Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3934


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A docinkami takich osobnikĂłw jak Gixer i Timac, to sie nie przejmuj, szkoda sobie nerwĂłw psuĂŚ
Polac mu bo dobrze gada.Adrian a mowiles ze daleko niebedziesz jezdzil za motocyklem a motorek z poznania zes wyrwal.Napisz jaki rok i ile ma przejechane.Cos widze ze chyba wiekszej pojemnosci zes sie przestraszyl bo myslales o jakis 1000 czy tez firebladach.Motorej sie ladnie prezentuje byle by sie niepsul,albo zebys go zaszybko niezajechal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac rocznik 01 (jesli to istotne to Irej za granica byla w grudniu 01r).A co do przebiegu to ma 24500 z groszami. Czyli kombinowany chyba nie jest.CO do pojemnosci to z ta honda troche tak wyskoczylem bo cena byla niska ale jednak jak niska cena to i co musi byc zjebane w tym przypadku rama.No Poznan az tak daleko nie jest, chociaz sie jechalo i jechalo Ludzie z pogody mnie wkurwili bo wlaczylem rano tv i radio to mowili ze w wielkopolsce fatalnie i postanowilem troche wyjechac zobaczyc jak bedzie. Do samego Poznania suchutko czarne drogi, pod poznaniem zaczelo lekko pruszyc. Dopiero jak jechalem z Poznania to sie pogoda zwalila ale zajechalem przed polnoca do domu.Nie wiem czy w moto nie jest akum siadniety. U goscia jak ja wyciagnol z cieplego garazu to ladnie zapalila.Ja jak ja wiozlem to z Poznania stala chyba z 6h i jeszcze w domu do 8 na mrozie bo juz nie chcialem jej scigac w nocy to mi zapalic nie chciala i musialem go podladowac.CO do mph na km to juz przestawilem trzeba bylo dwa naraz trzymac tak samo z zegarkiem.Kurde szkoda ze na prawko moge isc od 22kwietnia. Oby egzamin byl na urodziny czyli 22lipca zdac za pierwszym razem i gdzies w sierpniu bedzie luzik. Ale teraz sie troche pojezdzi pocichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kurde szkoda ze na prawko moge isc od 22kwietnia. Oby egzamin byl na urodziny czyli 22lipca zdac za pierwszym razem i gdzies w sierpniu bedzie luzik. Ale teraz sie troche pojezdzi pocichu "Kurde ale tam w Polsce nieciekawie macie - strasznie dÂługo to trwa.Ja jak poszÂłem rok temu po prawko to wpÂłaciÂłem 10$ poczekaÂłem z godzine w kolejce potem testy pisemne jakies 10 pytaĂą ktĂłre sÂą idiotyczne a potem na plac i jazda .Dodam tyle Âżeby tu przystÂąpiĂŚ do egzaminu trzeba przyjechaĂŚ wÂłasnym moto lub kolegi bo na nim siĂŞ zdaje egzamin.Jak sie przejechaÂło slalom i takie tam na placu w miare dobrze moÂżna sie zgÂłosiĂŚ po odebranie prawka od rĂŞki bo majÂą tam w urzĂŞdzie maszyny co drukujÂą od razu.CaÂły proces trwaÂł moÂże 3 godziny i to wszystko.Pozdrawiam i gratuluje dobrego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŻyraf siedzisz w Chicago ?? Mam tam rodzinĂŞ, ale kuzyn po 10 latach zmuszony byÂło wrĂłciĂŚ do Polski Teraz robiÂł prawo jazdy w Polsce i byl w szoku, jak to u Nas wyglÂąda Na szczĂŞÂście zaliczyÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.