Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4268


Vader alias Toitoi

Rekomendowane odpowiedzi

To sa normalne buty, w ktorych tez mozna jezdzic na moto. Doloz troche i kup sobie prawdziwie motocyklowe buty PROBIKERa, ja mam model STREET dalem jakies 200 PLN za nowe i jestem zadowolony z zeszlego sezonu - teraz musze sobie kupic inne bo te sa turystyczne, a potrzebuje czegos na tor.Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne! Marze o alpinach albo innych dobrych butach. tylko te ceny... 800 zetta......Chcialem dac w tytule kierpce, ale nie lubie goralskiego folkloru. ;-) Smutna rzeczywistosc mnie dogania, jak to mowia: "Kasa misiu Kasa'Buty sa tak tanie, ze jakbym w tej cenie kupowal normalne do cywilnych zastosowan to juz bym nabral podejrzen. Wygladaja jak normalne szmaciaki ze wzmocnieniami na palcach, zeby wajcha od biegow je za szybko nie rozgniotla. Ja sie tylko pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz tutaj.... www.sigmashoes.com , prawdopodobnie bede mogl kupic te buty ( z dzialu sport ) niewiele drozej niz te Probikery. Musze przyznac, ze jeszcze ich na zywo nie widzialem - bede widzial w koncu lutego, odezwij sie wtedy do mnie. Na zdjeciach wygladaja niezle, specyfikacja techniczna tez wyglada przyzwoicie, mam nadzieje ze w rzeczywistosci nie bedzie wiele gorzej....Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie buciki....chodzĂŞ w nich na codzieĂą, po ziemniaczki teÂż....ale juÂż mi popĂŞkaÂła ta guma, ktĂłrÂą sa obszyte na wierzchu stopy...moÂże to od soli, czy czym tam posypujÂą Âśnieg.Bardzo wygodne, ale ciekawi mnie czy wytrzymajÂą do sezonu :|JĂŞzyk nie jest przyszyty na calej dÂługoÂści, tylko na dole(jak w jakiÂś sportowych) i trzeba mocno wiÂązaĂŚ by nie wiaÂło... Do chodzenia na codzieĂą siĂŞ nadajÂą ...na moto nie testowalem, bo Âśniegi spadÂły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CaÂłkiem fajne te buciki Zawsze lepsze takie niz jeÂździĂŚ w adidaskach, a jak ktos jest w doÂłku finansowym, to dobre i to - przynajmniej na jakiÂś czas Ja poluje na model PROBIKER TOURING STIEFEL A tak na marginesie, to Ziobu chcesz opchnaĂŚ te swoje szelesty palestyĂąskie ?? Jaki to rozmiar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.