Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZamkniĂŞty odcinek drogi S1


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bylismy z Anushka
Ale do mnie to juz z kolega przyjechales Ja lubie poznawac ludzi.A jeszcze jak wygladaja tak jak Anushka Wogole to jestem prawie bez netu i malo kiedy wiem co sie dzieje dopiero niedawno widzialem ostatnie fotki z S1. Przynajmniej zalapalem sie na fotki-te od Barta. hehe....ten "kowboj" to ja...ha ha ha 8) [ Dodano: 06-11-05, 23:30 ]http://www.mojemotocykle.za.pl/s13010/phot...os/photo16.html Ten macho to ja 8) z AgatkÂą_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy z Anushka
Ale do mnie to juz z kolega przyjechales Ja lubie poznawac ludzi.A jeszcze jak wygladaja tak jak Anushka Wogole to jestem prawie bez netu i malo kiedy wiem co sie dzieje dopiero niedawno widzialem ostatnie fotki z S1. Przynajmniej zalapalem sie na fotki-te od Barta. hehe....ten "kowboj" to ja...ha ha ha 8)
Az sie czerwona zrobiÂłam hehe Widzisz jakos sie do Ciebie nie dokulaÂłam ale przy nastepnej okazji sie spikniemy bo tez lubie poznawac ludzi :mrgreen: hehehe Fajny kapelusz Musisz byc bardziej zorientowany w zyciu forum Szkoda, Âże pogoda juz sie psuje w szybkim tĂŞpie bĂŞdzie coraz mniej okazji do jazdy MoÂże jeszcze w jakis weekend uda sie S1?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zapowiadajÂą to caÂły tydzieĂą poczÂąwszy od wtorku ma byĂŚ malina. TakÂże moÂże spotkanie na S1 w piÂątek , ....albo w sobotĂŞ ? Godzinka moÂże 12 ? MoÂże te kieÂłbaski dojdÂą do skutku? :mrgreen: Zgadujmy siĂŞ ... byle pogoda dopisaÂła!!! [ Dodano: 2005-11-07, 12:28 ]AAA AdaÂś -mam pomysÂł - nagram Ci pÂłytke z filmikami i zdjeciami z S1.W koĂącu obiecaÂłem Âże je bĂŞdziesz miaÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 12 w sobote. virtuala tesh zabiore tak wiec anushka zapoznasz kolege szanownego [ Dodano: 2005-11-07, 19:06 ]No to 12 w sobote. virtuala tesh zabiore tak wiec anushka zapoznasz kolege szanownego aha cebul sÂłyszaÂłem ze motocykle ktore najlepiej lataja na s1 to fazer 1000 z 2001 roku a jeszcze lepiej lataja w towazystwie RF900 i bladego 954 najlepiej biaÂłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 12 w sobote. virtuala tesh zabiore  tak wiec anushka zapoznasz kolege szanownego  aha cebul sÂłyszaÂłem ze motocykle ktore najlepiej lataja na s1 to fazer 1000 z 2001 roku  a jeszcze lepiej lataja w towazystwie RF900 i bladego 954 najlepiej biaÂłego.
HEHEHEHE Triumph tez podobno tam niezle latal
No to sie zapoznamy z kolegÂą Virtualem  hehehe
Ze mna tez sie zapoznasz ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na s1 w sobote o 12 godzinie .OKI. Bart ty pewnie puch¹ przyjedziesz -mo¿e zabra³byœ grilika i wêgiel? Kie³bachê niech sobie ka¿dy przywiezie.!!! Mo¿emy zrobiÌ ma³e co nie co :mrgreen: . Daj znacia. AAA- bart jak poka¿esz ¿ó³tego triumpha na kole , to ja sie biorê za naukê -powa¿nie siê zabiorê .Nawet do Krakowa pojadê na halê trenowaÌ.A wie ktoœ coœ na ten temat??? Goœcie daj¹ moto i mo¿na uczÌ siê trików.Ja tylko wiem ¿e w Krakowie na jakiejœ du¿ej hali -instruktor DROPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.