Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3837


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

qrde jak ja lubie takie imprezy:) powietrze,snieg,ognisko,przyjaciele,sanki(shcodzenie na kolanko) ahh.. bajkaa gdyby jeszcze nas wiecje byÂło ale kto byÂł to chyba nie zaÂłuje no i czekamy na poprawiny:)Bronx w dzien trza sie wybrac zeby obadac to kaj to jee:) caÂłe szczescie ze twĂłj ogrodek zawsze czynny:) troszka napojĂłw rozgrzewajacych,upieczony chleb,buÂłki i kieÂłbaski i full servisBronx a ty wiesz,no:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czarna kulig byÂł straszny dobrze, ze sie nogi udalo wsadzic spowrtoem na te sanki
ale byÂło ciĂŞÂżko juÂż myÂślaÂłam Âże siĂŞ wydupcymy albo mi noge urwie
A NAJLEPSZE BYLO SZUKANIE YETTIEGO W LESIE AHHAAHAHAH 
najlepsze byÂło jak Bronx udawaÂł foke i dymaÂł w to pseudo ognicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tego nie widzialamHASÂŁO DYMAÂŁ...................dobre ahahaha    
jakie pswudo ognisko?? hah przecierz usmarzyÂłaÂś KIEÂŁBACHE CZARNA  
rozumisz....nie chciaÂłam Âżeby byÂło przykro tym, co przyjechali poÂźniej, Âże ich tyle ominĂŞÂło i nie kieÂłbaske tylko parĂłwke sojowÂą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miÂło to czytaĂŚ    Ja tez zawsze jem tylko parowki sojowe bo miĂŞsa nie jem 
wege papu jest najlepsiejsze
pomijajac fakt ze smakuje jak pasza dla zwierzat fee... bez miesa ciezko by mi bylo:)
a bo Ty zimna skosztowaÂłaÂś, jakby byÂła na ciepÂło z musztarda czy czymÂś takim to na pewno by Cie zasmakowaÂła a do Âżycia bzz miĂŞsa bardzo Âłatwo siĂŞ przyzwyczaiĂŚ jak bedzie nastĂŞpne ognicho to Ci takÂą parĂłwkĂŞ sojowÂą przyrzÂądze, Âże.... HEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie mam pytaĂą a tak gwoli scislosci - kora - to je moj piesek od bronxa to sie kama chyba nazywa wiem ze tak jak jakas margaryna, szkrzywdzili go mogli mu juz dac masmix na imiea tak jezeli o jedzonkoto miesko przewyzsza wszystkie sojowe bzdety tym ze czy na cieplo czy na zimno zawsze je dobre nie trzeba faszerowac musztarda zeby szlo to przelknac...bleee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.