Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4163


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Ale moze za 1-1,5 PLN wiecej moglbys kupic prosty i sprawny motocykl....
ja wiedzia³em co kupuje i liczy³em sie z krzywymi lagami dlatego koleœ spuœci³ z ceny a krzywe lagi to przecie¿ nie odrazu motor na z³om bo to ju¿jest zrobione jedyne co móg³bym jeszcze zrobiÌ to wymieniÌ ³o¿yska na g³ówce ramy bo s¹ minimalne luzy i wtedy nawet nie bedzie œladu zê motor le¿a³ i jednak ³o¿yska nie s¹ do wymiany wiêc pewnie sie zmartwisz jest tow ina nagaru który wypluje mi sie jak wyjade na jak¹œ d³u¿sz¹ trase opinia mechanika a je¿eli anwet nie wypluje samo to rêcznie sie to zrobi pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi prostowane w zyciu nie beda tak twarde i wytzrymalem jak nowe! I musisz sie z tym liczyc....Co do wymiany lozyska w glowce ramy to kosztuje ono 69zl na allegro(najtaniej na slasku chyba...)wiec bez dziadowania :| (wymiana lozyska przy skreconym calym motocyklu to godzina roboty nio moze dwie bo nie wiem jak bierznie beda trzymaly :|Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowi moj dobry kolega: ,,bez dziadowania Tomasz, bez dziadowania...''Czasem te 60zl warto dac na takie lozsyko nic na nowy lakier lub neon pod silnikiem :|Moja DR bedzie 3 kolorowa przez pol sezonu bo nie bede mial kasy na pomalowanie.....ale silnik bedzie mam nadzieje, ze igla!
i tu sie z TObÂą zgodze ale ile to roboty.....;/ kurna i jak narazie anwet te 69zÂł nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcha i co do silnika to opinia mechanika jest taka ¿ê przy tak krótkim odpalaniu jak ja to robi³em zrobi³ sie nagar który silnik mi wypluje jak przejade d³u¿sza trase a jak nie wypluje to rêcznie sie to zrobi / bo gdyby to mia³by byÌ ³o¿yska lub pierœcienie to by ca³y czas stuka³o wiêc jest dobrze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.