Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4048


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm weri najs maszin Nie znam tego motocykla, ale wyglÂąda niczego sobie Czy z ta prawa owiewkÂą, to jest wszystko w porzadku ?Nie znam sie na malowaniach tych motocykli, ale jakoÂś te wzory na owiewce nijak mi sie majÂą do reszty na zbiorniku paliwa MogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, ale pytam tak z ciekawoÂści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w Tychach byla grupa dresow jezdzacych na fajerach,zawsze do bumeranga przyjezdzali i przed katowaniem brali amfe,tabsy i inne pierdoly.Moze ten egzemplarz jest od nich 
ByÂłe teÂż taki dresiarz na R6 i pewnie tez cos braÂł Ale nawet miÂło na gumie lataÂł Spider sprawdÂż pod siodeÂłkiem czy niema tam ÂśladĂłw biaÂłego proszku Najlepiej weÂź psa policyjnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂłe teÂż taki dresiarz na R6 i pewnie tez cos braÂł Ale nawet miÂło na gumie lataÂł Spider sprawdÂż pod siodeÂłkiem czy niema tam ÂśladĂłw biaÂłego proszku Najlepiej weÂź psa policyjnego
mój znajomy jest z Tychów,ma czerwono bia³¹ R6,jeŸdzi³ na buma i nie jest dresem a fajerek bardzo fajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy jest z Tychów,ma czerwono bia³¹ R6,jeŸdzi³ na buma i nie jest dresem
A tamta byÂła niebieska nie wiem czy kolo byÂł z TychĂłw, ale dres miaÂł prawiepod kolor motocykla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny malowanie tesz mi sie podoba tylko coÂś ta prawa owiewka niebardzo i zastanawia mnie ta naklejka na ramie zreszta dekiel tesz troche przyrysowany jest i na baku przy napise honda na samym koncu jest tak jak by wgniecione albo coÂś sie w nim odbija kiedys w FM staÂła tak bez przednich tarcz hamulcowych chyba wymieniali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M145825Tu masz Spider ciekawa propozycje,znam troche wlasciciela i z tego co wiem to ma tego fajera juz 3 lata i jest bardzo zadbany.Byl tu nawet kiedys na 4um i dal nawet ogloszenie ze chce go sprzedac ale wtedy wyskoczyl z zaporowa cena (dobrze powyzej 20tys.zl).Teraz cena jest juz duzo bardziej zachecajaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys na allegro byla cbr 900rr 98 albo 99 za 28tysi myslalem ze sie gosciowi cos pojebalo i mialo byc 18 ale jednak nie bo za jakis czas zas za tyle ja wystawil ale chyba zmadrzal i zobaczyl ze za tyle to juz konkretne duzo nowsze roczniki chodza i spuscil chyba ponizej 20 to wtedy chyba poszedl szybko bo juz go nie wystawial potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.