Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3906


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Suzi-jestes dosc poczatkujacym motocyklista dlastego Ci cos napisze:Znajomy mial w GSe opone 140/80/17 a w oryginale jest 130/80/17 i mowil, ze po zmianie opony na oryginalna warunki jezdne zmienily sie drametrialnie! Ja u siebie rowniez w GSe mialem oryginalny wymiar opon (badz co badz to mialem takie opony jakich sprzedaja nowe GSy!) i wtedy gdy zamykalem opone, zamykalem caly motocykl(a wiec zaczynalo sie tarcie podnozkami!) wszystko bylo elegancko wymierzone! Motocyklem mi sie bardzo przyjemnie jezdzilo! DLATEGO RADZE(ja tylko chce pomoc) CI zebys kupil sobie opone taka jak w katalogu motocykla pisze, a nie taka ktora ladnie wyglada!- a i tak zrobisz tak jak bedziesz chcial Sory za off topic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi-jestes dosc poczatkujacym motocyklista dlastego Ci cos napisze:Znajomy mial w GSe  opone 140/80/17 a w oryginale jest 130/80/17 i mowil, ze po zmianie opony na oryginalna warunki jezdne zmienily sie drametrialnie! Ja u siebie rowniez w GSe mialem oryginalny wymiar opon (badz co badz to mialem takie opony  jakich sprzedaja nowe GSy!) i wtedy gdy zamykalem opone, zamykalem caly motocykl(a wiec zaczynalo sie tarcie podnozkami!) wszystko bylo elegancko wymierzone! Motocyklem mi sie bardzo przyjemnie jezdzilo! DLATEGO RADZE(ja tylko chce pomoc) CI zebys kupil sobie opone taka jak w katalogu motocykla pisze, a nie taka ktora ladnie wyglada!- a i tak zrobisz tak jak bedziesz chcial Sory za off topic!
dobra zrobie jak mĂłwisz tylko jak bĂŞdize mniejszy profil to bĂŞdzie juÂż caÂłkiem dobrze ;p (a tak Âżartem to kÂłaniam sie zaawansowanemu uÂżytkownikowi )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak TOMCIO ma racje zmienia warunki jezdne, nie kombinuj bo przekombinujesz ja teÂż radze zaÂłoÂżyĂŚ seryjny rozmiar!!!!
I ja teÂż tak radzĂŞ... MiaÂłem w Gs500E kiedyÂś oponĂŞ o wyÂższym profilu i jeÂździÂło siĂŞ duÂżo gorzej niÂż na seryjnym rozmiarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja teÂż tak radzĂŞ... MiaÂłem w Gs500E kiedyÂś oponĂŞ o wyÂższym profilu i jeÂździÂło siĂŞ duÂżo gorzej niÂż na seryjnym rozmiarze.
juÂż znam 3 kolesi co majÂą oponki takie jakie chce 160 i mĂłwiÂą Âże nic sie nie zmieniÂło ani przyÂśpiecho ani skÂładanie w zakrĂŞty nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.