Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZamkniĂŞty odcinek drogi S1


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ju¿ po powrocie do TG jecha³em od kumpla do domu i jak zacz¹³em hamowaÌ przed rondem mia³em uœlizg przedniego ko³a -> no i gleba... nie jecha³em zbyt szybko - przed hamowaniem ok 80km/h a jak siê wywali³em to moze 40-50...obra¿enia jak to przy szliwie - prawa strona moto doœÌ porysowana, rozwalony kierunek, przytarty wydech i klamka wygiêta... a jeœli chodzi o mnie to kurtka mi uratowa³a ³okieÌ... aaa... i komórka przez spodnie mi sie porysowa³a ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to fajnie bylo...sprzetow bylo troche.Mysle ze S1 w weekendy to fajny pomysl na spotkania weekendowe Oczywiscie jak wracalem to musialo mi paliwa braknac-ale jesli o mnie chodzi to normalka...hehe...4razy sie tankowalem...w sumie poszlo troche kasy a tu jeshcze braknie...grrr I CO SIE STALO Z FORUM!!!! WYGLADA TERAZ DUP... I POLAPAC IE W TYM... EHH PANIE ADMIN...A BYLO TAK PIEKNIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ByÂło naparwde fajnie, pojawiÂłem siĂŞ pierwszy raz bo mam swoja maszynĂŞ od niedawna, ale napewno bĂŞde wpadaÂł na nastepne zjazdy, dorzucam kilka krĂłtkich filmikĂłw(niestety bez dzwiĂŞku), czekam na inne i nastĂŞpne zdjĂŞcia pozdrpost-1153-1131884526.ipbpost-1153-1131886525.ipbpost-1153-1131887780.ipbpost-1153-1131887076.ipbpost-1153-1131887492.ipbpost-1153-1131888013.ipb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i duuupa zbita!Nie wiem jak u Was ale u mnie snieg,deszcz i slonce-ogolnie mowiac cimno zimno i do domu daleko ,a myslalem ze jeszcze raz na S1 sie spotkamy... Mam taki pomysl:Jesli odcinek S1 dopisze w przyszlym roku-a wszystko na to wskazuje bo impreza sie tam kreci-mozna by zrobic grafike(czyt.naklejki)S1 do naklejenia na moto. Taki znak rozpoznawszy ludzi ktorzy sie tam zbieraja... Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.