Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3898


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na spotkaniu padl pomys³ stworzenia czegoœ wiêcj niz tylko koszuki forumowe....tak wiec znalazlem firme która zajmuje sie tym... i sa 2 sposoby..1. ta firma o ktorej mowilem - maja produkty bardzo dobrej jakosci robia co chcemy praktycznie od reki, minus cena dosc wysoka 2. ta sama firma co robila nam koszulki tu mozemy praktycznie sami wybierac na czym itp. ale oczywiscie oni beda preferowac swoje rzeczy, czas realizacji dosc dlugi + cena moze byjsc wsumie podobana co w punkcie 1 badz bedzie nieoplacalen [musi byc okreslona grupa ktora zechce kupic dana rzecz]tak wiec padl pomysl np na bluzy z logo i tu pytanie kto byl by chetny na takie cos? oczywsice bluzy to tylko pomysl... moga byc kurtki, skarpetki* itp... jutro pokaze co wystrugalem w sprawie tego 1. ___________* ¿¹rtowa³em z skarpetkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A czy jest mozliwosc dania swojej kurtki i zeby na niej wypisali to logo z koszulki ? chodzi o kurtke ze skĂłry tÂą co mam w avatr-cie
tak, idzie zrobic wszystko... ale w ta strone mozesz troche zaplacic za takie cos + na skĂłrze napewno nie bedzie to pospolita technika ... i bedzie trzeba kombinowacedit:wpadl mi do glowy taki pomysl ze zawsze takie cos mozna wyszyc...np mozna spytac tu http://www.tarbor.lublin.pl/ jak by to moglo wygladac itp. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bielizny :-) nasze logo jest dosc "skomplikowane" co ogranicza mozliwosci uzycia go na mniejszych powierzchniach ...[tu zostaja tylko najprostrze wzory]i max co by moglo na niej byc to napisy. pokaze popoludniu co mi z tego wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio a ja troche przespalem i pewnie mi sie zrypa oberwie Pchela , chcialbym taka koszuleczke comfort t w kolorze czarnym - tylko ze mam taki problem bo z rozmiarem to zalezy od firmy i raz mam "M" a raz "L" - bylaby mozliwosc podjechac gdzies obejrzec przymierzyc taka koszuleczke ??? Bo nie chce chodzic w worku albo w fesssss obcislej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.