Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3837


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ile mozna meczyc jedna osobe? biedak sie przestraszy i nie pojedzie teraz    hmmm chyba ze....a co Virtual daje oprocz kolanek? piwo mi kupi? podobno Virtual ma kolanka wolne nie ma halo halo Bronx masz jakies niusy?
ty najlepiej wiesz ile on moze dac i chyba sie przekonalas, ze taki strachliwy to on nie jest ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pontony brac pontony:)i robimy spÂływ:)moga byc kajaki,jak ktos woli czy tez miednice,na gÂłebsza woda to i wanna moÂże byc Peronsto jedne biaÂłeee kaj ono jeest??...Saint pozamiataÂłby tma u gory i juz by byÂło (teraz wiemy ze saint nie sprzÂątaÂł na swieta w tym roku masakra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nas bedzie ok 15osob to se zrobimy sami w lasku (mam takie miejsce ) wiec ustalmy termin CZWARTEK !!!!!PAmietajcie ze do mnie dojazd jest tylko z gliwic autem , od rybnika jest most zamkniety , zreszta manka i spun wie o co biega.Bedzie to picie grzanca , kilbaski czas pieczenia i moze cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi co ty masz z tym gg ?? sluchaj najlepiej zgadaj sie z rybnickimi wariatkami wiec tak jest do mnie droga prze pola ktora spun zna ,lub z rybnika na rudy raciborskie i potem na gliwice (pilchowice) i spod tego remontowanego mostu z buta(5min) zreszta zbierze sie jakas ekipa i wszyscy razem sie jakos spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa.... sprzĂŞgÂło mi dzisiaj w autoku poszÂło.... m
no to dzwon do boa'sa on cie pociagnie kanciokiem ma w tym wprawe hehe
sluchaj najlepiej zgadaj sie z rybnickimi wariatkami wiec tak jest do mnie droga prze pola ktora spun zna ,lub z rybnika na rudy raciborskie i potem na gliwice (pilchowice) i spod tego remontowanego mostu z buta(5min)   zreszta zbierze sie jakas ekipa i wszyscy razem sie jakos spotkamy
damy rade sie dogadamy co i jak i przyjedziemy. sie zagada ze spunem globtroterem zbierze ekipe no i smigu smigu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja takze wpadne,tylko zas kuzwa ni wiem,jak sie tam dostane I znowu tu kieruje pytanie do mojego przyszÂłego meza Gadgeda,bo nie wiem czy wszyscy wiedza,ze my z Gadgedem sie w krĂłtce pobieramy,no w sumie to nawet On sam jeszcze tego nie wie Takze,Gadged masz miejsce moze jakies wolne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.