Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3925


Dobry

Rekomendowane odpowiedzi

PojechaÂłem wczoraj obejrzeĂŚ kombi wchodze po schodkach a tu tasiemka-zamkniĂŞte, na pytanie czemu jakiÂś koleÂś z obsÂługi powiedziaÂł Âże "w zimie sie na moto nie jezdzi" !!!HAK WAM W SRAK INTERCARS!!!P.S. Jak nie masz 30 lat to traktujÂą Cie jakbyÂś chciaÂł coÂś zaj...aĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku zanim napiszesz taki post to pomysl 4 razy..........Za to ze bylo zamkniete piszesz UNFRIENDLY???? Sprzedajacym w Inter Motors w Sosnowcu jest Marek, ktory jest rowniez czlonkiem forum........Chlopak robi co moze zeby wszystkim pomoc w miare mozliwosci, wszystkie zamowienia realizowane sa w terminie i wedlug ustalen........Ceny jak to ceny, nie ustala ich Marek.....jedne rzeczy sa tansze, a inne drozsze......Kask T Tech kosztuje okolo 1100 PLN, a ile kosztowal kiedys to pewnie niektorzy wiedza.....kombik Alpine Stars mozna wyrwac za 2000 PLN.......Te rzeczy ktore kupuje tam sa zawsze kilkakrotnie tansze niz gdzie indziej.... Gdzie kupicie kompletny naped do motocykla za 250 PLN???? Ktory dodatkowo przejezdza 6000 km i jest 2 razy naciagany????Zlozylem juz w Inter Motors w Sosnowcu zamowienia na duuuuuuza kwote i zawsze bylem zadowolony. Marek byle tak dalej JAK DLA MNIE VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERY FRIENDLY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwa¿am ¿e te¿ friendly ¿eby mnie ktoœ Ÿle nie zrozumia³, rozumiem to ¿e czasem trzeba na tego mareczka poczekaÌ bo motocykliœci nie wal¹ tam drzwiami i oknami, a z cenami to ju¿ ró¿nie jest te¿ mam tego œwiadomoœÌ, chocia¿ na miejscu przemka636r te¿ bym siê wkurwi³ na taki tekst, on nie wkurzy³ siê na to ¿e zamkniête ale na to ¿e posuneli z g³upim tekstem a ty ziobu tak wchdzisz w dupe temu Mareczkowi jak by by³ conajmniej twoim kochasiem , a mo¿e jest najpierw doczytaj posta a potem siê wypowiadaj, mo¿e tobie nie puszcza takich tekstów bo coœ was ³¹czy. Uwa¿¹m ¿e po takim tekœcie unfriendly to maj¹ byc motocykliœci wybaczcie upadliœcie chyba na g³owe " W zimie siê nie jeŸdzi" w podtekœcie tej odzywki widze wypierdala.... fajny friendly sklep!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centaur79 znasz mnie moze? Chyba nie...Ja Ciebie na cale szczescie tez nie..... Masz moze do mnie jakis problem? Ty lepiej sie zastanow co piszesz....Twoje teksty na temat kochasiow jednoznacznie wskazuja ze Twoj poziom IQ jest na poziomie lysych dresikow z Mlodziezy Wszechpolskiej....Napisalem komentarz do obslugi i do podjescia do klientow Inter Motors znam Marka jak i wielu pozostalych ludzi z forum, pozostali tez go znaja i wyobraz sobie Centaur, ze to ze sie znamy nie oznacza ze jestesmy kochasiami........ale byc moze Twoje stosunki ze znajomymi wygladaja w ten wlasnie sposob i dlatego probujesz wszystkich przyrownywac do siebie....Watpie, zeby ktokolwiek z tej firmy odezwal sie w obrazliwy sposob do Przemka636r - podejrzewam, ze powiedziano to w ramach zartu, ktory zostal zle zinterpretowany...............To jest moje zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermotors Sosnowiec jest naprawdê O.K. A ¿e jakiœ cham bez szko³y rzuci³ ¿a³osnym tekstem ¿e w zime siê nie jezdzi to niema sie co przejmowaÌ, 90% ludzi to ignoranci jeœli chodzi o motocykle i nie traktuj¹ nas powa¿nie (Kole¿anka myœla³a ¿e je¿dze na Komarze w o¿eszku na g³owie - tak czêsto ludzie myœl¹ o motocyklistach niestety)Podjedz do Intermotors jeszcze raz i zapytaj o sprzedawcê z dzia³u motocykle, napewno siê Marek zaraz znajdzie, to naprawdê wpo¿¹dku goœÌ.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu i Centaur. ChÂłopaki wyluzujcie. Nie zachowujcie siĂŞ jak dzieci. Fakt faktem, tekst Centaura byÂł troche obraÂźliwy do Zioba, niewiem skÂąd pomysÂł Âże Ziobu jest "nieteges" (Pozdrowienia dla KaÂśki ;-) ) To Âże jednym podoba siĂŞ w InterMotors a innym nie, nie jest niczym zÂłym. KaÂżdy ma swoje doÂświadczenia z danÂą firmÂą. To Âże ja chwalĂŞ i szanujĂŞ ekipĂŞ Booster'a nie oznacza Âże kaÂżdemu musi siĂŞ tam podobaĂŚ. A w temacie InterCars siĂŞ nie wypowiem bo nie byÂłem. To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.