Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3991


Scigacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na moj gust jesli ma to byc pierwszy sprzet to kup sobie GS500 albo NTV650 lub cos w tym stylu.Zrob na tym 9000 przelotu w roznych warunkach a potem kup sobie plastona. Naucz sie jezdzic zebys komus nie zrobil krzywdy i sobie a potem przesiadz sie na mocniejszy sprzet.Wtedy i tak jezdzic bedziesz uczyl sie od nowa. Bo nawet jak masz jakiegos trenera to poruszac sie w ruchu miejskim cie nie nauczy.Wiem co mowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moj gust jesli ma to byc pierwszy sprzet to kup sobie GS500 albo NTV650 lub cos w tym stylu.Zrob na tym 9000 przelotu w roznych warunkach a potem kup sobie plastona.  Naucz sie jezdzic zebys komus nie zrobil krzywdy i sobie a potem przesiadz sie na mocniejszy sprzet.Wtedy i tak jezdzic bedziesz uczyl sie od nowa.  Bo nawet jak masz jakiegos trenera to poruszac sie w ruchu miejskim cie nie nauczy.Wiem co mowie...
EEE ntv potem tego nie sprzeda J zaczynalem na zzr 600.Jak ktos ma w glowie poukladane to jego pierwszym moto mozne byc nawet gsx-r 1000 takie moje zdanie byle jezdzic umial tzn ruszac hamowac itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE ntv potem tego nie sprzeda J zaczynalem na zzr 600.Jak ktos ma w glowie poukladane to jego pierwszym moto mozne byc nawet gsx-r 1000 takie moje zdanie byle jezdzic umial tzn ruszac hamowac itp   
zygzaczek albo gsxefa tez jest ok ale gosc pisze ze to jego pierwszy sprzet.Wiec ciekawe czy WSKÂą jezdzil.Na prawie jazdy nikogo jeszcze nie nauczyli jezdzic A co do jazdy...hamowanie i ruszanie to nie wszystko...Auta i ciezarowki "virtualne" nie sa...Ocena odleglosci,sily hamowania,jazda po mokrym...A przede wszystkim WYOBRAZNIA...!! !! !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zygzaczek albo gsxefa tez jest ok ale gosc pisze ze to jego pierwszy sprzet.Wiec ciekawe czy WSKÂą jezdzil.Na prawie jazdy nikogo jeszcze nie nauczyli jezdzic   A co do jazdy...hamowanie i ruszanie to nie wszystko...Auta i ciezarowki "virtualne" nie sa...Ocena odleglosci,sily hamowania,jazda po mokrym...A przede wszystkim WYOBRAZNIA...!! !! !!
Chyba sie do konca nie zrozumielismy Nie chodzi mi o rady jak jezdzic ani co kupic a co do trenera mam bardzo dobrego i mam do niego zaufanie. chodzi mi o to czy ktos jezdzil zx6r i jakie macie o nim zdanie. nie intersuja mnie jakies plotki o tym motocyklu ktore czesto nie maja w realiach zadnego potwierdzenia. nie proponujcie mi tez innych motocykli bo wiem czego chce i wiem na ile sie czuje na silach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze jezeli ktos startuje od 600cm3 to CZASEM madrze robi!Bo dla niektorych czasem strata czasu moze okazac sie jazda spokojna 500!Glupota jest polecac na pierwszy motocykl 125cm3!Rozsadnie jest zaczynac od 500!Ryzykownie od sportowego motocykla!Uwazam, ze jesli kupujesz sportowa 600, czy litra to w 90% bedzie posmiewiskiem Znam kolesia co jezdzi litrowym motocyklem a nie potrafi plynnie startowac :| wiec po co takie cos? :| Motocykl sie dobiera wprostproporcjonalnie do swoich umiejetnosci, a nie siebie do motocykla(kupuje ten motocykl bo dziewczyna sie bedzie podobalo<blachary:D>)Ale nie o to chodzi w tym temacie............podjoles decyzje:)zobaczymy czy sluszna w swoim czasie PozdrawiamA czy ten Twoj kolega bedzie cie uczy od podstaw wszsytkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedÂług mnie postĂŞpujesz dobrze przy zaÂłoÂżeniu ze masz troszke poukÂładne w gÂłowie(mimo wszytsko przydaÂłoby sie obycie w poruszaniu siĂŞ po drodze chociaÂż puszkÂą)A nawiÂązujÂąc do tematu POLECAM. sam mam 636 tylko Âże troszkĂŞ starszÂą z 2002.motorek przyjazdny dla uÂżytkownika do 8000 obr/min potem szatan.Kupuj i jeÂździj z gÂłowÂą !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem czego chce i wiem na ile sie czuje na silach.
Powodzenia...Zgadzam sie z Tomciem ze zaczyna sie od czegos spokojnego. Nie jestem jakims wymiataczem ale pare kemow na moto zrobilem i widzialem paru takich jak Ty.Ladnie wygladacie na swoich moto pod dyskotekami i to wszystko.Lans na miescie chlopaki... P.S:Trener to nie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ Scigacz.Motorek jest extra. Sam je¿dzê ZX6R ale z 2000r i by³o to moje pierwsze Moto, nadal jest. Moto jest bardzo uniwersalne, oprócz tego ¿e ma dobre osi¹gi równie¿ ma bardzo dobr¹ elastycznoœÌ i zapewnia wygodn¹ pozycjê dla kierowcy oraz œwietnie chroni przed wiatrem. Twoj bêdzie mia³ napewno bardziej sportowy charakter od mojego Ogólnie wybór 600 na pierwsze Moto jest OKI ale trzeba bardzo du¿o rozs¹dku i cierpliwoœci aby to mia³o sens. Wybór 1000 na pocz¹tek uwa¿am za nizbyt atrakcyjny, bo okres nauki wyd³u¿y sie wraz ze wzrostem pojemnoœci a 600 na 3 sezony spokojnie starczy. Co jakiœ czas ma siê wra¿enie ¿e wraca siê do punktu wyjœcia. Napewno treningi na torze bêd¹ mia³y pozytywny wp³yw na umiejêtnoœci i pozwol¹ Ci na bezpieczniejsze zachowanie na ulicy.Wracaj¹c do Moto zalet¹ jego na pocz¹tek jest niska masa. Podobno niechêtnie siê trochê sk³ada w szybkich winklach za spraw¹ Ram-Air które wchodzi centranie w Moto ale za to klei siê zajebiscie do asfaltu. Moze to Ci przeszkadzaÌ na pocz¹tku ale jesli masz mo¿liwoœÌ zeby ktoœ popilnowa³ Cie na torze to myœle godzinka , dwie i po problemie. No co wiêcej reszta to bajka nic tylko je¿dziÌ. Mo¿e obrotomierz i licznik s¹ do dupy bo JUH tam widaÌ. Ja kupilbym na pocz¹tek napewno na twoim miejscu uzywane Moto bo na pocz¹tku to szkoda, napewno kilka razy Ci sie po³o¿y, podrapie no i poza tym troche kasy trzeba wydaÌ na ubiór (Kask+Kurtka+spodnie+buty+rêkawice+zó³wik+torba na bak+paj¹czek+drugi kask+jakies smar+zapiêcie zabezpieczajace+kurs na prawko i egzam=hehehehehe i ciul nagle 5000) a potem sie przewróci i cz³owiek mysli tylko o crasch-padach i znowu kasa. Ogólnie Kawasaki 600 na pocz¹tek jest OKI.No ale najwa¿niejsz¹ spraw¹ jest niestety to o czym wszyscy tyle ju¿ powiedzieli. Bo Ja sie ciesze ze staÌ mnie na Moto by³o dopiero teraz bo 7 lat temu jak wysz³o nowe ZX6R w 98r i dosta³em piedolca na punktcie tego Moto, to jakbym kupil to pewnie na krótko. A wyobraŸni nauczy³em samochodem i teraz od nie jednej sytuacji mnie to uchronilo, bo jak je¿d¹ nasi "anglicy" w kraju to wszyscy widz¹.No i nie oszczêdzaj na ubiorze. Spodnie i ¯ó³wik - resztê sie posk³ada a rzepka strasznie sie szybko œciera na asfalcie a krêgos³up jest tylko jeden Pozdrawiam i poczekam prezentacjê nowego nabytku.P.S. Kolor oczywiœcie zielony!!!! choÌ mój jest zielono-czarno-szary to i tak zielonego jest najwiêcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz go pod tym linkiem ---> http://forum.motocykle.slask.pl/cherflik-m178.html
A tu jego ogloszenie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M138714A od siebie powiem tyle: kupuj co chcesz ale ja sie strasznie wkurzam jak widze takiego poczatkujacego na maszynie ponad 100KM a objezdzaja go po zakretach,na hamowaniach itd. zwykle baby jadace Seicentem na zakupy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer zgadzam sie bo wtedy to jest ch... nie jazda Tylko ze mialem okazje jezdzic po ulicy i zaznalem tego smaku Oczywiscie ze nie mozna jezdzic 30km/h ale przy naszych nie zawsze obliczalnych kierowcach wiekszosc motocyklistow jezdzi asekuracyjnie nas bardziej szczypie przy wypadku niz kierowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz kupic nowy to chyba bym bardziej myslal nad r6 czy gsxr 600 jesli chodzi o nowe. Ale za nim bym kupil to musial bym zobaczyc dwa na zywo i jakis tescik przeczytac bo mialbym wielki dylemat. Bo oba sie zapowiadaja superrr A co do tych kaw z 05r to jakos mi sie bardziej chyba podobaja te 03-04r te nowe jakies takie dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz rzecz gustu! mi osobiscie zx6r ta nowa wpadla w oko. A pod wzgledem technicznym uwazam ze to najlepszy sprzet na ulice w klasie 600. Zx ma dokladnie 636. Swietne chamulce mocowane radialnie , sprzeglo antyhoppingowe , "powygryzane" tarcze zaciski tokico. jest to najmocniejszy motocykl w swojej klasie. i chyba najbardziej oplywowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz rzecz gustu! mi osobiscie zx6r ta nowa wpadla w oko. A pod wzgledem technicznym uwazam ze to najlepszy sprzet na ulice w klasie 600. Zx ma dokladnie 636. Swietne chamulce mocowane radialnie , sprzeglo antyhoppingowe , "powygryzane" tarcze zaciski tokico. jest to najmocniejszy motocykl w swojej klasie. i chyba najbardziej oplywowy
A nowy GSXR600 ma do tego wszystkiego jeszcze zawor na wydechu,wyswietlacz biegow i jest mocniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze rodzice ci ladny prezent chca sfundowac.Cherflik ma taka ninje i wlasnie ma zamiar ja sprzedac takze zagadaj do niegoJa tez zaczynalem od 600 i po jakims czasie znudzila mi sie.Takze 600 na poczzatek spokojnie mozesz lykac
znowu sprzedaje?? Cherflik zmienia sprzĂŞty jak rekawiczki hehe, pewno juz mu mocy za maÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.