Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3899


SLAWO-CBR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wydaje mi sie ze gdzieÂś jes promocja po prostu bo handlarze w calej Polsce mowia ze tylko do konca stycznia takie ceny-ale kto to wiepozatym ja mam problem juz dawno bym kombu kupil tylko ze kurtka dla mnie to 58 a spodnie 56 i nikt mi nie chce rozkompletowac a jesli juz to kwote wzrasta----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lkj-motoskory.pl/Zajebiste wykonanie zajebista jakosc skory i szyte pod klienta. kolorki wybierasz jakie chcesz.Uwazam ze jakoscia nie odbiega od "markowych" produktĂłw szytych w azji. no chyba ze napis najwazniejszy No chyba ze wolisz PSI ale roznica tez niewielka. poecam goscia w 100% Kopletne kombi 1300zÂł skora 1,2-1,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie uwazam ze lepiej dolozyc i kupic towar markowy,sprawdzony i pewny.Bo na zdrowiu sie nieoszczedza
Co do tej "jakosci" markowych towarĂłw to nie byl bym taki przekonany. gosc o ktorym mowie uzywa atestowanych protektorĂłw itd. sama jakosc skory tez mowi za siebie. a nie ukrywam ze troche tych ciuchow obejzalem i niektore "markowe" produkty jada taka szmira ze az wstyd. nie metka czyni produkt dobrym. a ze zachodnie firmy maja kesh na reklame to robia z nich cuda. drogie kombiki markowe sa moze i dobre ale te dla demoludu to niezla kiszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurtkĂŞ LKJ i bardzo sobie chwalĂŞ ÂŁadnie wykonana, wygodna, dokupiÂłem do niej protektory PRO-LIFE i jest ok Jeszcze bym musiaÂł od niej sobie spodnie zamĂłwiĂŚ Dobrze jÂą zaimpregnowaÂłem Âśrodkiem do dkĂłr i w mocje ulewie nie przemokÂła.... Jak narazie same plusy, no i oczywiÂście ludzka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart_b dzieki a linka.nie skorzystam raczej ale mnie to zaskoczyÂło!!wygladaja bardzo profesjonalnie!!pozatym zna ktos sklep internetowy-najlepiej polski bo zagraniczne przegladÂłem z kurtkami itp dainesa?? na allegro pojedyncze sztuki i nic dla mnie przynajmniej kolorystycznie
W Polandzie z dajnez jest kiepscizna na maxa. Firma ktora figuruje na stronie dainese jako importer motocyklowego stafu dajnez nie wspolpracuje z tym wloskim producentem od 4 lat!!! Wlosi ponoc narzucili takie warunki wspolpracy, ze byly nie do przyjecia przez Polakow. W firmie www.f2.com.pl chcieli sprzedawac kolekcje motocyklowa ale sie chyba przeliczyli. Zatem jezeli chodzi o dainese to zostaje allegro albo sciaganie na zamowienie przez znajomych albo sklep w niemczech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.