Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3620


Motobandit

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy by obejrzeli a nikt go nie ma cholera jasna Dawac mi tu ten film Ja go ogladalem chyba z 8 lat temu albo lepiej , jestem chory na ten film , mialem go ostatnio zeby sciagnac z torrenta ale nie chcial sie zalaczyc do sciagania
poczekaj uzyje swoich "sposobow" i zobacze co sie da zrobic jesli to takie palace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na emulu te¿ jest bo œci¹ga³em, ¿eby emul przyzwoicie chodzi³ najlepiej miêÌ w³asne ip i daÌ du¿a wartoœÌ œci¹gania od swojego kompa a nie jak najmniejsza bo u tych ludzi którzy œci¹gn¹ od ciebie du¿o przesuniesz siê szybciej w kolejce tak to jest zrobione im wiêcej dasz tym szybciej i wiêcej weŸmiesz ja tak mam i nie narzekam no i im d³u¿ej komp chodzi i nie jest przerywane œci¹ganie to tez szybciej pójdzie ni¿ by siê przerywa³o i w³¹cza³o.link do emula wkleiÌ w zak³adce szukaj cd1- ed2k://|file|Cool.as.Ice.English.LaserDiscRip.XviD.Mp3.released.by.Quantum.Dom.CD1.(Osloskop.net).avi|732481536|DE33178130284E61888E7BD04F4AAB46|/cd2-ed2k://|file|Milosc%20w%20rytmie%20rap%20CD2.avi|732469248|1F9467C737D3312591C44C764C300B8D|/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi zrodelko sie urwalo to odp. jaka dostalem "Niestety nie udaÂło mi siĂŞ zdobyĂŚ tego filmu. OglÂądaÂłem go, ale niestety nie nagraÂłem. Znajomi teÂż niestety nie posiadajÂą. UrwaÂło nam siĂŞ ÂźrĂłdeÂłko z dostĂŞpem do tego typu rzeczy i teraz nie jest z filmami Âłatwo. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co....Wczoraj postanowilem sobie obejrzec ten film...przynajmniej ta wersje, ktora ja mam.......I zdziwko......nie ma Vanilli Ice'a.....nie ma GSXR 1100...............wiec podejrzewam, ze sa 2 filmy o podobnie brzmiacych tytulach.W wersji angielskiej nazwa brzmi "save the last dance" a w tlumaczeniu na polski "milosc w rytmie rap"???????Wezme to dzis na impreze...ale to chyba nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.