Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3952


drobi

Rekomendowane odpowiedzi

A wracajÂąc do tematu to ja teÂż wolaÂłbym na zlocie czy innej imprezie spotkaĂŚ sie z ludzmi odpowiedzialnym i trzeÂżwymi..."jedno piwko na dzieĂą dobry i szlus".
Stary ........... wez sie od razu zapisz do kolka rozancowego. I pomodl sie za watroby tych co potrafia sie bawic w najlepsze, nawet jak juz ledwo na nogach sie trzymaja. Rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale siĂŞ ubawiÂłem jak to czytaÂłem, te maÂłe nieporozumienia wg mnie to Âżadnemu motocykliÂście "stop", a jeÂśli komuÂś, to tylko takiemu, co siĂŞ buja dla szpanuw koĂącu jak motocyklista, to jeden z 'naszych' 3mcie siĂŞ ciepÂło, byle do wiosny psychole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie lubiê takich motórzystów, co s¹ tak przejêci tym swoim wizerunkiem motocyklisty, ¿e nie dostrzegaj¹ tego co sie wokó³ nich dzieje, a jak sie podejdzie, zagada to unosza siê dum¹ i b¹kn¹ coœ pod nosem.Zyj¹ tak sobie w tym swoim przekonaniu, ze sa the best, a inni to po prostu zwykli ciecie, co nic o motocykliŸmie nie wiedz¹...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gedorpo pierwsze, to nie rozumiem czemu wzioÂłes pewien post naszego forumowicza do siebie, jak sma napisaÂłes nie szpanujes zprzed laskami bo masz zone, a chodizlo o kretynow ktorzy wcale nie czuja klimatu, wcale nie kochaja swych maszyn,moto nie jest dla nich powietrzem(hcyba nie musze pisac czym jest motor dla motocyklisty)po drugie,cos wspolnego z moto nie chodiz o ilosc gleb,motocykli czy predkosc, bo tu tez chodzi o duchowosc, o to co znaczy dla ciebie motocykl,dlatego w skrĂłcie:JEDEN MA MOTO BY NIE UMIE BEZ NIEGO ZYC BO TO JEGO POWIETRZE I BE ZNIEGO JEST JAK KWIAT BEZ WODY, A DRUGI MA MOTO BO DZIEWCZYNY SIE ZA NIM OGLADAJA(I INNI LUDZIE)JAK ZSIADA ZE SWOJEJ SUPER ZAJ******* SZYBKIEJ MASZYNY I KAZDY MU MOZE TYLKO POZAZDROSCIC JAKI ON JEST KOZAK I JAK SUPER JEZDZI chyba rozumie kazdy                                                                                           Amen
Smieszy mnie troche to co piszesz!A co z motocyklistami ktĂłrzy traktuja swĂłj motocykl jak zwykÂł srodek transportu, nie bujajÂą sie po zlotach nie siedza godzinami w garaÂżu polerujÂąc swe maszyny, nie zrzeszaja sie w klubach. Traktuja swe motocykle jak przysÂłowiowe "konie pociÂągowe". Im tez mamy powiedziec STOP!??W europie zachodniej takich ludzi jest od groma i w polsce tez bedzie ich przybywac bo motocyle staja sie coraz powszechniejsze i trzeba to uszanowac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gedorpo pierwsze, to nie rozumiem czemu wzioÂłes pewien post naszego forumowicza do siebie, jak sma napisaÂłes nie szpanujes zprzed laskami bo masz zone, a chodizlo o kretynow ktorzy wcale nie czuja klimatu, wcale nie kochaja swych maszyn,moto nie jest dla nich powietrzem(hcyba nie musze pisac czym jest motor dla motocyklisty)po drugie,cos wspolnego z moto nie chodiz o ilosc gleb,motocykli czy predkosc, bo tu tez chodzi o duchowosc, o to co znaczy dla ciebie motocykl,dlatego w skrĂłcie:JEDEN MA MOTO BY NIE UMIE BEZ NIEGO ZYC BO TO JEGO POWIETRZE I BE ZNIEGO JEST JAK KWIAT BEZ WODY, A DRUGI MA MOTO BO DZIEWCZYNY SIE ZA NIM OGLADAJA(I INNI LUDZIE)JAK ZSIADA ZE SWOJEJ SUPER ZAJ******* SZYBKIEJ MASZYNY I KAZDY MU MOZE TYLKO POZAZDROSCIC JAKI ON JEST KOZAK I JAK SUPER JEZDZI chyba rozumie kazdy                                                                                           Amen
Smieszy mnie troche to co piszesz!A co z motocyklistami ktĂłrzy traktuja swĂłj motocykl jak zwykÂł srodek transportu, nie bujajÂą sie po zlotach nie siedza godzinami w garaÂżu polerujÂąc swe maszyny, nie zrzeszaja sie w klubach. Traktuja swe motocykle jak przysÂłowiowe "konie pociÂągowe". Im tez mamy powiedziec STOP!??W europie zachodniej takich ludzi jest od groma i w polsce tez bedzie ich przybywac bo motocyle staja sie coraz powszechniejsze i trzeba to uszanowac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klarkson----dziesiÂątka ró¿aĂąca moÂże byĂŚ???za zdrowie  wÂątrobie!!!!!
jezeli rozaniec jest z lancuszka rozrzadu to nie ma sprawy. Inne mi sie zle kojarza.A co do watroby to zawsze mozesz na jakims zlocie podejsc z flacha.... w takich okolicznosciach najpredzej przekonasz sie kim jest brac motocyklowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoœ chcia³em to podsumowaÌ, mo¿e mi nie wyjœÌ... przedewszystkim STOP dla tych ktorzy nie maja oleju w glowie, jak ktos sie chce lansowac to chuj mu w dupe. Jego sprawa, wazne ze umie jezdzic i nikomu nie robi krzywdy, gdy jezdzic nie umie wtedy nalezy mu powiedziec STOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie wypowiem tylko raz w tym temaciku : jesli ktos zagladal na "forum ogolne" to jest tam sobie taki pan o pseudo "scigacz" - i ja mowie takim ludziom serdecznie STOP !!!Toz to przeciez tragedia co ten "najmadrzejszy" i najbardziej obyty pan pisze !!! Przeciez on bedzie jezdzil "puszka" zeby sie naczucy na moto po miescie jezdzic !!! A na dodatek rodzice zafunduja mu tylko skromne zx6r (najnowszy model) po to tylko zeby mogl sie lansowac i panienki podrywac bo jest takim doswiadczonym kierowca (ma 18 lat) !!!TAkim ludziom mowie STOP STOP STOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co irytowaĂŚ ... Âświata nie zbawimy , niestety mnie rĂłwniez doprowadzaÂło do szewskiej pasji wiele spraw np.bywajÂąc na zlotach w Czechach nie mogÂłem uwierzyĂŚ ze ludzie moga sie tak bawiĂŚ , zero cyrku z barwami , najebanymi kolesiami ÂśmigajÂącymi pomiedzy namiotami - nie bede tego idealizowaÂł ale nie byÂło parku maszyn ani ochrony nikt nie dostaÂł w Âłeb peÂłen luz ; jeÂżyli mi na plecach wÂłosy kolesie w moim mieÂście ktĂłrzy w tamtym sezonie z braku pomysÂłow na wydanie kasy zakupili sobie sprzety a ulubionym miejscem ich spotkaĂą byÂł rynek ogrĂłdek piwny i peÂłen lans - do momentu gdy zobaczyÂłem jak Warior na kwadratowo bierze zakrĂŞty - CBR RR nie potrafi zawrĂłciĂŚ bez podparcia nogÂą ...........oto caÂły folklor - i tak traktuje ten caÂły burdel przecieÂż z czegoÂś trzeba sie ÂśmiaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie troche to co piszesz!A co z motocyklistami ktĂłrzy traktuja swĂłj motocykl jak zwykÂł srodek transportu, nie bujajÂą sie po zlotach nie siedza godzinami w garaÂżu polerujÂąc swe maszyny, nie zrzeszaja sie w klubach. Traktuja swe  motocykle jak przysÂłowiowe "konie pociÂągowe". Im tez mamy powiedziec STOP!??W europie zachodniej takich ludzi jest od groma i w polsce tez bedzie ich przybywac bo motocyle staja sie coraz powszechniejsze i trzeba to uszanowac!!
Bo moze nie umiesz czytac ze zrozumieniem kolego??.. ja wypowiadaÂłam sie na temat ludzi majacych ducha motocyklisty w sobie i kochajacych swoje maszyny i o tych ktorzy maja maszyny tylko po to by poderwac laske na przystanku,by zaspanowac ze on wyprzedzi wszystkie auta i ze jezdzi na gumieWiĂŞc nie rozumiem o co ci chodzi.Czy ja gdziekolwiek napisaÂłam STOP tym ktĂłrzy maja maszyny bo jezdzÂą nimi do pracy czy po chleb??..a co on mi takiego niby ma zrobic skoro jak sam wspomniaÂłeÂś ani na zloty nie jezdza??..Przeczytaj dokÂładnie co napisane byÂło wczeÂśniej i skad wynikÂł mĂłj komentarz, a nastĂŞpnie negĂłj moje wypowiedzi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmkiedyœ bym siê z wiêkszoœci¹ zgodzi³ ale teraz ewoluowa³em i jeœli chodzi o to kto je¿dzi na motocyklu to mnie to pika - niech ¿yj¹ sobie te¿ palanty,byle ode mnie nic nie chcieli,mnie rajcuje jazda,w pare motocykli siê gdzieœ na wycieczke przejechaÌ,samemu pojeŸdziÌ,spotkaÌ znajomych,a jak bêd¹ te¿ palanty to mnie to absolutnie pika!!!ino niech krzywdy nikomu nie robi¹,recepta jest prosta,poznajesz palanta,niepasuje ci goœciu,to poprostu nie masz z nim kontaktu i tyle,a to ¿e sobie kajœ tam jeŸdzi i podpiera siê nog¹ przy zawracaniu o promieniu 15 meterów mo¿e mnie rozœmieszy ale napewno nie zdenerwuje(wiêcej motocykli->ni¿sze ceny,³atwiejszy dostêp do us³ug,konkurencja na rynku)jak ktoœ ju¿ napisa³ na zachodzie ludzie nie maj¹ bajków po to ¿eby je kochaÌ,u¿ywaj¹ je do swoich celów np stania w gara¿u(ja chêtnie taki motocykl od niemca kupiê )Ci których lubiê-z nimi siê trzymam,innych fajnych chcê poznaÌ,a jak jest ktoœ tam w poznaniu czy gdaùsku i nie szanuje starszych kolegów to niech se ¿yje tam sam -> nie zas³uguje na to ¿eby byÌ lubianym przez nas.Manka-te¿ siê z Tob¹ nie zgadzam,ka¿dy mo¿e sobie robiÌ z motocyklem co chce-a jeœli mu to przynosi radoœÌ i ma banana na ryjku to ja go szanujê(jeœli moto nie kradzione),zreszt¹,ja znam troszkê super ludzi nie maj¹cych motocykla,a s¹ naprawdê wporz¹dku !!!!!nie moto czyni cz³owieka,palant to palant,parapet to parapet ja daje STOP œcigaczowi,reszta póki nie zak³uca mi spokoju,nie nara¿a na uszczerbek na ¿yciu ludzi mi wa¿nych niech se tam ¿yje i cieszy siê ze swojej p³ytkiej natury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmkiedyœ bym siê z wiêkszoœci¹ zgodzi³ ale teraz ewoluowa³em i jeœli chodzi o to kto je¿dzi na motocyklu to mnie to pika - niech ¿yj¹ sobie te¿ palanty,byle ode mnie nic nie chcieli,mnie rajcuje jazda,w pare motocykli siê gdzieœ na wycieczke przejechaÌ,samemu pojeŸdziÌ,spotkaÌ znajomych,a jak bêd¹ te¿ palanty to mnie to absolutnie pika!!!ino niech krzywdy nikomu nie robi¹,recepta jest prosta,poznajesz palanta,niepasuje ci goœciu,to poprostu nie masz z nim kontaktu i tyle,a to ¿e sobie kajœ tam jeŸdzi i podpiera siê nog¹ przy zawracaniu o promieniu 15 meterów mo¿e mnie rozœmieszy ale napewno nie zdenerwuje(wiêcej motocykli->ni¿sze ceny,³atwiejszy dostêp do us³ug,konkurencja na rynku)jak ktoœ ju¿ napisa³ na zachodzie ludzie nie maj¹ bajków po to ¿eby je kochaÌ,u¿ywaj¹ je do swoich celów np stania w gara¿u(ja chêtnie taki motocykl od niemca kupiê )Ci których lubiê-z nimi siê trzymam,innych fajnych chcê poznaÌ,a jak jest ktoœ tam w poznaniu czy gdaùsku i nie szanuje starszych kolegów to niech se ¿yje tam sam -> nie zas³uguje na to ¿eby byÌ lubianym przez nas.Manka-te¿ siê z Tob¹ nie zgadzam,ka¿dy mo¿e sobie robiÌ z motocyklem co chce-a jeœli mu to przynosi radoœÌ i ma banana na ryjku to ja go szanujê(jeœli moto nie kradzione),zreszt¹,ja znam troszkê super ludzi nie maj¹cych motocykla,a s¹ naprawdê wporz¹dku !!!!!nie moto czyni cz³owieka,palant to palant,parapet to parapet ja daje STOP œcigaczowi,reszta póki nie zak³uca mi spokoju,nie nara¿a na uszczerbek na ¿yciu ludzi mi wa¿nych niech se tam ¿yje i cieszy siê ze swojej p³ytkiej natury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo dobrze gada.To, Âże ktoÂś jeÂździ na moto nie znaczy, Âże nie bĂŞdzie palantem, a to jak jeÂździ to juÂż jego sprawa. JeÂżeli jeÂździ od niedawna to wiadomo, Âże cudĂłw nie bĂŞdzie robiĂŚ na moto, ale z czasem... i dlaczego by to miaÂło odrazu kogoÂś ÂśmieszyĂŚ czy denerwowaĂŚ? Powiem wam jedno troche wiĂŞce wyrozumiaÂłoÂści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂżeli jeÂździ od niedawna to wiadomo, Âże cudĂłw nie bĂŞdzie robiĂŚ na moto, ale z czasem... i dlaczego by to miaÂło odrazu kogoÂś ÂśmieszyĂŚ czy denerwowaĂŚ? Powiem wam jedno troche wiĂŞce wyrozumiaÂłoÂści
jeÂżeli sprawa dot. poczÂątkujÂących MotocyklistĂłw jaknajbardziej sie z TobÂą zgadzam i nie ma o czym dyskutowaĂŚ tylko powiedz mi jak mam byĂŚ wyrozumiaÂły dla takiego cafe racera o ktĂłrym np.pisaÂłem wczeÂśniej mistrza prostej ktĂłry popierdala w Âśrodku miasta i straszy staruszki na przejsciu dla pieszych?!?!?przy*#ĂŚ mu nie moge bo dostane paragraf za Âśmiecia a to z reszta goÂścia z mĂłzgiem wielkoÂści orzeszka pistacjowego i tak by niczego nie nauczyÂło .teoretycznie nie moja sprawa - tylko ze potem w ten sam sposĂłb jesteÂśmy postrzegani jak mam byĂŚ wyrozumiaÂł gdy tankujÂąc na bezobsÂługowej stacji w zaÂłoÂżonym kasku podbiega do mnie koleÂś z obsÂługi?!? bo kilku palantĂłw skroiÂło go na kase tankujÂąc na zrywa .......itd..........??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.