Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4133


Baza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Ma³a proœba z mojej stronky.Chcemy utworzyÌ na stronie klubowej honda.slask dzia³ motocyklowy.Bo honda to nie tylko dobre samochody ale równie¿ niezawodne i wogóle œwietne jednoœlady.Chodzi o to by w miarê mo¿liwoœci motocykliœci œl¹scy zarejestrowali siê i dali g³os w ankiecie na temat za³o¿enia dzia³y motocyklowego.Trzeba siê chyba zarejestrowaÌ ale nie jestem pewnie.Jak ktoœ odda g³os to prosi³bym jeszcze a chodŸby krótkiego posta.W dziale tym mia³y by siê znaleŸÌ prezentacje modeli motocykli spod znaku hondy.Opisy, prezentacje nowych modeli. prezentacje naszych motocykli itp. taki jest zamys³.Ale bez poparcia ludzi nic z tego nie ma.Jeœli chesz siê przyczyniÌ do powstania czegoœ nowego to poœwiêÌ chwilkê i pomu¿ nam:http://www.honda.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=1281

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.MaÂła proÂśba z mojej stronky.Chcemy utworzyĂŚ na stronie klubowej honda.slask dziaÂł motocyklowy.Bo honda to nie tylko dobre samochody ale rĂłwnieÂż niezawodne i wogĂłle Âświetne jednoÂślady. http://www.honda.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=1281
I agregaty pr¹dotwurcze, w grudniu dyma³ na ¿ó³wiku 3.5h, muœia³em dolaÌ mu zupy Oto on http://www.ariespower.pl/main1024/agregaty...yciszone&id=181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysl jest glupi , niech se te forum zostawia dla siebie.A co do tego Centaur Honda to honda to daj spokoj.Ktos by mogl powiedziec AV to AV i bys sie mogl poczuc troszke gorzej.Moto jak moto byle mialo 2 kola i sie nie pierdzielilo za czesto i przynosilo frajde i niewazne jaka marka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze....ja chce zalozyc dzial czerownych kurtek modeka a i czarnych kaskow HJC albo Tiger .....Po pierwsze:motocyklisci to osoby poruszajace sie na motorze , a motor to pojazd z silnikiem i dwoma ( ew 3 kolami) i do jasnej chole... wazne jaki????Juz jeden na forum chcial zakazac wjazdu skuterom na kompost , inny utworzyc dzial skutery itp itd... ludzie dlaczego wsrud nas maja byc lepsi i gorsi ???To forum ma rownierz byc jednakowe dla kazdego , dla goscia z JAwa (co nie Saint ) jak i z Osa a i z Yamaha czy innym japonskim szmelcem Po drugie owe forum to forum katamaraniarzy.... sory ale znam kilku (doslownie 5 gosci z Honda - Civic , i jakimis tam jeszcze usportowionymi modelami ...) i wiecie uwierzcie ze niechcieliscie tych pajacy spotkac na drodze poruszajac sie na 2oo ...Wiem jest to szerzenie stereotypu ale niestety tak jest puki kultura jazdy w PL sie nie polepszy tak bedzie ...UkÂłon dla gosci z tamtego forum za chec stworzenia dzialu o ile znajdzie sie odpowiednia ilosc osob , ale czy nie po to jest forum motocyklistow aby zrzeszalo motocyklistow , forum lezbijek jest dla lezbijek a forum Rydzyka jest dla berecikow.Ktos pomysli ze to odcinanie sie od przeroznej integracji . Moja odpowiedz jest NIE , poniewaz jak interesuja mnie te auta rejestruje sie na tamtym forum (nie kazdy u nas ma moto , nie kazdy musi miec honde-4oo) Powiem co strasznie mnie drazni w samochodach.... tzw wiejski tjuning...tlumik z kwasowki aby wylo jak glupie w rozlatujacym sie starym trupie.... ( to samo tychy sie 2oo) Naprawde jesatem wielki podziwu dla ludzi co swoja pasje wkladaja w stworzenie czegos nadzwyczajnego , czyl tzw tuning profesjonalny , z ladem i z skladem !!Mam nadzieje ze kazdy zrozumie moje zdanie , ew moj poglad. Wyrazilem swoja opinie i jesli sie komus nie podoba jego sprawa.NA koniec:Wszystkim uzytkowniekiem szos zycze kultury we wzajemnych stosunkach drogowych i spokoju podczas prowadzenia pojazdu (obojetnie jakiego) i cieszenia sie tym do czasu naturalnego zejscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jestesmy jednakowo nienormalni,poruszamy sie wszyscy jednosladami, wiĂŞc nie wydaje mi sie z emusimy sie dzielic jeszcze na Honda,Suzuki,Yamaha,Hayrley Dawidson.........jestesmy rodzina ale rĂłz co chcesz:)i tka bym sie nie zaliczÂła do Hondy:)
Tak masz racje - ale jakby co to ja pochodzê ze szczepu którego nie wymieni³aœ Czy¿by w moim avatar nie podoba³a siê ta Kawasaki Ninja, to model ZX-10 - jeden z najmocniejszych i najbardziej narowistych motocykli, prawdziwy potwór jeœli chodzi o moc. Jego pojemnoœÌ to 1000 cm3, a moc 184 KM.Akurat pod mój chaaarrakter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.