Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4205


edi1

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z nas pamiêta czasy kiedy to ka¿dy motocyklista z Fantazi¹ i zapêdami ala Jasy James za pomoc¹ kontówki spawarki i kilku kilogramów gaz rurki przerabia³ swój motocykl na choppera, WiêkszoœÌ tych konstrukcji nigdy nie jeŸdzi³a, a wygl¹d co niektórych wywo³ywa³ œmiech i litoœÌ. Wiele piêknych zabytkowych motocykli zosta³o w ten sposób nieodwracalnie zniszczonych.A teraz do tematu.Myœla³em, ¿e te czasy ju¿ mine³y ze wzglêdu na dostêpnoœÌ akcesoriów do tuningu, tanich motocykli japoùskich itp itd.Jednak siê myli³em Polak potrafi wszystko zrobiÌ sam.Za³o¿y³em ten post by wrzucaÌ tu foty takich "œwietnych" przeróbek.Jak coœ znajdziecie to zapodawajcie bêdzie troche œmiechu.post-1013-1137758503.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

EDI1 UWAÂŻAM ÂŻE CZEPIASZ SIE SCZEGOLOW:)CIEKAWE KTO WPADÂŁ NA TAK ZAJEBISTY POMYSÂŁ ZEBY REFLOWANA BLACHA WZBOGACIC TYÂŁ TAK ZACNEJ ENDURKI JAKA JEST (TAK PRZYNAJMNIEJ MI SIE ZDAJE SUZUKI DR 91r) OD SIEBIE DODAÂŁ BYM TAM JESZCZE TYLKO DIODY PODÂŚWIETLAJACE TABLICE REJETRACYJNE I "fffaaaajjjjjaaaa" W TEREN:)OJ PRZEPRASZAM ZA UÂŻYCIE TEGO SÂŁOWA FAJA BO MOZE MIE OBSERWOWAC RYSIU KTĂRY TYLKO CZEKA NA HASÂŁO I WALI W TEREN SWOJA DRÂĄ KTĂRA TERENU NIGDY NIE WIDZIAÂŁA ZESZTÂĄ)))PODEJRZEWAM ÂŻE PODOBNMIE JAK TEN SUPER MOTOCYKL A LA "STREETFIGHTER ENDURO":)OKLASKI DLA TEGO PANA I MILION DOLARĂW ZA POMYSÂŁ:')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGA MANKOOT MA RACJA NIE SMIEJMY SIE Z NASTOLATA:)Z CZEGO MOJ SZPIEGOWSKI UMYSL WYKRYWA ZE SKORO ZNA WIEK TEJ OSOBY TO ZNA ROWNIEZ POSIADACZA TEJ OSOBY SPECJALIZUJACEJ SIE WQ SUPERPRZEROBKACH STREETFIGHTER ENDURO CZY TAK?ZDRADZ NAM PROSZE BO JETESMY CIEKAWI KTO TO TAKI:)MOZE ODDAMY NASZE SPRZETY DO PRZEROBKI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jednak jestesmy niesprawiedliwi?! W koncu zaden geniusz i wizjoner nie byl doceniony przez ludzi ktorzy zyli w jego czasach!!!Jezeli okaze sie ze jest to pierwszy na swiecie motocykl pancerny???Jezeli nasz gEnIuSz zarobi miliony dolarow na zamowieniach dla wojska, antyterrorystow, firm ochroniarskich i VIPow???Moze wtedy dopiero docenimy ten pIeKnY umysl ktory stworzyl to dzielo???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mankoot?ja jeszcze poczekam jak troche wiecej sprzetow wyjedzie tego monster garage i dopiero pomysle:)narazie moze ta osoba pocwiczyc na moim pockecie:)zwanym megaszybkawypasionazbajerowananitroglicerynometanolowasuperwypas motoryna:)ale zdradz nam kto to taki:)
Jak bedzie chcial to sam sie wypowie bo jest na tym forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to maÂła wpadka, nie sÂądziÂłem.ZnalazÂłem to zdjĂŞcie przeszukujÂąc strone bickepics w poszukiwaniu Âładnych zdjĂŞĂŚ DR-y.Jak zobaczyÂłem to coÂś  to postanowiÂłem zaÂłoÂżyĂŚ tematNa poczÂątku myÂślaÂłem by wsadziĂŚ to do dziaÂłu " Ku przestrodze".
Moim zdaniem najlepiej bedzie usunac to zdjecie... Nie wiedziales wiec nie ma zadnego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy to, Âże motocykl naleÂży do kogoÂś z forum to jakiÂś problem ?Czy dziĂŞki temu powinniÂśmy uznaĂŚ, Âże pakowanie samochodowego wydechu i okÂładanie motocykla blachÂą ryflowanÂą w iloÂści ktĂłrej nie powstydziÂł by siĂŞ Âżaden czoÂłg jest piĂŞkne.Moim zdaniem jest to szpetne i wyglÂąda komicznie, niemam najmniejszego zamiaru tego usuwaĂŚ gdyÂż nie widze takiego powodu.Jaca, a moÂże to twĂłj motocykl i wstyd Ci ?.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy to, Âże motocykl naleÂży do kogoÂś z forum to jakiÂś problem ?Czy dziĂŞki temu powinniÂśmy uznaĂŚ, Âże pakowanie samochodowego wydechu i okÂładanie motocykla blachÂą ryflowanÂą w iloÂści ktĂłrej nie powstydziÂł by siĂŞ Âżaden czoÂłg jest piĂŞkne.Moim zdaniem jest to szpetne i wyglÂąda komicznie, niemam najmniejszego zamiaru tego usuwaĂŚ gdyÂż nie widze takiego powodu.Jaca, a moÂże to twĂłj motocykl i wstyd Ci ?.Pozdrawiam
Nie to nie dr-ka Jacy ,jest to motocykl Tomcia ,a moje zdanie jest takie Âże jeÂżeli robi siĂŞ coÂś ze swoim motocyklem to moÂżna sobie i lampki choinkowe wsadziĂŚ i niewiem co jeszcze i chuj to kogo obchodzi,waÂżne Âże wÂłascicielowi sie podoba Ps.Maku ,nic do ciebie nie mam ,ale na twoim miejscu nie wyskakiwaÂł bym z takimi chasÂłami typu debilizm ,bo ten pseudo streetfighter z twojego avataru to jest dopiero wiejski tuning
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie dr-ka Jacy ,jest to motocykl Tomcia ,a moje zdanie jest takie Âże jeÂżeli robi siĂŞ coÂś ze swoim motocyklem to moÂżna sobie i lampki choinkowe wsadziĂŚ i niewiem co jeszcze i chuj to kogo obchodzi,waÂżne Âże wÂłascicielowi sie podoba  
A no racja, to on bĂŞdzie na tym jeÂździĂŚ i robi motor dla siebie jak mu sie podoba. A z tego co wiem to jest to jeszcze nie skoĂączone, ale zapowiada siĂŞ fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy to, Âże motocykl naleÂży do kogoÂś z forum to jakiÂś problem ?Czy dziĂŞki temu powinniÂśmy uznaĂŚ, Âże pakowanie samochodowego wydechu i okÂładanie motocykla blachÂą ryflowanÂą w iloÂści ktĂłrej nie powstydziÂł by siĂŞ Âżaden czoÂłg jest piĂŞkne.Moim zdaniem jest to szpetne i wyglÂąda komicznie, niemam najmniejszego zamiaru tego usuwaĂŚ gdyÂż nie widze takiego powodu.Jaca, a moÂże to twĂłj motocykl i wstyd Ci ?.Pozdrawiam
Nie to nie moj motocykl Z mojego jestem bardzo dumny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.