Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3774


rob30

Rekomendowane odpowiedzi

jazeli jest ktos zainteresowany, to niech osobiscie stanie przed moja "suczka", a bedzie w stanie sam ocenic jej stan! Dla pozostalych normalne info: motocykl sprowadzony z zachodu, jeszcze nawet niezarejestrowany w kraju, nigdy nie widzial terenu (Rysiu "Faja" napewno potwierdzi), wlascicielka byla 47 letnia kobieta ktora korzystala z motocykla tylko do dojazdow do pracy (kelnerka w barze piwnym). Ogolnie cud miod i okazja jak cholera!!! No i... trzeba sie spieszyc bo mam juz 9 chetnych -tylko zbieraja kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzeciwiÂście stan jest taki rewelacyjny to zapodaj foty, a nie Âściemniaj. Bo doskonale znamy te teksty: super stan, igÂła, itd. - jedziesz kilkaset kilometrĂłw, i co widzisz - kupĂŞ zÂłomu. A teksty z osraniem to zostaw sobie dla przedszkolakĂłw. Jeszcze jedno mnie ciekawi: skÂąd Rysiu moÂże wiedzieĂŚ Âże motor przez 25 lat nie byÂł w terenie, jak motor zostaÂł sprowadzony z Niemiec. No i chwyt marketingowy z 9 chetnymi tez jest Âśmieszny - jakoÂś nie mogĂŞ uwieÂżyĂŚ, Âże z 9 luda, ktĂłrzy szukajÂą motocykla Âżaden nie ma kasy.No i ta cena - no chyba ze potraktujemy go juÂż jako zabytek (ale niestety nie jest to jakiÂś unikat, wiĂŞc nikt tyle nie wyÂłoÂży)Ale prĂłbuj dalej, moÂże znajdziesz jakiegoÂś naiwniaka (chociaÂż wÂątpiĂŞ Âżeby na tym forum)Tu masz przykÂład co moÂżna kupiĂŚ za 4000, wiĂŞc twoja oferta jest Âśmiesznahttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M132875

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, na zachodzie (mo¿e ktoœ czyta niemieckie gie³dy motocyklowe-ja tak) to motocykle z pocz¹tku lat 80 i koùca 70 ciesz¹ siê du¿¹ popularnoœci¹ i ceni¹ sobie za nie naprawde du¿o !!!!za np suzuki katanê(orygilnaln¹ z dziobem) trzeba zap³¹ciÌ w ³adnym stanie powy¿ej 4500-5000euro,a takie lekkie motocykle jak ten dr oczywiœcie mniej ale tak¿ edu¿o, jeœli ten motocykl jest wtakim dobrym stanie to wcale siê nie dziwie ¿e cena jest taka z³a( i naprawde nie wysoka - nie w stosunku do cenw polsce ale na zachodzie) Jeœ³i wierzyÌ s³owom autora tematu ¿e moto jest super zadbane to Dragonporównywanie tego youngtimera do wy¿y³owanej i szpetnej dr600 jest nie na miejscu.Pacza wiem ¿e ciê¿ko uwierzyÌ ¿e moto nie by³ chodzony w terenie(ale za³o¿e siê ¿e po ³¹czkach-mo¿e delikatnie ale i tak- by³ chodzony) ,jak pracowa³em w grecji kolesie do tawerny przyje¿dzali np torow¹ KX125,TZR 250,NSR250 - moto by³y jak nówki z fabryki-ani jednej naklejki, a kolesie w katach,lakierkach itpi nigdy nie zapomne agenta który przyjecha³ yamah¹ TTR 600 w bia³ej koszuli i lakierach,wyszed³,kumple polewa z niego(ttr pali siê na kopa) a on naskaka³ siê na niej ale wkoùcu zapali³ i jazda przez park do domu.widok œmieszny - wtedy zauwa¿y³em ¿e w europie moto wyznacza styl- i to ¿e to np cross nie znaczy ¿e jego kierowca jeŸdzi w terenie.Z moich obserwcaji wynika ¿e to polacy s¹ tacy hardcorowcy i jad¹ maszyn¹ na ca³ego jak maj¹ sporta ( choÌ i u nas moto staje siê modne i np quadem jad¹ do pracy)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukanie tego DR 650 zajêo mi kilka sekund, to daje obraz, ¿e gdyby poœwiêciÌ na szukanie trochê czasu to mo¿na za 4000 znaleŸÌ ca³kiem fajny sprzet, którego wiek nie bêdzie przekracza³ 15 lat.Gratulujê wiary w ludzi i optymizmu: "Jeœ³i wierzyÌ s³owom autora tematu ¿e moto jest super zadbane"Ka¿dy sprzedaj¹cy mówi, ¿e jego maszyna jes w idealnym stanie, a jak to w praktyce wygl¹da to wszyscy doskonale wiemy. Gdyby rzeczywiœcie by³a taka cudowna to zamieœci³by jej zdjêcia, a nie wykrêca³ siê tekstami w stylu :"jazeli jest ktos zainteresowany, to niech osobiscie stanie przed moja "suczka", a bedzie w stanie sam ocenic jej stan! Dla pozostalych normalne info: motocykl sprowadzony z zachodu, jeszcze nawet niezarejestrowany w kraju, nigdy nie widzial terenu (Rysiu "Faja" napewno potwierdzi), wlascicielka byla 47 letnia kobieta ktora korzystala z motocykla tylko do dojazdow do pracy (kelnerka w barze piwnym). Ogolnie cud miod i okazja jak cholera!!! No i... trzeba sie spieszyc bo mam juz 9 chetnych -tylko zbieraja kase."Albo""Dzis klasycznych dirt bike`ow juz nie ma! jezeli kogos naprawde rajcuja to lepiej niech przed przyjazdem zalozy pieluche, bo napewno osra sobie nogi z wrazenia!"Równie dobrze mo¿na osraÌ nogi ze œmiechu, widz¹c kupê z³omuOczywiscie mo¿emy tak sobie rozmawiaÌ przez pó³ roku. Niech poka¿e to cudo, to bêdziemy rozmawiaÌ o faktach, a nie opieraj¹c siê na opiniach i domys³ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeÂżeli ktos by kupiÂł takiego hebla za takÂą cene to POZDRAWIAM maxymalnie bymz a niego daÂł 400zÂł i to jeszcze nizarejestrowany ;| przecieÂż on ma teraz w sumie 26lat!!!!! jak ktoÂś to kupi to znaczy zĂŞ ma za duÂżo kasy ;p a jak ma za duÂżo kasy to ja mu moÂże sprzedam mojÂą nsr za tyle ile ma rpzebiegu ;p w koĂącu to moje ma tylko 10 lat teraz bĂŞdzie miaÂło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.