Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3837


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

jaaa qurn pisac bede czy nie a nie jak ten bedzie to ja tez !nie dawac tu dupy !!!przyjedzie ktos autem tam je ulica zamknieta na dlugsc 2km to se kulig za autem zrobimy jak sie bacy ciagnacego nie znajdzie ...czekam jutro pod barem o 17 jak nikogo nie bedzie to sie zam w polowka zapoznam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

haloo nie rĂłbcie scen! ruszaĂŚ 4litery siĂŞ potwierdziĂŚ i przyjeÂżdÂżaĂŚ!Motomaniaczka uÂżyj swoich urokĂłw i siĂŞ wyrwij wczeÂśniej z pracy
Nie da rady... DyÂżur to duÂżur qrva!!! qrva!!! qrva!!! Nawet mĂłj gÂłupkowaty taniec nie pomoÂże P.S Mmmm...bardzo Âładny motorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka W koùcu wyrwa³em siê z tematu "Janusz, ten z TV" i odwa¿y³em siê napisaÌ coœ od siebie w tym ciekawym temacie.Ja bardzo chêtnie wybra³bym siê na taki kulig na dodatek ze sprawdzon¹ osob¹, czyli moj¹ pielêgniark¹, któr¹ niektórzy mieli okazjê poznaÌ w reorta¿u. Jednak problem le¿y w transporcie. Jak ktoœ ma jakiœ pomys³ jak ten problem rozwi¹zaÌ, bardzo proszê o podsuwanie podpowiedzi, nawet tych oryginalnych.Przed Œwiêtami podzwoni³em po znajomych, których dawno nie widzia³em i s³yszê od jednego, drugiego, ¿e na Sylwestra z ¿on¹ lub dziewczyn¹ wybieraj¹ siê w Beskid Œl¹ski. Ca³y pobyt ma potwaÌ 3 dni, a jedn¹ z atrakcji jest kulig i od razu od¿y³y moje wspomnienia, jak to jest na kuligu w dobranym towarzystwie. A tu Bronx wychodzi z tak¹ propozycj¹. Gdy zobaczy³em ten temat musia³em coœ od siebie napisaÌ. Jeszcze raz siê powtórzê- moja obecnoœÌ na kuligu by³aby pewna, gdyby nie problem ze specjalnymi ( o ile takie istniej¹ ) saniami, bezpiecznymi dla mnie na ostrych zakrêtach. Oczywiœcie musia³y by byÌ dwuosobowe z miejscem dla mojej pielêgniarki, która jak sama mówi, wentylowa³aby mnie zamiast respiratora.P.S. Gadged _ Twoja twarzyczka jest spoko, nie wiem co siê Anushce nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico juz po jedne imprezie ale szykuje sie druga w styczniu , ma byc kolejny kulig i pochodni , sluchaj odezwij sie na PW bo ja mysle ze da rade cos wymyslec!!!!! pobawis sie chopie znami wiec ... czekamy do stycznia!!!p.sdaj znac na P.W co musimi byc abys spokojnie z nami sie bawil!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku Bronx tak jak obiecalismy trzeba Cie zjebac za ognisko : Dzieki wielkie! bylo zajebiscie Ale na drugi raz idz wczesniej do tego lasu poszukac i pamietajcie, wiecej rozpuszczalnika, gazet. No to ja bym sie juz pisaÂła na nastepny raz i mam nadzieje, ze daloby sie jakies sanie dla Nico skombinowac i przejazd zeby odzyly mu jeszcze bardziej kuligowe wspomnienia. Dzieki wielkie wszystkim a szczegolnie Tobie Glancu za podwiezienie ) brrr pod kolderke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja sie melduje ze dotarlem spowrotemimprezka super jak zwykle z wami swirusami hie hie najlepsze to te caluski....od dziewczynek.... pisze sie na wiecej.....oby do nastepnego takiego ognichaa janusz moja twarzyczka w avatarze to sie chyba mance nie podobala sam nie wiem czemu buhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.