Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4164


Wesley77

Rekomendowane odpowiedzi

CzeœÌ, mam ma³y problem szykuje siê do kupna motocykla i mam dylemat co wybraÌ myœla³em o jakiejœ 500 (GS lub CB), tak do 4500z³. Bo póŸniej chce zmieniÌ na wiêksz¹ a nie chce mieÌ problemów ze sprzedarz¹. Albo jak macie inne propozycje to z mi³a chêci¹ wys³ucham. Pierwsze kroki ju¿ zrobi³em na jednoœladu. Teraz nastêpny i tu siê schody pojawiaj¹.Z góry dziêkuje i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ, mam maÂły problem szykuje siĂŞ do kupna motocykla i mam dylemat co wybraĂŚ myÂślaÂłem o jakiejÂś 500 (GS lub CB), tak do 4500zÂł. Bo póŸniej chce zmieniĂŚ na wiĂŞkszÂą  a nie chce mieĂŚ problemĂłw ze sprzedarzÂą.  Albo jak macie inne propozycje to z miÂła chĂŞciÂą wysÂłucham. Pierwsze kroki juÂż zrobiÂłem na jednoÂśladu. Teraz nastĂŞpny i tu siĂŞ schody pojawiajÂą.Z gĂłry dziĂŞkuje i pozdr.
hehehe zaraz po uszach oberwiesz ze to juz tyle razy bylo,i spam szerzysz:P hehe napisze pewnie hmmm : Gadged i Timac hehee ja nie pomoge bo sie nie znam poszukaj na forum tego kilometry tu gdzies jest pozdro dla spamowiczow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a czemu ja bym mial od razu napisac  novy jak bys mnie nie wspomnieal to bym sie chyba nie odezwaltak jak pisal novy - szukajcie a znajdziecie temat walkowany milion razy
a tak to wymowka jest hehe zart pozdro all i pomozcie chlopakowi jak tu ktos swiezy jest np jak ja to tu jest tak w cholere tematow ze zanim przejrzy nawet mala czesc to zima ssie skonczy sezon przeleci aon sie dowie ze lepiej kupic 600 albo rower:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci miÂły kolego powiem tak:)wÂłasnie w tym dziale szukam pomocy,ogĂłlne byÂł bardzo czĂŞsto waÂłkowany temat:) co na pierwsze moto,500 czy 600,CB czy GS,bla bla bla.......... wiec wskocz i przeczytaj sobie a jak jeszcze jakies niejasnosci ebdziesz miaÂł to wal smiaÂło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla GIXERA, pamiĂŞtaj HONDA TO HONDA!!!!!!
Najpierw sprobuj innych marek a potem pisz takie glupoty....Chociaz rzeczywiscie Honda to Honda czyli nuda do potegi,wysokie zuzycie paliwa,mala moc itd. (chodzi o nowsze modele od 2000r.) i w dupe dostaja w kazdym tescie porownawczym....No ale zyj sobie w tym swoim zaslepieniu,mi to generalnie lata a nawet mam ubaw z takich nawiedzonych jak Ty Aha,no i zobacz sobie cennik modeli 2006: 1000RR kosztuje 59900zl a np. nowe ZX10R 51900zl i to z 3-letnia gwarancja... Do tego ceny czesci do Hondy sa drogie.I nie pisz mi tu takich herezji w stylu ze za jakosc trzeba placic bo dzisiejsze japonskie motocykle sa juz tak dopracowane ze kazda marka oferuja ta sama jakosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Âże Honda ma drogie czĂŞÂści, ale jak jest z Suzuki, czy majÂą wysokie ceny??Moze znacie inne motory godne uwagi niz GS lub CBdziĂŞki.
Najdrozsze czesci ma Honda i Kawasaki.Yamaha i Suzuki ma tansze a do tego na czesci do Suzuki czeka sie tylko 3 dni a nie tygodniami...A inny godny uwagi sprzet to XJ600 lub ER-5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprobuj innych marek a potem pisz takie glupoty....Chociaz rzeczywiscie Honda to Honda czyli nuda do potegi,wysokie zuzycie paliwa,mala moc itd. (chodzi o nowsze modele od 2000r.) i w dupe dostaja w kazdym tescie porownawczym....No ale zyj sobie w tym swoim zaslepieniu,mi to generalnie lata a nawet mam ubaw z takich nawiedzonych jak Ty  Aha,no i zobacz sobie cennik modeli 2006: 1000RR kosztuje 59900zl a np. nowe ZX10R 51900zl i to z 3-letnia gwarancja... Do tego ceny czesci do Hondy sa drogie.I nie pisz mi tu takich herezji w stylu ze za jakosc trzeba placic bo dzisiejsze japonskie motocykle sa juz tak dopracowane ze kazda marka oferuja ta sama jakosc.
Dobrze gadasz Gixer wyreczyles mnie w tym pisaniu. Moze niech sie kolega przeniesie na forum tylko dla Hondy gdzies tam jest takie samochodowe na ktorym mu sie podoba.Jak ma krytykowac wszystko inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS lepiej lata niz Cb w zakretach moim zdaniem, ale ma mniejsza moc.... Za to GS od ER5 ma lepsze hamulce, ale gorsze zawieszenie i mniejsza moc!Gs napewno wygrywac w dostepnoscia do czesci oraz przedewszystkim cena!Co do wygladu to zalezy od gustow,a o tym jak wiemy sie nie dyskutuje Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura to jedno, bo 2 garnki to dokladnie tak jak maluch Ale moc w 4 garnkach jest o wiele wieksza niz w 2!Przykladem moze byc:GS 500 i Bandit 400(4 garnki) i sa to 2 rozne motocykle, a bandit to 400! Ja w sumie polecam (komus kto pare razy jezdzil motocyklami w swoim zyciu i ma leb na karku) na poczatek jakas spokojna 600tke! Oczywiscie czemu nie XJta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura to jedno, bo 2 garnki to dokladnie tak jak maluch Ale moc w 4 garnkach jest o wiele wieksza niz w 2!Przykladem moze byc:GS 500 i Bandit 400(4 garnki) i  sa to 2 rozne motocykle, a bandit to 400!
nie chodziÂło mi generalnie o 600tki tylko o porĂłwnanie osiÂągĂłw XJ'ty (4gary) z np Er-5 czy GS'kÂą (2gary)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.