Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3898


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PIOTR GS500 podbij do 6057575 [Yamaha ChorzĂłw... w zeszlym tygodniu zawozilem im koszulki i byly eMki]co do tego sklepu dopiero ucze sie po nim poruszac :-) i sprawa wyglada tu tak ze praktycznie ja tworze sklep artykuly a oni zajmuja sie wszystkim .... czyli dla mnie jest to dobre... ceny sa wysokie, ale...1. ubrania sa bardzo dobrej jakosci [nie ma zadnych "made in china", ktore sa "jednorazowkami]i dostajecie to od reki, a gdyby mieli bysmy to zamawiac to jest czas i... trzeba wylozyc na to... a oczywiscie moze sie zdazyc ze ktos zrezygnuje i to bedzie lezec... zabieram sie za tworzenie czegos nowegoahaco do stringow czapek i tak dalej to tam nawet adres jest niemoliwe zmiesci.... 2 sprawa 50 zl za smycz? poje... ich jak bedzie zainteresowanie na smycze itp male gazety to na wiosne sie cos wymysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podobaa bluza i bluzeczka,jednak ceny sa masakryczne i zastanawiam sie nie lepiej moze lepiej zakupic takie bluzy gdzies nie drogo huroto i bluzki cyz cus i dac do dkukarni niehc nam ta zrobia,bo ten sklem fee... pomijajac fakt z enie podoba mis ie z einni maja dostep do tego spoza forum:( a dzokejki fajny pomysÂł na wiosne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem ceny hmmm.......choÌ pewnie za póŸno ju¿ ale jest taka firama z krakowa http://www.badassrags.riders.pl/kontakt.htm i pewnie taniej by to zrobi³a,a i jakoœ jest naprawde dobra i ceny zawysoki nie s¹. Sami zamawialiœmy na impreze koszulki i i wszystko ³adnie wykonali. Wiêc osobiœcie ich polecam.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio ta Puma.. to ma jeszcze lepsze ceny... ehh..ale szczeze jak to przemyslalam.. to jak gdzies wyzej wspomnial suzi250 ze znowu nie sa to az tak wysokie ceny... ma racje.. bo przeciez wiekszosc z nas.. ubiera sie w firmoych sklepach..i tam ciuszki sa czasem nawet o wiele drozsze... Pomyslmy sobie ze topik np z nike kosztuje ponad 100zÂł. Wiec jesli chodzi o ceny..to wcale znowu wg mnie nie jest az tak duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchela, a kupiÂł juÂż ktoÂś coÂś z tego sklepiku ?? Bo nie wiem, czy ten sklep dziaÂła, czy to jakaÂś atrapa ?
jeszcze nie, ale jak uzbieram sobie to se kupie sam pewnie cos jest to firma ktora sprzedaje w ten sposob w calej eu... wiec chyba lipa to nie jest ... ale tak jak mowielm jest to alternatywa i pewnie "zwykle" koszulki jeszcze beda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.