci³em z gara¿u gdzie mia³em przyjemnoœÌ pos³uchaÌ i ponarkotyzowac sie przy moim sprzêcie...aha no i SZCZERZE POZDRAWIAM wszystkich gniewnych na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niby opone dobiera sie do prêdkoœci jakie zamierzasz osi¹gn¹c ??  Stary zastanow sie co ty piszesz !  mówisz "zacze³y odpadywac"    a z ktorego rocznika ta guma ? Bart pomoz mi, sam nie dam rady  Na ktorym szrocie przetestowales ten schemat ?  No stary jak w taki sposob dobierasz kapcie to ja sie dziwie ze jeszcze jezdzisz !  Pewnie znikaja szybciej jak w X`sie  ROTFL miesi¹ca !
Ka¿da opona jest opisana dodatkow¹ liczb¹ i cyfr¹, które nazywaj¹ siê indeksami noœnoœci i prêdkoœci.ka¿da opona ma okreslon¹ max predkoœÌ jak¹ mo¿na na niej smigaÌ jest to jeden z czynników które decyduj¹ któr¹ oponê mozna za³o¿yÌ do danego motocykla a która nie !!!do ciê¿kich motocyklach turystycznych i cruiserach stosuje siê niemal wy³¹cznie opony diagonalne,które cechuje wiêksza wytrzyma³oœÌ ale gorsze klejenie siê do drogi niestety!opona by³a nowa rocznik 2005 nie wiem na jakiej podstawie piszesz t¹ g³upotê chyba ja wiem lepiej jak¹ opone mia³em wiec odpuœÌ takie has³a !! jak chcesz zobaczyÌ to skocz sobie do hondy do miko i pogadaj z szefem jednym albo drugim, jak bêdzie chcia³ wogule z tob¹ gadaÌ ,chyba zostawi³ j¹ sobie na pami¹tkê wiêc mo¿e ci j¹ poka¿e !!!czym wiêcej bierznika tym wiêcej smigania taka moja zasada nie musisz siê z ni¹ zgadzaÌ Pozatym mam nadziejê ¿e zrobi³eœ na motocyklu z wa³em przynajmniej 1000 km ¿eby sie wypowiadaÌ na dzia³anie takiego twardego prze³o¿enia na oponê jak tak to mo¿emy wtedy pogadaÌ !!!sorry ale chyba w takim motocyklu nie chodzi o palenie gumy tylko ¿eby jak najwiecej km na niej wykreciÌ !!! i nie napisa³em nic takiego ¿e opona w trurystyku szybciej sie zuzywa ni¿ w x-sie chyba sam to sobie wymyœli³eœ !!jak ktoœ takim sportowym motocyklem œmiga 250 km/h to na dystanisie 1000m tylna opona pokonuje dystans ok 1100 m motocykl smiga 100m na poœlizgu na kazdy 1km a to raczej nie wró¿y d³ugiego zycia takiej oponie!!! na kabrak s³ów pisz goœciu coœ z sensem albo nie pisz wcale !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, pierwsze sÂłowa czasami nie sa najtrafniejsze. Przydaje sie edycja postu.

KaÂżda opona jest opisana dodatkowÂą liczbÂą i cyfrÂą, ktĂłre nazywajÂą siĂŞ indeksami noÂśnoÂści i prĂŞdkoÂści.kaÂżda opona ma okreslonÂą max predkoœÌ jakÂą moÂżna na niej smigaĂŚ jest to jeden z czynnikĂłw ktĂłre decydujÂą ktĂłrÂą oponĂŞ mozna zaÂłoÂżyĂŚ do danego  motocykla a ktĂłra nie !!!
ZaÂłozyc mozna kazdego kapcia tylko na wlasna odpowiedzialnosc. Indeks predkosci nie jest po to zeby ktos widzac oznaczenie np S wsadziÂł takiego kapcia do np Cebry i jezdzil nie przekraczajac 179km/h, tylko po te, zeby dana opona wytrzymaÂła przenoszone na niÂą obciazenia przewidziane w caÂłym zakresie predkosci dla danego indeksu. A tutaj niestety miedzy indeksami rowniez wystepuje braterstwo i im nizszy indeks predkosci tym z regoly nizszy indeks nosnosci.
do ciê¿kich motocyklach turystycznych i cruiserach stosuje siê niemal wy³¹cznie opony diagonalne,
Ale o co chodzi ? Jak siĂŞ zuÂżywa sam srodek to po co im radiale ? Diagonalne opony maja na tyle sztywna osnowe ze idealnie tutaj pasujÂą. Wszystko rozbija sie o kompromis.
opona by³a nowa rocznik 2005 nie wiem na jakiej podstawie piszesz t¹ g³upotê chyba ja wiem lepiej jak¹ opone mia³em wiec odpuœÌ takie has³a !! jak chcesz zobaczyÌ to skocz sobie do hondy do miko i pogadaj z szefem jednym albo drugim, jak bêdzie chcia³ wogule z tob¹ gadaÌ ,chyba zostawi³ j¹ sobie na pami¹tkê wiêc mo¿e ci j¹ poka¿e !!!
To nie chce ci nic mowic, ale jesli byÂło tak jak piszesz to mogÂłes na Michelinie jeszcze zarobic. A pokazywac szef mi niczego nie musi, jestem hetero.
czym wiĂŞcej bierznika tym wiĂŞcej smigania taka moja zasada nie musisz siĂŞ z niÂą zgadzaĂŚ
No i jakos sie z tob¹ nie zgodzê, wolno mi. Czyli wchodzisz do salonu i wsrod nowych opon wybierasz t¹ ktora ma g³êbsze naciêcia bierznika ?
Pozatym mam nadziejĂŞ Âże zrobiÂłeÂś na motocyklu z waÂłem przynajmniej 1000 km Âżeby sie wypowiadaĂŚ na dziaÂłanie takiego twardego przeÂłoÂżenia na oponĂŞ jak tak to moÂżemy wtedy pogadaĂŚ !!!
Ja leszek jestem, ale wydaje mi sie ze jesli masz problem z kardanem to chyba powinienes pocwiczyc koordynacje zmiany biegow i plynnosc prawego nadgarstka.
sorry ale chyba w takim motocyklu nie chodzi o palenie gumy tylko Âżeby jak najwiecej km na niej wykreciĂŚ !!!
A do ktorej mojej wypowiedzi podpinasz ten tekst ?
brak s³ów pisz goœciu coœ z sensem albo nie pisz wcale !!!
Wykrzykniki ci sie zacieÂły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakos sie z tob¹ nie zgodzê, wolno mi. Czyli wchodzisz do salonu i wsrod nowych opon wybierasz t¹ ktora ma g³êbsze naciêcia bierznika ? leszek wybieram oponê tak jak napisa³eœ, która wygl¹da dla mnie najbardziej trwa³a,i ma najwiêcej gumy jak rozumiesz o co mi chodzi mo¿e to jest dla ciebie g³upie ale ja tak poprostu robiê!!! pozdro aha nie mam problemów z koordynacj¹ ale chyba rozumiesz ¿e przy kardanie opona dostaje baty zamiast ³aùcucha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle byÂła trwaÂła i jak nadÂłuzje dobrze mi sÂłuÂżyÂła.By pasowaÂł rozmiarek.Nie zawsz ehcyba im wiĂŞkszy bieÂżnik tym lepsza guma nie??..ale ja jestem maÂła dziewczynka i mogĂŞ siĂŞ mylic.Ps. Nico333 poniewaz, jakos tak uznaÂłam ze Âświnka bardzo fajna,zupeÂłnie jak ta swinka jestem.WiĂŞc,no............. Jakos tak wyszÂło:)no chyba ze chcesz to ci taki avatar posle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.