Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4023


jaro882

Rekomendowane odpowiedzi

Honda CBR 125 jest sÂłaba bo to 4T 125 jej v/max to tylko 130km/h Natomiast Aprilia RS, Pegaso, RX, AF1 FUTURA, majÂą te same silniki Rotax 123 w 2T i zajebiscie zajebiste majÂą osiÂągi... Fakt faktem ze Aprilia to wÂłoch i z czesciami kapa ale ja wybraÂłbym bez gadania RS 125 bude 98 lub ta nowszÂą 99 ...Aha i taka RS leci 160km/h oczywiscie po odblokowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTV 650 mo du¿o lepsze osi¹gi ni¿ 125 ,przy tym mniejsze spalanie ,wiêkszy komfort -itd.itp. Ale cza zaczoùÌ od tego czy mosz prawko?? Jak ja to bardzi polecom ci wiêksze maszyny 4takty ,A jak ch ju¿ mio³ wybiyraÌ miêdzy 125 ,to zdecydowanie RS ,widze w dziale gie³da ¿e chcia³eœ kupiÌ dt 80 ,je¿eli interesuje cie enduro to z tych wszystkich najlepsze by by³o dt125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mito miom zdaniem najlepiej wyglÂąda i osiÂągy chyba teÂż ma najlepsze ale mogÂą byĂŚ problemy z czĂŞÂściamirs bardzo ciekawy sprzĂŞttzr nie polecamjeÂśli miaÂłbym wybieraĂŚ to tylko pomiĂŞdy nsr i rs ale jak to niektĂłrzy mawiajÂą co honda to honda wiĂŞc tylko nsr moja nsrka wyglÂądaÂła tak - chyÂż nie byÂła piĂŞkna post-120-1136549864.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChÂłopoki jo mom proÂśba. Starejcie siĂŞ gryzmoliĂŚ w jĂŞzyku polskim. Kurde ja wiem Âże to jest "ÂŚlÂąskie forum" ale jest tu tez kilka osĂłb z Podbeskidzia i mogÂą nieskumaĂŚ o co chodzi w temacie  Sorry za 
dobrze gada, czasami jak czytam takÂą czystÂą gware to niebardzo ÂłapiĂŞ o co chodzi nie mam nic przeciwko gwarze ale uÂżywajcie jej jakoÂś umiarkowanie i zrozumiale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jo wom napisza coÂś o 2t 125,moÂże nie nsr ale tzr 125,piszecie Âło takich prĂŞdkoÂściach jak 130 i wiĂŞcej,jechoÂłem z kolegÂą w dwa moto,ja jechaÂłem wyprostowany a Âłon Âłod 110 km/h schylony na tzr jak na ninji przy 250,ja nawet owiewki nie miaÂłem i polewa-kask Âżech zaÂśliniÂł!!!hehe moÂże i to poleci 160 (Âłon mo fulll tuning na 160cm3-niby nawet 180pokaÂże na zyeferblacie!) ale to siĂŞ rozpĂŞdza jak statek!!!!i szczerze mĂłwiÂąc to Âże pokazuje 160 wcale na mnie wraÂżenia nie robi -> a jest Âśmieszna jak przy browcu o tym opowiado hehepozdroa tym ktĂłrzy majÂą info z katalogĂłw(poczÂątkujÂącym) mĂłwie z peÂłnÂą ÂświadomoÂściÂą Âże nie kierzy mnie zlejÂą Âże te motorki prawie nie jadÂą-a niby aÂż 160 hehepozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jada LEO! Czasem i 180km/h!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle, ze licznikowo A Ty sie poprostu nie znasz Co do pisania gwara............to niech wszyscy sobie mowia jak chcac i co chca....ale jezeli pisza do publiki to niech pisza po polsku!Widzieliscie kiedys ksiazki pisane jezykiem gwarowym?(dobrze to napisalem? )- no wlasnie!Tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.