Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3807


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jakbys wyglÂądaÂł z obitym ryjem A tak na marginesie to temat jak temat.. napisaÂłem ze szukam moto do 3 tys... a glupie komenty " kupie czy nie " to jush moja sprawa... Dzis oglÂądaÂłem Kawasaki GPZ 600R 92' rok za 2000zÂł w bdb stnie zarejestrowany.. jakos mozna znalesc moto... Temat z RIDEREM TOMCIEM zamykam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis oglÂądaÂłem Kawasaki GPZ 600R 92' rok za 2000zÂł w bdb stnie zarejestrowany.. jakos mozna znalesc moto...
GPZ600R skonczyli produkowac w 1989r. Od 1988r. wszedl do produkcji GPX600 ktory definitywnie w 1989r. zastapil GPZ600 i byl produkowany do konca lat 90-tych.Takze na pewno nie jest z 1992r. A wogole to mnie cos dziwi skad Ty takie okazje wylapujesz? Jakies sportowe 600-ki w bdb stanie zarejestrowane za 2000zl,motorynki po 50zÂł,normalnie jakies cuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakbys wyglÂądaÂł z obitym ryjem Maku jesli to bylo do mnie to mozemy sie sprobowac , bo jakos nie podoba mi sie twoj stosunek i do mnie i do innych - co ty juz wszystkie rozumy pozjadales ??? Jak masz problem to daj znac pewnie ze odwiedze moja stara szkole , wyjdziemy na waly i zobaczymy czy tez bedziesz taki kozak jak w gadce !!! To jak probujemy dawidzie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakbys wyglÂądaÂł z obitym ryjem A tak na marginesie to temat jak temat.. napisaÂłem ze szukam moto do 3 tys... a glupie komenty " kupie czy nie " to jush moja sprawa... Dzis oglÂądaÂłem Kawasaki GPZ 600R 92' rok za 2000zÂł w bdb stnie zarejestrowany.. jakos mozna znalesc moto... Temat z RIDEREM TOMCIEM zamykam;)
Zawsze mnie smiesza Twoje posty, no ale teraz to dojebales ostro!!! .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki mam swietny ubaw czytajac te wasze posty ... ale zauwazcie ze to jest lekko zalozcie se temat w odpowiednim dziale i tam dyskutujcie o tym kto na kogo jak i po co...a tak btw ... dolanczam sie do pytania Gixera ... maku: skad ty bieresz takie okazje rozumiem ze mozna po kontaktach zalatwic fajny sprzet za mala kase ale to co ty piszesz daje do myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez znam CIe i Twojego GSa Sluchaj, daj Makowi to sprzeda CI za 3.5 kola (a moze sam od Ciebie kupi jak troche bys jeszcze spucil )Z tego co wiem(nie dales sie karnac...)to Twoj GS jest zdlawiony jeszcze....co daje mu naprawde wieksza wartosc rynkowa! Pozatym masz owiewki five stars(?)ktorych tez za darmo sie nie dostaje Po malowaniu sadze, ze jest tio rocznik 1994-95?dobrze mowie? ja bym za niego w sezonie bral 6-6.5 kola Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakbys wyglÂądaÂł z obitym ryjem
stary ja bym sie za ta wypowiedz nie pokazywal na zlotach!Zobaczymy czy jak sie spotkjamy to czy bedziesz taki mocny!Bo jak juz to kolega powiedzial w innym temacie (Sprawy forum/Pytanie do Admina) to jestes mocny tylko przez komputer.....!Jakos na ostatnim zlocie w metamorfoazach nic sie nie odezwales, a ja z kumplami mialem z ciebie polew przez caly wieczor :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez znam CIe i Twojego GSa Sluchaj, daj Makowi to sprzeda CI za 3.5 kola (a moze sam od Ciebie kupi jak troche bys jeszcze spucil )Z tego co wiem(nie dales sie karnac...)to Twoj GS jest zdlawiony jeszcze....co daje mu naprawde wieksza wartosc rynkowa! Pozatym masz owiewki five stars(?)ktorych tez za darmo sie nie dostaje Po malowaniu sadze, ze jest tio rocznik 1994-95?dobrze mowie? ja bym za niego w sezonie bral 6-6.5 kola Pozdro
do kogo to bylo Tomcio? bo nie zaskoczylem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie weÂź Tomcio skoĂącz z tymi gÂłupimi postami ktorymi mnie krytykujesh bo to juz jest zaÂłosne myslish ze jestes starszy to mzoesh wszytsko i mozesh wyzywac sie na mÂłodszym... Nikt nie kaze Ci siĂŞ wypowiadac w moich tematach...
Nie ma twoich tematow! Sa tematy w ktorych sie wypowiadasz! A nie sa twoje! Twoje to sa jedynie majtki, ktore masz na sobie :| a nie forum!Stary piszesz mi zebym skonczyl z moimi glupimi postami, ale ja napisalem jednego posta a ty 3 I WIDZISZ, MYSLISZ, ZE POZJADALES WSZYSTKIE ROZUMY! MOWISZ, ZE JESTEM STARSZY I ,,WYZYWAM''CIE! -A gowno prawda! BO to ty jestes starszy odemnie! Glupek Sargon moj post byl do PIOTR GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tomcio ja tez cie znam , myslalem ze mnie kojarzysz rowniez z forum !!! Ja mysle ze za 6,5tys to z pocalowaniem reki ktos wzialby go ode mnie - tymbardziej ze zamierzam wstawic do boostera i zostawic troszke kaski , wiec motorek bedzie zadbany a nie ze tylko jezdrze i nic przy nim nie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku,napisales ze ta GPZ600 z niby 1992r. jest w b.dobrym stanie,potem chcesz kupic silnik do takiego twierdzac ze to nie do tej GPZ...A mi sie jednak wydaje ze ta GPZ600 za 2000zl ma padniety silnik i poprostu szukasz do niej silnika.Prosze: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M142864Tylko nie wiem dlaczego takie kity pociskasz na 4um...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.