Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3837


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

a tak jezeli o jedzonkoto miesko przewyzsza wszystkie sojowe bzdety tym ze czy na cieplo czy na zimno zawsze je dobre nie trzeba faszerowac musztarda zeby szlo to przelknac...bleee
soja tyz jest dobra bez faszerowania musztarda tylko Mance ostatnio nie zasmakowala, wiec trza bedzie jej troche przyrzadziĂŚ ta parĂłwke to kiedy nastepne ogniocho+kulig?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehee.. no taaa faktycznie Kora i Kama:P:P nie wazne obie na K a co do brania do buzi to hmm... ja cichutko przemilcze i poczekam na kolejne ognisko i kulig:) a swoj¹ droga timac co za poróznanie??.. tego sie nie je no chyba ze..... ludzie rózne rzeczy z soba robia:)aaa w³¹snie takiej akcji brakowa³o na tym filmiku kamikadze:) to by³a jazda hihi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nawet nie zauwazyÂłem Czarna to przez te sojowe parĂłwki masz skleroze jak chcesz sie truc to zacznij palic bo od tego dostaniesz marsckosci wÂątroby hehe Ps.przy okazji oddam dupolota
o so Ci chozi? przeca ja ju¿ pale od....od jakiegoœ czasu a skleroze to sie ma od mas³a i sera ¿ó³tego i niech okazja bedzie szybko, ja nie umiem bez niego ¿yÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Ciemne, wysokie i ³adne dziewcze w arafatce, czesto jesteœ na fotkach obok kumpeli - blondi Coœ Ci zdradze - ju¿ mi œiê podobasz hhhmm Sorki za bespoœrednoœÌ, masz faceta Gdyby siê wstydzi³a to pomo¿ecie mi w tym zapytaniu POMORZEMY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne --- nikt nie moze stwierdzic bo ciemno w lesie bylo wysoki .... mysmy pelzali w zaspach wiec kazdy byl wysoki  czarnowlose .... wkoncu popiul z ognisika
ale przy ognisku byÂło jasno i nikt nie uciekÂł a czarne to przede wszystkim z farby wysoka jezdem bzz zasp, so?
Wow  Ciemne, wysokie i Âładne dziewcze w arafatce, czesto jesteÂś na fotkach obok kumpeli - blondi     CoÂś Ci zdradze - juÂż mi ÂśiĂŞ podobasz  hhhmm  Sorki za bespoÂśrednoœÌ, masz faceta 
tak obok Anushki sie czesto pojawiam, tak dla kontrastu bo sie zaczerwienie.... i jestem stanu, ze tak to ujme, wolnego
Czy to wrodzona czy nabyta skromnosc przez Ciebie przemawia????
wrodzona. z reszta to moja jedyna wada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma czarma zaskoczyÂłaÂś mnie swojÂą opowiedziÂą, gdzie wszyscy zdrowi i samotni samce majÂą oczy Skoro jesteÂś stanu wolnego to przyjmij ode mnie kilka ciepÂłych serduszek JeÂśli za maÂło Ci wysÂłaÂłem to jutro WOÂŚP bĂŞdzie je rozdawaÂł caÂły dzieĂą Teraz juÂż wiem jak wyglÂąda Anushka Pozdrawiam Was obie - czarma P.s. Anushka dlaczego tak siĂŞ czerwienisz, to skutki ostatniego samopodpalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juÂż wiem jak wyglÂąda Anushka  Pozdrawiam Was obie - czarma  P.s. Anushka dlaczego tak siĂŞ czerwienisz, to skutki ostatniego samopodpalenia 
Tak to ja, takie dziwne, jasne cos Zagladnij do tematu w Offtopicu "Pokaz swoja twarz" jest tam kilka fotek naszych forumowiczow, mozesz dac i swoje zdjecie Zdrowko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.