Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Allegro.


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

A ja mia³em taka przygode z allegro... siedzia³em sobie ok 23 na og³oszeniach i patzre Honda CBR 125 rok pr. 2004 z Bêdzina i tak patzre na cenê a tam 3700z³ KUP TERAZ no to telefon i dzwonie ... stan jak nowy, przygotowana do przeróbki street fighter ( nie maila tylko bocznych owiewek) reszta okey.. koleœ mówi ze dok³ada jeszcze nowe lampy street z LOUIS-a, tylni zadypek od gsxr srad, itd. No to myœlke czemu nie... i jeszcze taka zajebista kasa... i w tym samym miescie... umówi³em siê na nastêpny dzien... Pojecha³em patrze.... i centralenie ³eba ( 17-18 ) lat wyœmia³em... Motorek istny z³om... spyta³em siê go czy on to wyci¹gnal ze œmietnika czy jak? tylnie stelarze na zadupek poucinane boszk¹, z ty³u opona za³ozona od crossa i w dodatku na œrodku ³ysa, bak uwalony w jakijœ smole i powgniatany, a te niby nowe lampy z louis-a to prawdopodobnie z powypadkowego œciga bo ich stlelarz by³ pospawany na ¿ywca... pisze ze pojazd serisowany i oryginalny przebieg 8 tys... patrze a tam zêbatek nie ma wogóle g³adŸ i mówie ze przy takim pzrebiegu zêbatki tak nie wygl¹daj¹ to on siê k³óci i mowi ze zalezy jak kto jeŸdzi..., zwyzywa³em go i powiedzia³em mu zeby nie pierdoli³ g³upot przez telefon bo jakby tak ktos przyjecha³ z np. Szczecina.. a npewno by siê wybra³ wnioskuj¹c po rozmowie telefonicznej... to by go chyba zajeba³....Tego kolesia widzia³em kiedyœ na kompoœcie... jest z osiedla zamkowego...w Bêdzinie. http://allegro.pl/show_item.php?item=68827627

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaweÂł - PRC, Tak dokladnie.... on miaÂł wczeÂśniej skuter...
znowu s³ysze o Janku widze ¿e robi sobie nastêpnych wrogów... No có¿ ten koles ju¿ tak ma ¿e robi wszystkich w chu ee w jajo. hehe na kompoœcie zawsze jak mnie widzia³ to omija³ mnie dziad z daleka, mam t¹ nie przyjemnoœÌ go znaÌ....PozdrawiamP.S.Ten koleœ ma 16 lat I w tej chwili wozi sie ¿ó³tym ospojlerowanym seicento.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.