Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4031


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie sobie facet przez targ, nagle zaczepia go jakiÂś goœÌ z chomikiem i mĂłwi:- kupa pan chomika i zarĂŞczam Âże pan nie poÂżaÂłuje. Otó¿ ten chomik fantastycznie robi loda- coÂś pan zwariowaÂł- ale mĂłwiĂŞ panu Âże nie bĂŞdzie pan ÂżaÂłowaÂł ten chomik robi loda najfantastyczniej na Âświecie, normalnie nikt tak nie potrafi, jest cudowny, niesamowity naprawdĂŞ totalny odlot itd. W koĂącu facet mĂłwi do siebie a co mi tam sprĂłbujĂŞ, pyza tym cena byÂła niewygĂłrowana. Zanosi chomika na rĂŞku do domu, Âżona akurat gotowaÂła obiad a on jej mĂłwi, Âże wchodzi do pokoju i ma mu pod Âżadnym pozorem nie przeszkadzaĂŚ. ÂŻona byÂła dobrze wychowana i wiedziaÂła Âże to co powie m¹¿ to ÂświĂŞte. Mija godzina a facet ciÂągle siedzi w pokoju z chomikiem, mija dwie godziny, 5 godzin, dzieĂą, 3 dni. Mija tydzieĂą facet wychodzi z chomikiem na rĂŞku i mĂłwi do Âżony:- naucz go tylko gotowaĂŚ i wypierdalaj.    
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu przyjechal do babci na wakcje,ale bylo tylko jedno Lozko pietrowe a bebcia byla stara zchorowana wiec spala na dole Pewnego dnia jasiu poznal bardzo ladna dziewczyne ktorej Jasiu sie rowniez spodobal powiedzial mu ze jesli bedzie mial ochote na SEX to ma zawolac "pÂączki pÂączki" a ona sie zaraz zjawiwiec Jasiu w nocy lezy i nie moze zasnac i tak sobie mysli -Ciekawe czy ta dziewczyna mowila prawde,zaraz to wyprobujeZawolal "pÂączki pÂączki" az tu nagle zjawila sie pieknosc i zaczela sie z nim ruchac.Jasiowi sie spodobalo wiec wolal ja co chwile az tu nagle budzi sie babcia i mowi Jasiowi-Kochany wnusiu nie jedz tyle pÂączkow bo baci juz lukier na nos kapie!! ************Malgosia pyta mame-Mamo moge isc z Jasiem do lasu???Moge??Moge??Mama sie wreszcie zgodzila,wiec idzie tak sobie Malgosia z Jasiem az nagle Jasiowi zachcialo sie ruchac pyta Malgosi-Malgosiu moze posmarzymy placki??Malgosia na to-A co to znaczy??Jasiu...-chodz w krzaczki to ci pokarzeweszli w krzaczki i zaczelo sie ruchansko tak przez 2 godzinyMalgosia wraca do domu a mama ja pyta-Gdzie tak dlugo bylas??!!-W lesie smarzylam z Jasiem placki-A mamusi nie przynioslas??A malgosia zdejmuje spodnie i mowi-Teraz to mi mozesz patelnie wylizac!! ***************Zajaczek w lesie byl non stop nawaloly misiek jako ze byl szefem lasu nie mogl tego tolerowac dluzej i mowi zajaczkowi-Te zajac jak jutro bedziesz znowu odbyty to cie wywale z tego lasuNa to zajac -Ok misiek poprawie sie!dzien pozniej sytuacja sie powtarza zajac odbyty na 102misiek znowu go ostrzegaZajac masz ostatnia szanse jak jutro bedziesz znowu odbyty to wylatujesz z tego lasuNa 3 dzien misiek idzie do zajaca sprawdzic czy jest odbyty a tu zajaca nie ma!!Wiec zaczyna go szukac po lesie...Nagle przechodzac obok strumyka widzi wystajace uszy z niego Chwyta za nie i wyciaga zajaca jak zwykle odbytego ze hej...Mowi...-No zajac doigrales sie wylatujesz z lasuNa to zajac-Co jak co misiek w lesie moze Ty zadzisz ale od nas rybek sie odpierdol!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ko³o prostytutki zatrzymuje siê samochód. Kierowca pyta: - Ile za loda? - 600 rubli. - Ale ja mam tylko 100. Ale czekaj, mo¿e dorzucê swoj¹ komórkê? ''Dziewczynka'' siê zgodzi³a... Po wszystkim goœÌ daje 100 rubli. ''Dziewczynka" przypomina: - A komórka? - A tak. Notuj: 0- 60......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.