Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4222


Beti

Rekomendowane odpowiedzi

<amanda99> cze<amanda99> z kad jestes<amanda99> poklikamy?<amanda99> jestes tam?<amanda99> haloooooo11<DisIsOut> ?<amanda99> co tak wolno<DisIsOut> bo nie widzi mi sie dostosowywanie do twojego indywidualnego trybu intelektualnego<amanda99> do czego?<amanda99> nie qmam cie koles<DisIsOut> I wlasnie dlatego mi sie nie widzi<amanda99> niekcesz zebym sqmala o co ci cohdzi?/<DisIsOut> powiedz mi, czy rodzice cie kochaja ?<amanda99> TAK<DisIsOut> no to jednak masz jakis pozytywny akcent w zyciu<amanda99> masz dziewczyne<DisIsOut> NIE MAM A KCESH NIOM BYC?<amanda99> wreszcie mowish po lucku<DisIsOut> wiesz, jak tak z toba tu "rozmawiam" to mnie nachodzi pewna mysl<DisIsOut> mam ochote poprzegryzac kable od internetu wszystkim uzytkownikom ponizej 12 roku zycia<amanda99> JA MAM 14 LAT!<DisIsOut> to podniose limit do 16<amanda99> A TY ILE MASH LATEK//<DisIsOut> za 3 dni stuknie mi 10<amanda99> dzieciak jestes<amanda99> nara*** quit: <amanda99> <[email protected]><DisIsOut> boze drogi, czemu na komunie nie daja juz dzieciom zegarkow i rowerow ***<kasia> cze, poklikamy<jebie_twijÂą_starÂą> zobacz moj nick<kasia> no widze i co ?<jebie_twijÂą_starÂą> nie rozumiesz...<kasia> nie, ale moze sie lepiej poznamy <jebie_twijÂą_starÂą> ja cie znam<kasia> z kad ?<jebie_twijÂą_starÂą> popatrz na moj nick...<kasia> tata ? ***WYPOSAZONY> Czesc GORACA. Jak wygladasz ?<GORACA> Mam na sobie czerwona, jedwabna bluzeczke, spĂłdniczke mini i buty na obcasie. Codziennie trenuje jogging. Jestem perfekcyjna, mam wymiary 90-60-90.A Ty jak wygladasz?<WYPOSAZONY> Mam 190 cm wzrostu i waze 110 kg. Mam na sobie bokserki z wyprzedazy w markecie. Mam rĂłwniez na sobie koszulke z plamkami z sosu, ktĂłre zostaly po obiedzie. Smiesznie pachnie ten sos...<GORACA>Chce Ciebie. Bedziesz kochac sie ze mna?<WYPOSAZONY> OK!<GORACA> Jestesmy w mojej sypialni. Lagodna muzyka szczy sie z glosnikĂłw, na mojej szafce i na stoliku stoja zapalone swieczki. Spogladam w Twoje oczy i usmiecham sie. Moje dlonie dotykaja Twojego ciala, znajdujac droge do Twojego krocza i zaczynaja masowac Twojego olbrzyma.<WYPOSAZONY>Zaczynam sie pocic, mam dusznosci.<GORACA> Podnosze Twoja koszulke i zaczynam calowac TwĂłj tors<WYPOSAZONY>Teraz ja rozpinam Twoja bluzeczke.<GORACA>Mrucze delikatnie...<WYPOSAZONY> Chwytam Twoja bluzke i zdejmuje ja z Ciebie powoli...<GORACA> Odrzucam glowe do tylu i bluzka rozkosznie zeslizguje sie po mojej skĂłrze. Sciskam Twojego olbrzyma szybciej...<WYPOSAZONY> Moja reka szarpnalo niespodziewanie i rozrywam Twoja bluzke. Przepraszam!<GORACA>Nie szkodzi, nie byla droga.<WYPOSAZONY> Zaplace Ci za nia.<GORACA> Nie przejmuj sie. Mam zalozony czarny biustonosz. Moje piersi unosza sie i opadaja w tempie mojego coraz szybszego oddechu...<WYPOSAZONY>Placze sie z zapieciem Twojego stanika. Mysle, ze sie zacial. Masz tu jakies nozyczki ?<GORACA>Chwytam Twoja dlon i caluje ja delikatnie. Siegam do tylu i rozpinam zapiecie. Biustonosz zeslizguje sie po moim ciele. Powietrze oddzialuje na moje piersi, moje sutki twardnieja...<WYPOSAZONY>Jak to zrobilas? Podnosze stanik i sprawdzam zapiecie.<GORACA>Wyginam plecy w luk. Och kochanie! Chce czuc TwĂłj jezyk na calym ciele...<WYPOSAZONY>Zostawiam stanik. Lize Twoje piersi. One sa mile!<GORACA>Bawie sie Twoimi wlosami i caluje Twoje ucho...<WYPOSAZONY> Nagle kichnalem. Twoje piersi pokryte sa slina i flegma.<GORACA> Co?<WYPOSAZONY> Przepraszam, naprawde nie chcialem.<GORACA>Scieram to pozostalosciami mojej bluzki.<WYPOSAZONY> Ok wiec ja zrzucam z Ciebie ta mokra bluzke.<GORACA>Zdejmuje Twoje spocone bokserki i bawie sie Twoim twardym narzedziem.<WYPOSAZONY>Piszcze jak kobieta! Masz lodowate rece!<GORACA>Unosze moja spĂłdniczke. Zdejmij moje majteczki.<WYPOSAZONY>Zdejmuje Twoja bielizne. MĂłj jezyk piesci cale Twoje cialo i zbliza sie do Twojej... Czekaj chwilke...<GORACA>Co sie stalo ?<WYPOSAZONY>Polknalem TwĂłj wlos lonowy i krztusze sie nim!<GORACA>Wszystko w porzadku ?<WYPOSAZONY>Mam problem z kaszlem, zaczynam sie dusic i czerwienic.<GORACA>Jak Ci moge pomĂłc?<WYPOSAZONY>Biegne do kuchni potykajac sie o meble, szukam szklanki. Gdzie trzymasz szklanki ?<GOPRACA>W szafce z prawej strony zlewu.<WYPOSAZONY>Wypijam kubek wody. Juz mi lepiej.<GORACA>WrĂłc do mnie kochasiu...<WYPOSAZONY>Juz tylko kubek umyje.AGAnIO (18:44)GORACA>Czekam rozpalona w lĂłzku...<WYPOSAZONY>Osuszam kubek i chowam go do szafki. Wracam do sypialni. Tu jest ciemno, chyba zabladzilem, gdzie jest sypialnia?<GORACA>Ostatnie drzwi z lewej strony korytarza.<WYPOSAZONY>Znalazlem.<GOARCA>Zrywam z Ciebie bokserki. Jecze z rozkoszy, pragne Cie strasznie...<WYPOSAZONY>Ja Ciebie tez.<GORACA>Zdjelam Twoje gatki. Caluje Cie namietnie - nasze rozpalone ciala naciskaja na siebie...<WYPOSAZONY>Twoja twarz wciska moje okulary w moja twarz, to boli.<GORACA>To czemu ich nie zdejmiesz ?<WYPOSAZONY>Ok, zdejmuje okulary, ale zle bez nich widze. Klade je na nocnym stoliku.<GORACA>Przewracam sie w lĂłzku, zrĂłb to wreszcie kotku!<WYPOSAZONY>Dobrze, ale musze sie odlac. Na slepo ide do ubikacji.<GORACA>Ale pospiesz sie mĂłj kochanku...<WYPOSAZONY>Znalazlem lazienke ale jest w niej ciemno. Wyszukuje dotykiem toalety. Unosze klape.<GORACA>Kochasiu niecierpliwe sie...<WYPOSAZONY>Daje rade, potrzebuje umyc rece ale nie moge znalezc umywalki. Ala !<GORACA>Co znowu ?<WYPOSAZONY>Wlasnie zdalem sobie sprawe z tego, ze nasikalem do Twojego kosza na pranie. Przepraszam jeszcze raz. Juz wracam na slepo do sypialni.<GORACA>Tak, czekam.<WYPOSAZONY>Teraz wloze mojego... no wiesz... sprzet... w TwĂłj kobiecy... ten... sprzet.<GORACA>Tak! ZrĂłb to! Teraz!<WYPOSAZONY>Pieszcze TwĂłj tyleczek, to takie przyjemne. Caluje Twoja szyje. Oho, mam maly problem...<GORACA>Poruszam tyleczkiem w tyl i naprzĂłd jeczac! Nie wytrzymam dluzej! Wejdz we mnie! Przelec mnie teraz!<WYPOSAZONY>Jestem flak.<GORACA>Co?<WYPOSAZONY>Jestem miekki. Nie mam erekcji.<GORACA>Wstaje, odwracam sie i patrze z niedowierzaniem na Ciebie.<WYPOSAZONY>Siadam ze smutkiem na twarzy. MĂłj penis jest miekki. Zaloze okulary, moze zobacze co jest nie tak.<GORACA>Nie, niewazne. Ubieram sie. Zakladam bielizne i moja mokra bluzke.<WYPOSAZONY>Nie, zaczekaj! Teraz ja w pospiechu staram sie znalezc nocny stolik. Dotykam stolika, a szukajac okularĂłw przewracam puszki z perfumami, zdjecia i Twoje swieczki!<GORACA>Zapinam bluzke. Ubieram buty.<WYPOSAZONY>Czekaj! Znalazlem okulary! Zakladam je. O mĂłj Boze! Jedna z Twoich swieczek poszla na firanke i teraz firanka sie pali! Zszokowany patrze na to!<GORACA>Idz do diabla. Wylogowuje sie frajerze!<WYPOSAZONY>A teraz zajal sie dywan! O eeeeeeee...odchodzi ~GORACA ***<amanda99> siemaaa, z kad klikaci<Loki> z tond<ramirez> z tamtond<Vesuvio> Ze wszond.<Dis> Z nienacka<bercik> Z komputra<amanda99> dziwne miasta<amanda99> to nie ma rzadnych ziomkuw z wawy***<anettka_20> czesc fajny nick<gumbas> no dziĂŞks<gumbas> <anettka_20> skad klikasz<gumbas> z klawiatury<anettka_20> ale ja sie pytam o miasto<gumbas> zielona gĂłra a Ty<anettka_20> no ja tesz<anettka_20> a uczysh sie gdzies czy pracujesh<gumbas> pracuje sobie<anettka_20> a mozna wiedziec gdzie<gumbas> wykÂładam wÂłoszczyznĂŞ<anettka_20> ooo wÂłoskiego uczysh?<anettka_20> zawsz echcialam pojechac do wloch<gumbas> wykÂładam w warzywniaku<anettka_20> jak w warzywniaku ty jakis dziwny jestes<gumbas> oj no normalnie ale mniejsza z tym<anettka_20> to umiesz wloski czy nie umiesh<gumbas> nie umiem a co?<anettka_20> a nic myslalam ze umiesz to bys mnie nauczyl<anettka_20> a angielski znasz<gumbas> no toche znam, a co?<anettka_20> bo gadam tera z z jendym anglikiem i nie wiem co mam mu pisas<anettka_20> jak mam zapytac ile ma lat<gumbas> no to proste<gumbas> how old are you<anettka_20> ok<anettka_20> a jak napisac ze ja mam 20<gumbas> ale po co skoro masz w nicku<anettka_20> a racja <anettka_20> JA NIE ZNAM DOBRZE ANGILSKIEGO DLATEGO TAK DZIWNIE PISZE<gumbas> jasne<gumbas> napisz mu<gumbas> I DON'T KNOW ENGLISH GOOD, BUT MY WET PUSSY WAITING FOR U<anettka_20> ok dzieki<anettka_20> a co znaczy<anettka_20> TELL ME ABOUT YOURSELF<gumbas> no chce zebys mu npisÂła cos o sobie?<anettka_20> aha <anettka_20> ale co mu napisac<gumbas> no nie wiem, napisz mi jaka jestes a ja Ci bede tlumaczyl oka <anettka_20> niom<anettka_20> wlosy ciemny blad<gumbas> pisz I'M DUMB BLONDE<anettka_20> dumb to ciemny<gumbas> oj tak... uwierz mi... naprawde <anettka_20> jestem wysoka i szczupla i mam zielone oczka<gumbas> pisz I'M SHORT AND THIN, AND I HAVE TWO EYES<anettka_20> oka kochany jestes<anettka_20> a co znaczy I HAVE GOOD BODY<gumbas> no chyba gosc mowi, ze sprzedaje damska bielizne<anettka_20> napisz mi, ze by cos napisal po poslku<anettka_20> polsku<gumbas> napisz TELL ME SOMETHING NASTY BOY<anettka_20> co znaczy oral<gumbas> oral hmmm <gumbas> on chyba chce Âżebys go pocaÂłowaÂła...<anettka_20> ale to po polsku<gumbas> nie po francusku <anettka_20> czyli jak z jezyczkiem<gumbas> no mozna i z jezyczkiem <anettka_20> a co znaczy I WANNA STICK MY COCK INTO U<gumbas> hmmm koles mĂłwi ze lubi konie<anettka_20> oooo to super napisz ze tez bardzo je lubie <gumbas> YES STICK YOUR COCK INSIDE MY PUSSY<anettka_20> cock to konik?<gumbas> nooooo<anettka_20> fajnie juz troche umie anglika hihi<gumbas> no bo bystra jestes <anettka_20> no<anettka_20> dobra misiek ja musze spadac<anettka_20> busssska<gumbas> no pa ***<czarna21> ehehe a propo przed tygodniem mialam niezla akcje <zuzkAa> jaka?<czarna21> w sobote szlam na zajecia na 13 (grubo spozniona) i jak to zawsze przygotowywalam sie w lazience az nagle uslyszalam taki tekst w kierunku lazienki: "no wychodz malenka bo mam na ciebie taka ochote ze jak wejde moim kacperkiem to nie wyjde przez 2 godziny", no nic powstrzymujac smiech dalej sie kremuje, nakladam podklad itp. a tu dalej "no koteczku tygrysek na ciebie czeka ma ochote zmoczyc dzis futerko" w koncu wychodze i z glupim usmieszkiem oznajmiam starszemu "mama wyszla na zakupy", i w zyciu tak czerwonego ojca jescze nie widzialam juz od tygodnia nic nie mowi w mojej obecnosci <zuzkAa> eheheh dobrego masz ojca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<k25> czeœÌ <aOna> cze <aOna> znamy sie?<k25> no jeszcze nie, ale zagada³em do Ciebie celem stricte ekonomicznym <aOna> <k25> znaczy chodzi o kasê ...<aOna> no?<k25> ustalmy fakty.... jesteœ pe³noletnia?<aOna> tak mam 21 lat<k25> ok. to teraz tak...czy chcia³abyœ w mi³y i przyjemny sposób zarobiÌ 1000 z³otych? <aOna> a jak?<k25> s³ysza³aœ mo¿e o tzw "Becikowym"? ***<topic> ale lol dzisiaj rano patrze, a tu stary zapomnial komorki... no to ja za domowy i dzwonie do niego... po chwili zdalem sobie sprawe ze skoro zapomnial komy to i tak sie do niego nie dodzwonie _-_<medol> no i co zrobiles?<topic> zadzwonilem do starej na kome<medol> no i?<topic> za chwile dzwoni koma starego, odbieram... a tu mama "no czesc, zapomniales komorki" ***<polet>czesc. i jak sie czujesz<kosior13>jestem strasznie styrany po imprze<polet>no wlasnie ja w tej sprawie. troche nieprzyjemnej dla mnie<kosior13>no mow<polet>pamietasz jak wczoraj siedziales z lechem na kanapie i z nim gadales?<kosior13>no pamietam...<polet>a pamietasz jak zachcialo Ci sie rzygac i nie chcac sie wyrzygac na lecha ani przed siebie odwrociles sie w druga strone?<kosior13>cos tam kojarze...<polet>a pamietasz ze ja w tym miejscu wtedy siedzialem?<kosior13>nie bardzo...<polet>tak tez myslalem...<kosior13>ubrania mocno brudne?<polet>ch*j z ubraniami...szkoda ze anka siedziala mi wtedy na kolanach... ***<amanda99> czeee<amanda99> jestes<amanda99> halooo<amanda99> jestes tam>?<amanda99> mowisz na kanale to jestes<amanda99> odezwij sie<amanda99> wiem ze tam jests<DisIsMe> tak kurwa jestem, czego ?<amanda99> tak sie chce przywitac<DisIsMe> dziendobry<DisIsMe> a teraz wypierdalaj<amanda99> nie pogadamy?<DisIsMe> nie<amanda99> dlaczego><DisIsMe> czy ciebie ktos czasem nie jebnal pustakiem w leb za mlodu ?<amanda99> czym<DisIsMe> sluchaj, ja zaplace grube pieniadze ale naprawde zgin i przepadnij i wiecej mi dupy nie zawracaj<amanda99> dupy masz na mysli seks<DisIsMe> tak kurwa, nawet dwa seksy, mam ochote przerznac cie kijem od szczotki w oko i ucho<amanda99> jestes perwerseryjny<DisIsMe> sluchaj, krotka pilka, wez spierdalaj na zawsze z mojego priva durny pojebany dzieciaku z guzem na mozgu i czyrakiem na rdzeniu kregowym<amanda99> nie do mnie mowisz?<DisIsMe> nie kurwa, mowie do 47 innych osob ktore siedza w tej chwili na privie razem z nami<amanda99> to dobrze bo myslalam ze kcesz mnie splawic*** amanda99 is in Ignore List now. ***<Zokor> jak maszna imie ?<FAJNA20> iwona<FAJNA20> aty<Zokor> Krzysiek<Zokor> skad jestes Iwonko <FAJNA20> skad znasz moje imie ***<Jaro> dzis znowu sie przekonalem ze media markt to jednak sklep dla idiotow<Jaro> pojecha³em kupic jak¹s drukarke<Jaro> no i kupilem<Jaro> a id¹c do kasy przechodzilem obok stoiska z konsolami to wzialem sobie jedn¹ gierke na plejaka<Kelwin> jak¹?<Jaro> a tu nagle podchodzi do mnie pracownik i mowi,ze to jest gra na konsole i nie pasuje do tego urz¹dzenia<Kelwin> serio?!<Jaro> no <Kelwin> ROTFL ***<beret> kumaj beke<beret> kumpel roznosi ulotki po klatkach <beret> no to dzwoni do kogos zeby mu drzwi otworzyl<beret> odbiera stara baba... Halo? roznosze ulotki!<beret> CO <beret> roznosze ulotki <beret> nie rozumiem co <beret> ulotki!<beret> Hallo<beret> kurwa przyszedlem pani okrasÌ piwnice <beret> aha.. dzzzzz otworzy³a <snochol> LoL ***<frytol> ej to nic....<frytol> ja w liceum<frytol> siedzialem przed kompem do 5-6 rano<frytol> szedlem do szkoly<frytol> wracalem i spalem od 16 do 21-22<frytol> no i tak przez pare miesiecy<frytol> no i standard<frytol> wracam jakiegos dnia<frytol> i w kime<frytol> i nagle ktos mna trzesie<frytol> budze sie<frytol> a tu swiatlo prosto w oczy<frytol> ojciec mnie trzyma<frytol> a mama swieci latarka w oko...<frytol> i 'nie rozszerzaja mu sie!***<Karol> kaczor u nas by³<Karol> bo kumpla siostra robi w starostwie to sie wkrêciliœmy do œrodka<Karol> i gada³em z nim i pierdoln¹³ autografa<Karol> i skur*** zajeba³ mi d³ugopis :<mocniak> lech kaczyùski zar¹ba³ ci d³ugopis?!<Karol> i weŸ takiemu zaufaj i daj krajem rz¹ciÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi jest najfajniejszy:)aczkolwiek nie wiem cyz do konca to takie smieszne jest bo coraz wiecej dziwaków korzysta z przeró¿nych komunikatorów:) i kiedys zosta³am ofiara jakiegos kolesia 12-16 letniego(nie pamietam) ktory wypytywa³ o dziwne rzeczy bo chcia³ robic sex a pozniej zaproponowa³ mi swoje nagie zdjecia tak wiêc nie wiem w jakich ja czasach zyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.