Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3807


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Gixer napisaÂłem tak zeby gÂłupi miaÂł ucieche ( Tomcio ) W prawdzie moto jest super tylko trzaska sie panewka, i tak spokojnie na nim zarobie wiec nie wiem co macie za wyrzuty... P.S. Tomcio widze ze w avartcie wyszedÂłeÂś w swoim prawdziwym stroju i z przyrzÂądem do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maku, poniÂżasz siĂŞ coraz bardziej z kazdym kolejnym postem!Jak motocykl moÂże byĂŚ w zajebistym stanie jak panewka w nim stuka? To tak jakbys powiedziaÂł, ze twoja dziewczyna(zakladamy:P)jest zajebista w lozku, ale ty jeszcze z nia nie spales! Nie wiem po jaka cholere ukrywaÂłeÂś to  nie widze sensu tegoa pisanie:,, Gixer napisaÂłem tak zeby gÂłupi miaÂł ucieche ( Tomcio)’’ to jest proba wymigania sie! Nie potrafisz siĂŞ przyznac, ze Gixer skapnol siĂŞ o co chodzi, ze prĂłbowaÂłeÂś nas oszukac i zwalasz to na ukÂłady pomiedzy mna a toba  A pyzatym czemu chciaÂłeÂś to przedemna ukryc? MoÂże nie chciaÂłeÂś Âżebym cie kolejny raz wysmial ? To tak siĂŞ kupuje w zajebistym stanie motocykle za 2-3 tysiace? Kolejnym kÂłamstwem jest to ze mĂłwiÂłeÂś ze GPZte kupujesz za 2 tysiaki w zajebistym stanie, a na aukcji jest za 3400 z silnikiem do kapy!Ale siĂŞ gĂłwniarsko zachowujesz………….:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym kÂłamstwem jest to  ze mĂłwiÂłeÂś ze GPZte kupujesz za 2 tysiaki w zajebistym stanie, a na aukcji jest za 3400 z silnikiem do kapy!
To akurta moze nie byc klamstwo z tym ze dal 2tys.zl bo ten z ogloszenia ma nr kontaktowy do Maka czyli juz z jego prowizja Tyle ze nie wiem skad ma do zalatwienia ten wal za 400zl skoro zalozyl temat ze chce yakowy kupic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.