Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3653


boby

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie chcia³em tego robiÌ ale chyba musze nie wiem czy ktoœ mia³ kiedyœ doczynienia z tym serwisem ale moje wra¿enia s¹ bardzo negatywne kiedyœ mieli siedzibe na przeciw weso³ego miasteczka teraz przenieœli siê do Bytomia na osiedle arki bo¿ka trzymali mi sprzêta z pó³tora miesi¹ca i niewiedzieli co z nim jest non stop upierali siê ¿e to ga¿nik wymienili w nim wszystko (prawie) regulacje i te sprawy i usterka nie znikne³a wyci¹gli tylko kupe kasy wine zwalili na wytarte iglice z racji wieku i coœ z rozrz¹dem ustawili wszystko w sposób ¿e moto ma 3/4 mocy i olewka byle bym siê u nich nie zjawia³ jak u nich by³em pare razy to widzia³em fajne urz¹dzenie do prostowania moto z 2 taœm przywi¹zanych do filarów pomiedzy moto i rêczna wyci¹garka uwarzajcie na moto od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wspomnia³ przedmówca ten serwis{w zasadzie nie powinno siê tego ba³aganu tak nazywaÌ} to najwiêksza pora¿ka w jakiej mia³em nieprzyjemnoœÌ naprawiaÌ motocykl. Moto mia³o byÌ gotowe za dwa dni, a odebra³em je po trzech tygodniach. W tym okresie w³aœciciel tego pado³u nie odbiera³ telefonów, a ilekroÌ przyje¿d¿a³em zobaczyÌ co z moim sprzêtem to ca³owa³em klamkê zamkniêtego na cztery spusty warsztatu. Rozwa¿a³em nawet mo¿liwoœÌ wezwania policji w celu otwarcia i zabrania mojego motocykla. Kiedy w koùcu odzyska³em sprzêta musia³em s³ono zap³aciÌ za "naprawê", dziêki której motocykl chodzi o wiele gorzej ni¿ poprzednio. Do opisywanego tu przybytku trafi³em przypadkiem, gdy¿ zepsu³ mi siê w ich okolicy motocykl i okaza³o siê, ¿e gorzej nie mog³em trafiÌ.Omijajcie to miejsce bardzo szerokim ³ukiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisze jest ostatecznoÂściÂą, ale zawsze gdy macie takÂą sytuacje jak koledzy czyli gĂłwn.... zrobione a kupe kasy do zapÂłacenia, prĂłbujcie siĂŞ dogadaĂŚ nie dajcie siĂŞ oszukiwaĂŚ a jak koleÂś nie chce to sposĂłb na zÂłodziei jest nastĂŞpujÂący: wzywacie POLICJE i ¿¹dacie zwrotu motocykla, POLICJA musi zaragowaĂŚ i umoÂżliwiĂŚ wam odebranie waszej wÂłasnoÂści jakÂą jest motocykl i nie zapÂłacony rachunek nie ma tu nic do rzeczy osoba trzecia nie moÂże dysponowaĂŚ waszÂą wÂłasnoÂściÂą, wtedy moÂżeci siĂŞ dogadaĂŚ bo to wy jesteÂście gĂłrÂą a nie jakiÂś Âśmierdziel ktĂłry nie chce wam oddaĂŚ motocykla wrazie czego koniecznie bierzcie rachunek, albo moÂżecie jechac na chate i czekaĂŚ na ruch warsztatu- mogÂą wam wytoczyĂŚ sprawe cywilnÂą ale podejrzewam Âże wolÂą siĂŞ wtedy dogadaĂŚ bo zwykle chodzi o sumy o ktĂłre nie warto siĂŞ sÂądziĂŚ miesiÂącami i do tego nie wiadomo z jakim skutkiem. UWAGA podane wiadomoÂści prosze wykorzystywaĂŚ wobec nieuczciwych warsztatĂłw!!!!!!!SPOSĂB dziaÂła bo mĂłj kolega kiedyÂś wstawiÂł dobre auto na wymiane pÂłynĂłw po czym super warsztat niejakiego pana SOCHY w sosnowcu uszkodziÂł mu fure tak Âże nie mogÂła go opuÂściĂŚ o wÂłasnych siÂłach, gdy niechciaÂł kontynuowaĂŚ naprawy w powyÂższym warsztacie u tych kowali, wÂłaÂściciel wyrzuciÂł go za drzwi mĂłwi¹Ì Âże nie wyda mu jego WÂŁASNEGO SAMOCHODU bo mu go naprawi odpÂłatnie oczywiÂście(jakaÂś paranoja ale byÂłem przy tej rozmowie .POLICJA przyjechaÂła i mieliÂśmy samochĂłd w 15 minut na lawecie pomimo nie zapÂłaconego rachunku, ktĂłry nie pokryÂł niestety nawet uczynionych szkĂłd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie wiedzia³em, ¿e ko³o mnie jest taki 'serwis'co do mechaników, to muszê powiedzieÌ, ¿e jak by³em u nich, tam na przeciw Weso³ego, to poprawnie zdiagnozowali niegroŸn¹ dolegliwoœÌ u mojego maleùstwa, no ale tylko pyta³em, nic nie grzebaliró¿nie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciwko Wesolego to siedzibe mial niejaki Wojtek i chyba nazywal sie kiedys MotoWojtek Powiem tyle zdecydowanie unfriendly...........dawno temu, kiedy uwazalem ze moto ma po prostu jezdzic to chieli mi wcisnac GSX 600 F w takim stanie, ze lepiej nie mowic...........Na szczescie przed samym kupnem pojechalem z kims myslacym, kto mi to wybil z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mia³em okazje porozmawiaÌ z tymi panami, ale dziêki si³¹ wy¿szym trafi³em do BOOSTER-a..., a propos co do serwisu to nie mam zdania i opini na ich temat, ale co do motocykli to trzeba uwa¿aÌ, bardzo uwa¿aÌ a wrêcz omijaÌ, ciekawe czemu zmienili miejsce... miejscówa pod weso³ym miasteczkiem - spalona...??!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do umiejĂŞtnoÂści tych panĂłw nie moge siĂŞ wypowiadaĂŚ, ale byÂłem tam kiedyÂś z zamiarem kupna motocykla i podzielam zdanie kolegĂłw, nie wiem skÂąd go wytrzasneli ale byÂł straszny, poskrĂŞcany widaĂŚ z paru egzemplarzy a i tak w strasznym stanie. ByÂło to GS500 i wyglÂądaÂło jakby je ktoÂś wykopaÂł z pod ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.