Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3991


Scigacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ruffi teraz to posz³es po bandzie, zarabisty post nie mam pytan:)ostra jazda bez trzymanki jak to mowi moj pan dr z basenuno a tak dot eog to dodam ze ja bym wola³a czarny z elementami czerwieni takiej wsciek³ej:) wiesz by agresywnego wygl¹du dodac twojej bestii:)aa dmuchana tr¹bka to na festynahc i odpustach:) a co do bocnzych kó³ek hmm.. wiesz ostry tuning nie za ostro jak na 5latka;> Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czejœÌ wszystkim ! Mój dylemat polega na wyborze pierwszego motocykla. Zastanawiam siê nad Romet motorynka ZZ 50 Kamikadze 49ccm . Mam 5 lat i dopiero co przesta³em piÌ z butelki.Jeœli ktoœ zna Szalonego Kazia < tor w moim przedszkolu > to w³aœnie on bêdzie mnie szkoli³, je¿eli chodzi o jazdê na motorynce. Je¿eli chodzi o motor to mam pytanie czy ktoœ ma doœwiadczenie z now¹ wersi¹ tego cacka. Bra³em te¿ pod uwagê te¿ Komar ROMET 51 Diablo 49 ccmNa ulicach sobie poradzê bo mnie mama wuzkiem du¿o po mieœcie wozi³a.I jaki mam kuna kolor wybraÌ.Pocdro
bierz czerwonÂą-kultowa jest,natomiast jak na 5lat dobrze piszesz
wiêc tak Rufii kolory ta pamietej jeden s³uszy kolor czarny mat ),a jak ches zinny to plakatówki sienajlepiej do tego nadaj¹, wiem bo tak swój wózek pomalowa³em, tylko cos mamie siê nie podoba³o i jeŸdziÌ ze mn¹ nie chcia³,a co do pojemonosci tokurczenie wiem czy nie zamocny dla ciebei bêdzie ja kiedyœ na jawek mustanga wsiade³ m to kurde kpa ma takiego¿e jak nie przjejcha³e 45 okr¹zeù w okó³ przeczkola to nawet nie siadaj na tego typu sprzety bo jeszcze narobiz problemu pani¹ przeczkolankom i komu wtedy bêdziemy pod spódniczki zagl¹dac. A ta wogóel to proponuje CI trajke kolega kupi³ tak¹ fajna z platyku i z peda³ami przy przednim kole podobno jak wypijesz ca³¹ buteleczke mleka to zapiepiepszasz jak g³ów )a wogóelto ja sie chyba nei znam bo z pieluch jeszcze nie uyszed³em )
HEHE ZGADZA SIE.....Wracajac do wypowiedzi Ruffi uwazaj z tymi maszynami ...bo na wszystkim idzie sie zabic...ps.osobiscie polecam na poczatek kamikadze 49cm ...chociarz Romet tez jest kuszÂący.....
Dziêki za pomoc.Wybiorê chyba KAMIKADZE. Powiedzcie tylko gdzie mo¿na dokupiÌ sportowe kó³ka boczne i jak zdi¹Ì d³awik. A i koniecznie musi byÌ czerwona dmuchana tr¹bka, kurcze gdzie tak¹ kupiÌPozdrawiam wszystkich serdecznie RUFFI lol:
ruffi teraz to posz³es po bandzie, zarabisty post nie mam pytan:)ostra jazda bez trzymanki jak to mowi moj pan dr z basenuno a tak dot eog to dodam ze ja bym wola³a czarny z elementami czerwieni takiej wsciek³ej:) wiesz by agresywnego wygl¹du dodac twojej bestii:)aa dmuchana tr¹bka to na festynahc i odpustach:) a co do bocnzych kó³ek hmm.. wiesz ostry tuning nie za ostro jak na 5latka;> Pozdro
Myœlisz MANKA ¿e bez sportowych bocznych kó³eczek bêdzie lepiej w winkle wchodziÌ.Wiesz , pamiêtaj ¿e rozmawiamy o du¿ych prêdkoœciach [
w sumie to mas zracje ruffi ale wez pod uwage ze mas ztylko 5 lat wiec nie masz jeszcze takiego doswiadczenia,a powiedz mi chcesz go na gume stawiac??..[
Przecierz to oczywiste. Trzeba siĂŞ przecierz na wiosce lansowaĂŚ [Ruffi,Jan 7 2006, 02:35 PM]A jeszcze doradzcie mi, czy zaÂłoÂżenie na tyÂł opony STOML HA HA HA HA - MAX nadaje siĂŞ do bardzo ostrej jazdy. GorÂąco pozdrawiamRuffi
kola najlepiej przekrecic od Tarpana :
hmm szukalem forum motocyklowego i przez przypadek trafilem tutaj ale cos mi sie zdaje ze zle trafilem widze jakas bande dzieci?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szukalem forum motocyklowego i przez przypadek trafilem tutaj ale cos mi sie zdaje ze zle trafilem   widze jakas bande dzieci?!
Waldek nie sÂłyszaÂłeÂś o najbardziej niebezpiecznej bandzie zmotoryzowanych dzieciakĂłw z przedszkola nr 5 Pozdrawiam RuffiPs. Troche chumoru jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha....a ja mam hulajnoge i dybyscie widzieli jak skÂładam moja dzide na winklahc mm.. na kolanko prawe lewe mmm.. inni tylko zazdroszczaÂąa gdy z niej zejde zdejme kask,wiatr rozwiewa me wÂłosy a ja pewnym krokiem krecac pupcia ide i zamawiam soczke pomaranczowy(bananowy) i ukradkiem spodgladam na tych twardzieli(innych motocyklistĂłw)jak podziwiaja mojego przecinaka i sznurem sie ustawiaja:) by postawic mi kolejny soczek:) rasowa motocyklista POZDRO:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaharozjebaliscie mi watrobe nerki tszustke dwunastnice i Âśledzione Tak to juz sie dawno nie usmiaÂłem. troche tego jest ale wart, na prawde warto. A z powaznych spraw to nasuwa mi ie tylko jedno. moze nie jestem tu od poczatku (a szkoda) ale jakis czas sie tu gniezdze i takich kolesi jak ten no Scigacz w zielonym dresie Robert czy tam innyt waldek dawno nie spotkaÂłem. pojawia sie i miesza. moze warto pomyslec o jakims weryfikowaniu uzytkownikow. ale z drugiej strony zawsze cenilem pchele i cale forum za to ze nie ma jakiegos glupiego kropokowania przeklenstw czy wpierdalania sie admina we wszystko tak jak na Dewotach. A moze to ktorys z dewot zamieszanie robi w ramach odwetu za to ze jak to powiedzieli skradziono wlasnosc intelektualna jednego z pisamkow ze "swiata motĂłrĂłf" hahahahapozdrawiam wszystkich fajnych chlopcofff spod dyskotek na Âładnych motĂłrach od mamusi na osiemnastke (taka moda,nie ?)Aha "scigacz" kup zielony bo najmodniejszy pod dysko jest dupy dobrze na to biorÂą No i nie zapomnij o 3 paskach Jest tu taki jeden co sie dobrze na 3 paskach zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humoru tak sie pisze dziecko   niedosc ze to nierozwiniete to jeszcze analfabety    
A ty doros³y wez sie troche za ortografie bo dostaniesz pa³e na dyktandzie. A tak w ogole to kto ty kórwa jestes ze tu ludzi obrazasz? to jest forum dla motocyklistów a nie dla peda³ów.Sory ch³opaki za spama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty doros³y wez sie troche za ortografie bo dostaniesz pa³e na dyktandzie. A tak w ogole to kto ty kórwa jestes ze tu ludzi obrazasz? to jest forum dla motocyklistów a nie dla peda³ów.Sory ch³opaki za spama
Taaak, bart co tam jakis WalduÂś moÂże wiedziec o zabijaniu A Ty juz nie spamuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.