Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3966


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ju¿ chyba kiedyœ zapodawa³em taki temat bo w suzuki Rm mia³em coœ podobnego ale nie umie go odnaleŸÌ teraz mam taki problem w HONDZIE NSR 2takt odpali³ mi jak zwykle bezproblemowo na pocz¹tku dobrze ³apa³ obroty ju¿ powoli jade na stacje (no moze nie powoli ) i nagle jakby nie dostawa³ paliwa d³awi strasznie taki po prostu dó³ i koniec nieraz zgaœnie a nieraz jeszcze go podratuje ;| o co chodzi na ssaniu te¿ próbowa³em jechaÌ i te¿ kapa o co chodzi ;| ???z góry wielkie dizêki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna za maÂło raczej nie bo wczeÂśniej pamiĂŞtam teÂż mi juÂż gasÂł jak jeÂździÂłem tzn na poczÂątku to zajebiscie krĂŞciÂł jak poje*** spuÂściÂłem z auta ok 0,7l Âżeby dojechaĂŚ na stacje i kapa a z kranikiem kombinowaÂłem ijakby byÂł zakrĂŞcony to bym potem juÂż nie odpaliÂł tzn odpalaÂł po dÂługim trzymaniu na starterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja zatkanego filtra powietrza... , moze tzreba wyregulowac, maÂło paliwa, nie dziaduj tylko jak chcesz jezdzic to lej najmniej za 20 zeta do 125 , i wlasnie przez to mzoe tak teraz hujowo jezdzic... smigales na resztak ktore dolweaÂłas z samochodu i pewnie z baku pociÂągÂło syfy.... tzreba odkrecic kranik, wyczyscic, tak samo gaznik i filer pakiwa zalozyc chyba ze masz to wymien... powinno przejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przychylam sie do opcji braku paliwa ale tak "virtualnie" to mamy pitolenie o Chopinie.A kranik masz zwykly czy podcisnieniowy? Przeczysc sobie kranik, gaznik,filtr powietrza,paliwa i wszystko co jest "po drodze". To najpewniejsza metoda bo od razu eliminujesz mozliwosci bledu gdy nie wiesz o co chodzi... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj œmiga³em i znów problem œwiece przeczyœci³em i to jest tak wystartuje tylko na pó³ sprzêgle krêci³em go do ok 9tys obrotów nieraz mniej tylko do 4tys i kapa straszna ledwo jecha³ wiecej gazu mu dawa³em to ju¿ ca³kiem a jak puœci³em do koùca sprzêg³o to te¿ tak raz za³apa³ obroty to tak ci¹g³o ¿e myœla³em zê z niego zlece do 2 biegu i znów dó³........... co jest zgrane nieraz jak mi zgas³ to byl nawet problem z odpaleniem ale jak do odpala³em za pierwszym to odrazu na zimnym potem raz odrazu zapala³ a raz wogóle nie chcia³ co jest zgrane ;/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????z góry wielkie dziêki za odp POZDRO!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.